Непогодка• 15 ноября 2022
Непроста ситуація з песиком. Брати з собою чи залишати?
Ми впо. Нам дали будинок в селі де за місяць до війни помер чоловік. При будинку був песик. метис такси. Він собі бігав по селу, а спав при будинку в будці.
ну ось поселили нас.Ми звісно про песика піклувались, обробили його від паразитів. Гарно годуємо. Зараз холодно спить в будинку. Ну і звісно він до нас прикіпів. Проводжаєдо зупинки і зустрічає. Ластиться щоб його попестили.
Але. Він вдень собі швеньдяє по селу, перегавкується з сусідськими собаками, ганяє сорок та ловить кротів.
Гавкучий.
ще одна особливість ( можливо його били) і іноді коли поруч тіла різко робиш рух рукою може цапнути.
І ось зявилась надія що ми поїдемо додому. Він неначе відчуває лягає прямо на ноги і так жалібно дивиться в очі. Але ж у нас квартира, і всі на роботі. А собака мисливська. Ще й не дуже вихована.
Яку б пораду ви мені дали? Залишити сусідям мішок корму та й забути?
Гавкучий.
Капризуля• 15 ноября 2022
Ответ дляНепогодка
Якщо його не забрати, він від хати не піде. Ми колись ходили гуляти за 5 км від дому. Він за нами бігав. туди сюди -немає. Невже заблудився? Приходимо а він собі на ганку спить
Ну то забирайте. Але будьте готові до гавкання та виття і пошкоджень. Займатись йому не буде чим у вашій квартирі, окрім як дерти підлогу і щось гризти.
Нервогенератор• 15 ноября 2022
Треба шукати господарів йому, спробувати домовитись з кимось у селі, забирати не бачу сенсу, страждатимуть усі. Але розумію ваш стан, у мене є собака і то найкраще у моєму житті, рішення дуже важке
Добро с Кулаками• 15 ноября 2022
Ответ дляНепогодка
він помісь такси. Він риє нори.З під землі вириває кротів
автор, ну у меня лабр тоже самое делает, когда дома, частный дом, но когда в марте он с родителями жил месяц в квартире, то нормально, привык. Вы же понимаете, оставите его- большая вероятность, что но погибнет. тем более кота берете, несправедливо((
Непогодка
• 15 ноября 2022
Ответ дляКапризуля
та розумію. Від нас наш пес пішов від старості.І хоч то був мопсік. Але хата теж подерта була. Ще не встигли ремонт зробити
Яичница с беконом• 15 ноября 2022
Ответ дляФифачка
А до цього вони жили на волі?
У однієї жили в пітомнику біля лісу, майже на волі. Звикли швидко.
Одна_на_всей_планете• 15 ноября 2022
Каструйте і забирайте, як його лишити??
Тільки для квартири кастрація обов´язкова
Ищу-брожу• 15 ноября 2022
Мої сусіди взяли двох вуличних ...живуть на 9 поверсі, звикли. Але їх там дуже люблять. ))))
Редиска Я• 15 ноября 2022
Ответ дляНепогодка
Сусіди. Але як виявилось псу не тільки тарілка корму потрібна а ще й ласка. Ще боюсь як поїдемо на зиму. В хату його точно ніхто не пустить
А є фото цього бідосі?
Амели на мели• 15 ноября 2022
Мне кажется надо забирать, тем более опыт с собакой квартире у Вас есть. И решать проблемы по мере их поступления. Будете выгуливать подольше, чтобы успевал набегаться. Иначе потом будете корить себя всю жизнь.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 15 ноября 2022
Ответ дляНепогодка
Так і в нас сердце розривається. Щось сидимо, він лапами стає на коліня і мордою в живіт тикається. і так мож з півгодини стоять обійнявшись
Автор, собаки очень умные и если вы все правильно сделаете, в смысле покажете кто в доме хозяин и как себя надо вести, то будет ваша такса послушной. Ему нужно только купить что ему можно грызть и сразу дать понять, что это можно. Я для спаниеля покупаю монтажные перчатки, две моих собаки грызут только их. Но может драть конечно и обои. И еще у вас проблемы с выгулом, я так поняла будут. ведь он не привык терпеть.
Вообщем все возможно и приучить, но возможно придутся потерпеть, покак привыкнет, в возможно вообще адаптация пройдет без проблем. Очевидно одно, хозяев у него нет уже, только вы остались кому его жизнь дорога. Соседи может и будут кормить, но когда вспомнят или он придет к ним, лечить думаю совсем не будут ...вообщем жизнь без вас у него будет очень плохой и недолгой.
Берюковна• 15 ноября 2022
Автор, я 2 дня назад привезла з собой кошку дворовую подкидыша, с весны на подкормке была и на улице жила, сейчас холодно забрала..и упс, кошка полностью за 2 дня стала домашней и на лоток и никаких гадостей...а сегодня соседка через 3 дома искала какую-то свою кошку...какую а х.з. , эту отдавать не собираюсь, но видно что была домашней, вот и муки совести меня мучают, все же кошка подкидыш в плохом состоянии была выброшена или я чужую сперла
. Соседки номера тел.нет. так что лучше у собственников дома поинтересуйтесь судьбой собачки.

ТыЧиНеТЫ• 15 ноября 2022
Ответ дляНепогодка
Так собака дуже вільна.До всього йому є діло. Алеж і видно як любить людей
Оставить с кормом. Или может уже сейчас кому то пристроить по месту.
Он вам квартиру разносит. Особенно если у него еще крови таксы проснуться.
Пы.сы. цапает за руку этт вообще фигня какая-то, пусть в селе живет.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 15 ноября 2022
Ответ дляlith_oops
Я скажу непопулярну думку, але я б не забирала. Собака, що звикла до волі, і страждати буде, й великої шкоди може завдати.
Дякую, що забираєте котика. Маємо нести тягар по силах, а не геть за всіх нести відповідальність.
да до якої волі? У нас була собака доросла, підібрали на вулиці, вона в теплі і в добрі жила собі, і не страждала. Нас боялась з глаз відпустити. Але я гуляла з нею пару разів на день, довгенько. В обід прибігала додому обідати і гуляла теж. І собака спала поки нас не було. Але трохи нам обої обірвала спочатку у коридорі, в першу неілю адаптації
Карамелька• 15 ноября 2022
А скільки взагалі років тому собаці хоч приблизно відомо? В принципі якщо каструвати, то скоріше за все він все ж таки стане спокійнішим. Головне ще, щоб за вашої відсутності вдома від нудьги на кота не почав полювати.
Мороженная курица• 15 ноября 2022
Ответ дляНепогодка
у меня 2 собаки , одна с улицы, мирно жили дома.
Первую приучала к дому, часто гуляла, потихоньку увеличивала расстояние между прогулками. Уличная была, не домашняя.
Мы сейчас в частном доме, эвакуировались.
Первая на улице роет ямы, спит , и в дом бы не заходила.
)). Приманиваем на корм.))
Вторая гуляет на улице только если есть хозяин-хозяйка, иначе бежит в дом.
У меня был раньше терьерчик.
Он на даче всех ловил и рыл ямы, а дома как щенок сначала, потом нормально себя вел.))
Я бы не оставляла, он так и тосковать будет и без еды плохо и зимой плохо на улице, холодно..
)). Приманиваем на корм.))
У меня был раньше терьерчик.
Кондуктор троллейбуса• 15 ноября 2022
Автор, Вы будете помнить об этом песике всегда, никогда его не забудете, потому что мы в ответе за тех, кого приручили (Экзюпери)
ТигрЛьвович• 15 ноября 2022
оставить соседям в селе, у нас в соседней квартире такая гавкучая собака и лает целый день и скулит, когда они на работе, хочется уничтожить ту собаку вместе с соседями.
Мороженная курица• 15 ноября 2022
Ответ дляНепогодка
дописываю к своему комму.
Почему написала, что на улице роет ямы.
Она прожила с нами 10-11 лет, и не рыла ямы при прогулке.)
А приехали в частный дом, и роет ).
Дома не рыла ничего, только в молодости ножки стола грызла, давала ей палки и кости прессованные.
Почему написала, что на улице роет ямы.
А приехали в частный дом, и роет ).
ЖонДуан• 15 ноября 2022
Я в такой ситуации забрала кота и собаку - и очень рада. Автор, мне кажется, многие поняли, как это - быть без дома и перспектив
Ответ дляБерюковна

Ну кошка - не совсем то же самое, что собака, тем более охотничья, тем более - дворовая... Кошек можно брать вообще столько, сколько можешь прокормить. И на пустой лоток можно научить, и на унитаз, и мороки с ними минимум.
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Теж мисливська або метис мисливської?
Я не кажу залишати, я кажу кажу, що я б залишила. Бо одного дня зрозуміла, що маю нести тягар по силах, а не за всіх. Я допомагаю безхатнім тваринам майже все своє життя - так чи інакше. Інколи руками, частіше - грошима. І я дуже добре розумію, що неможливо врятувати всіх. І що ти не несеш пожиттєвої відповідальності за тварину, якій допомагав якийсь час. Можеш - допомагаєш. Не можеш - не допомагаєш.
За вашою логікою волонтер має залишати собі всіх кицьок та собак після стерилізації та перетримки. Але це так не працює. Бо тоді ніхто не буде стерилізувати та перетримувати.
Якщо у автора є сумніви, не потрібно її шеймити. Вона доглядала як і скільки могла, хоча сама, скоріш за все, потребувала допомоги. Будемо їй за це вдячні.
Fashion_besties• 15 ноября 2022
Ответ дляНепогодка
Як можна лишити на призволяще, він пропаде сам, та і буде сумувати за Вами.
Ви його стая тепер, його сім’я і дім.
Собака не зрадив би Вас і Ви його не лишайте.
Ви його стая тепер, його сім’я і дім.
Fashion_besties• 15 ноября 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
У нас несколько такс в соседних домах жило, некоторые хозяева только эту породу выбирают, они милахи и очень умные, поддаются дрессировке.
Выгул нужен да, но это любой не декоративной собаке. А то что цапает за руку, это корректируется. Защитная реакция от неправильного обращения
Мой завтрак• 15 ноября 2022
Забрать и сразу заняться с кинологом. Это решение проблемы, не гризть и цапать перестанет.