Непогодка• 15 ноября 2022

Непроста ситуація з песиком. Брати з собою чи залишати?

Ми впо. Нам дали будинок в селі де за місяць до війни помер чоловік. При будинку був песик. метис такси. Він собі бігав по селу, а спав при будинку в будці.
ну ось поселили нас.Ми звісно про песика піклувались, обробили його від паразитів. Гарно годуємо. Зараз холодно спить в будинку. Ну і звісно він до нас прикіпів. Проводжаєдо зупинки і зустрічає. Ластиться щоб його попестили.
Але. Він вдень собі швеньдяє по селу, перегавкується з сусідськими собаками, ганяє сорок та ловить кротів.
Гавкучий.
ще одна особливість ( можливо його били) і іноді коли поруч тіла різко робиш рух рукою може цапнути.
І ось зявилась надія що ми поїдемо додому. Він неначе відчуває лягає прямо на ноги і так жалібно дивиться в очі. Але ж у нас квартира, і всі на роботі. А собака мисливська. Ще й не дуже вихована.
Яку б пораду ви мені дали? Залишити сусідям мішок корму та й забути?
Мороженная курица• 16 ноября 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Не приписывайте животным свои эмоции. Они их не имеют. Собака не имеет сознания и не мыслит как человек. Она движима только инстинктами.
у собаки есть эмоции, она может радоваться и грустить и даже плакать, сама видела, и интеллект на уровне примерно 4 летнего ребёнка, поэтому они понимают и выполняют команды и не только команды.

Nuisance• 18 ноября 2022
Ответ дляlith_oops
Я скажу непопулярну думку, але я б не забирала. Собака, що звикла до волі, і страждати буде, й великої шкоди може завдати.
Дякую, що забираєте котика. Маємо нести тягар по силах, а не геть за всіх нести відповідальність.
Неправда! Собаки , колишні безхатченки, дуже цінують дім і люблять хазяїв, набагато більше ніж породисті, і їх ставлення до хазяїв навіть порівняти не можна із ставленням котів, хоча я, звісно, за те, не кинути і кота. Вдношення у селах до собак жахливе, він скоріше за все не виживе. Як ви можете давати такі поради!
Nuisance• 18 ноября 2022
У нас жило декілька колишніх безхатченків, і зараз живе така. Ви не уявляєте, які вони віддані і як цінують дім. Ніхто з них не робить луж чи куч вдома, терплять. Хлопчики дуже полюбляють гуляти, але коли ми вже йшли додому, вони так зосереджено бігли за нами, так стривожено дивилися на двері - пустять чи не пустять, а потім скоріше бігли під крісло. Всі бігали за нами хвостиками, навіть до ванної, коли ми прокидалися, то перше, що бачили - їхні носи. У селі собаку можуть вбити навіть за те, що він забіжить на чийсь город, їх дуже погано годують. Подаруйте собаці життя!
lith_oops• 18 ноября 2022
Ответ дляNuisance
Я раджу не брати на себе всі гріхи світу і не тягнути тягар, який, очевидно, не твій. Ви всіх безхатченків додому ведете?
Я достатньо нещасних тварин тягнула додому, щоб мати право давати такі поради.
Як вам жаль собаку - запитайте в автора контакти, та заберіть його собі. А не покладайте своє почуття справедливості на плечі інших людей.
Nuisance• 21 ноября 2022
Ответ дляlith_oops
Автор вагається, вона , як я зрозуміла, має можливість взяти, а ваша порада може коштувати собаці життя. Що стосується мене, в нас теж чималий досвід, весь час брали безхатченків і весь час бачила їх відданість і прив´язаність, і саме до хазяїв. Минулого раз взяла такого cобаку, коли в моєї матері був передінсультний стан, зараз в мене теж живе одна така, до того ж, кожного дня годую 9 безхатченків, і ще у вмерлої знайомої лишилося 2 собаки. Мої ліміти вичерпані. Я, до речі теж збираюся їхати.
lith_oops• 21 ноября 2022
Ответ дляNuisance
Як так рахувати, я маю можливість ще двадцять взяти. Але шо то за можливість - питання. За рахунок чого.
Автор - ВПО, які можливості? Дай Боже вижити...