Завтра не пью• 15 ноября 2022
Навчальний рік
Це правда, що навчальний рік буде до 1 липня?
Царевна_несушка• 15 ноября 2022
Ответ дляMax12
Так каникулы целый месяц зимой
Ну и нафиг они месяц зимой?Летом пляж,купание.А зимой что? Веерные отключения и темень в 16:00?
Японский Городовой• 15 ноября 2022
Ответ дляУшла и Пришла
У доньки в гімназії були в кожному класі
Звичайна школа. Типу по закону не можна. Їх чистити треба, і від них хворіють. Отакі аргументи
Ms. Любмая жена• 15 ноября 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
На всех не угодишь. Зимой болеют чаще, поэтому дома сидеть вариант
Планшетница• 15 ноября 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
Потому что экономия отопление по школах. Зимой летите на пляж
Кыся-брыся• 15 ноября 2022
В очередной раз порадовалась, что перевела ребенка в дистанционную школу и учебный год можно будет закончить в мае
Ангел-предохранитель• 15 ноября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Раньше каникулы зимние были 2 недели. Зато летом 3 месяца каникул. Теперь зимой добавили 2 недели каникул, а летом целый месяц забрали (
Ну, не прямо цілий місяць. Зазвичай після 10 червня кінець.
Не бачу ужаса. Хоч би якось тим дітям повчитись. Я згодна і на такий варіант
Не гавкаю- но охраняю• 15 ноября 2022
Я б так не загадувала, ще невідомо що буде далі і чи буде можливість навчатися.
Форс мажор• 15 ноября 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
Так летом можно и поучиться и на пляж сходить. Летний день длинный
Фруты_Буты• 15 ноября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Бачила. Не згодна. Влітку спека, як в тій школі сидіти?
Яка школа? Ми з початком того ковіду забули що таке школа! Спочатку ковід і всі сиділи вдома тепер війна і звісно діти теж вдома. Діти вже забули де та школа знакохожиться і як це навчатися в школі, а не вдома.
Фруты_Буты• 15 ноября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
В нас директор каже що в школі немає право встановлювати кондиціонери...
У нас можна, лише потрібна згода всих батьків. Але як завжди, всі згодні і дві мами сказали , що їх діти хворіють від кондиціонера і вони проти. Тому всі мокрі, пітні , червоні на перерві і засинають на уроках .
Фенте Фря• 15 ноября 2022
Ответ дляУшла и Пришла
Навчальний рік завжди до 1 липня. Атестати якраз наприкінці червня видають, вчителі ще на роботі в червні. Це не означає, що буде навчання до 1 липня
так!!!!!!
]Mrs.Сексуальность[• 15 ноября 2022
Ответ дляКак нефиг делать
І я підтримую, чому в січні не повчитися дистанційно? А як 11 класу, вчитися і складати зно одночасно? Чи знов те зно на все літо розтягнуть? 😟
Так, як 20 років тому. Червень - шкільні екзамени, а вступні в серпні.
Зараз ЗНО = вступні. Навіть якщо навчальний рік закінчиться 2 липня, ЗНО це пара тижнів.
Люблю_джаз• 15 ноября 2022
Дожить ещё надо до того лета, неизвестно как оно будет,рано возмущаться
]Mrs.Сексуальность[• 15 ноября 2022
Ответ дляКыся-брыся
Вы такая молодец. Лучшая мама в мире. Ребенку с вами очень повезло. И мужу. И папе с мамой.
Незламна Україна• 15 ноября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
и в кабинете у него нет кондёра?
странный у вас директор.
Кыся-брыся• 15 ноября 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Да, я знаю
]Mrs.Сексуальность[• 15 ноября 2022
Ответ дляКыся-брыся
Да, я знаю
А теперь ещё и мы знаем. Прямо умница, что написали нам об этом.
Мадам Подлинник• 15 ноября 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
а краще хай сидять в бомбосховищах холодних і неопалюваних класах мерзнуть?
Мадам Подлинник• 15 ноября 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
беріть вище, цілій країні повезло))))
]Mrs.Сексуальность[• 15 ноября 2022
Ответ дляМадам Подлинник
беріть вище, цілій країні повезло))))
Та тогда вселенной уже.
парИла я парИла• 15 ноября 2022
Ответ дляАнна-3f64
Може, кожна школа має право вирішувати? Наша надсилала структуру року, до 1 червня, Київ
Думаю что вряд-ли. Как я поняла, в январе в школах, будет только дежурное отопление, а это +5 град. в помещении. Я Киев имею ввиду...
Чики-брык• 15 ноября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой

БолеИменее• 15 ноября 2022
Ответ дляПасти Ла
Цікаво, це тільки в Києві так чи по всій Україні?
Знакомая в Ивано-Франковске учителем работает. Говорит, что зимние у них, вероятнее всего, 2 месяца. Они без осенних учились.
Непостоянная постоянность• 15 ноября 2022
Співчуваю ( Але, мабуть, так краще тим, хто навчається офлайн. Економія опалення, не бігати у холодне сховище під час тривог.
Ми з Черкас. У нас нічого не змінилось. Канікули за графіком. Але більшість навчається онлайн.
Ответ дляВорона
Удалено администрацией...
Ви така модна, ну нічого собі)
Не думали, що не у всіх літо асоціюється з пляжами і морями? Не у всіх є змога відправити дитину в табір. Та й доступ що річки не у всіх є. Для багатьох літо, по суті, нічим не відрізняється від тієї самої зими.
У мене, навпаки, зима асоціюється з гарними зимовими канікулами. Я в дитинстві регулярно їздила на море влітку, але й зимові канікули мені дуже подобались.
Якщо випаде сніжок - буде взагалі супер і діти будуть у захваті!
ЭмчЭндЭм• 15 ноября 2022
Ответ дляНепостоянная постоянность
Ви така модна, ну нічого собі)
Ви теж дуже модна. Не менш, ніж та авторка.
Наприклад, у нас того сніжку вже роки 3-4 не буває. В 16.00 темно і нк має вуличного освітлення.
І дітям нафіг не всралися ті зимові канікули, бо гуляти по слякоті і тільки до 16.00 таке собі.
Все знаю вдоль и поперек )• 15 ноября 2022
Ответ дляЗавтра не пью
Є надія, що уроки будуть тільки в травні, як думаєте?
Нам на род собрании озвучили дату всех каникул. До конца мая обучение, это и так много, так как в школе уже жарко, в шортах нельзя ходить. Но у нас дистанционно и пока ракеты летают ребенка в школу не пущу.