Непогодка• 15 ноября 2022
Непроста ситуація з песиком. Брати з собою чи залишати?
Ми впо. Нам дали будинок в селі де за місяць до війни помер чоловік. При будинку був песик. метис такси. Він собі бігав по селу, а спав при будинку в будці.
ну ось поселили нас.Ми звісно про песика піклувались, обробили його від паразитів. Гарно годуємо. Зараз холодно спить в будинку. Ну і звісно він до нас прикіпів. Проводжаєдо зупинки і зустрічає. Ластиться щоб його попестили.
Але. Він вдень собі швеньдяє по селу, перегавкується з сусідськими собаками, ганяє сорок та ловить кротів.
Гавкучий.
ще одна особливість ( можливо його били) і іноді коли поруч тіла різко робиш рух рукою може цапнути.
І ось зявилась надія що ми поїдемо додому. Він неначе відчуває лягає прямо на ноги і так жалібно дивиться в очі. Але ж у нас квартира, і всі на роботі. А собака мисливська. Ще й не дуже вихована.
Яку б пораду ви мені дали? Залишити сусідям мішок корму та й забути?
Гавкучий.
ТыЧиНеТЫ• 15 ноября 2022
Ответ дляFashion_besties
У нас несколько такс в соседних домах жило, некоторые хозяева только эту породу выбирают, они милахи и очень умные, поддаются дрессировке.
Выгул нужен да, но это любой не декоративной собаке. А то что цапает за руку, это корректируется. Защитная реакция от неправильного обращения
Проблема что собака то с рождения к квартире не приучена. А ей цже 5 лет. В таком возрасте уже очень сложно корректировать и уж тем более вольный дух ломать:)
Зачем автору проблемы? Да и собаке тоже.
Брат нашёл на улице таксу, точнее он нашёл брата, забрался в машину и отказался выходить, узнал что такс жил на улице уже пару лет, забрал домой , привёл в порядок , пролечил , и через пол года кастрировал , замечательно прожил в квартире до самой своей смерти лет 8 , приучился просится гулять и ждать дома .
Fashion_besties• 15 ноября 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Да хоть 10 лет.
Им лишь бы рядом с хозяином, хоть в сарае, хоть в доме, хоть в квартире. Перестраиваются и адаптируются под любые условия.
Маленькие дети это тоже проблема, а подростки часто - большая проблема и их тоже нафиг из дому выпихнуть?)
Проблема только в отношении, те кто любят собак относятся к ним как к членам семьи и никогда не оставят. А кто имеет собаку для себя любимого всегда поставит стоимость обоев и ножки стула выше жизни своего преданного четвероного друга.
Леди Репях• 15 ноября 2022
Конечно, забирать.
Как Вы будете спать спокойно, зная что оставили?
Гуляйте хорошо 2 раза в день, и он приспособится к квартире.
Да, надо будет потратить время.
Но это сделает любой человек, у которого есть совесть.
Пёсик Вам дал своё доверие и любовь, нельзя так просто взять и растоптать всё это.😞
Да, надо будет потратить время.
Леди Репях• 15 ноября 2022
Ответ дляFashion_besties
Да хоть 10 лет.
Как Вы всё правильно сказали)
Именно так всё и есть.
Карамелька• 15 ноября 2022
Ответ дляМой завтрак
Забрать и сразу заняться с кинологом. Это решение проблемы, не гризть и цапать перестанет.
Всі так гарно радять про кінолога, зараз у людей не завжди на життя є кошти, кінолог то вже розкіш.
БезВзяток• 15 ноября 2022
Автор, у нас помесь таксы. Правда,с щенка в доме, в городской квартире. Охотник такой, что капец. Выводим ее в балку (посадка, типа) в выходные обязательно на несколько часов, чтоб прямо набегалась и от усталости валилась. То ящерицы, то кроты, то птенцы какие-то - обязательно кого-то сохотит. Белок гоняет, как-то даже на дерево, растущее под наклоном в состоянии азарта охоты взобралась, еле нашли и сняли ее. В будни хотя бы часик вечером или утром нужно активно побегать. Сейчас ей 8 лет почти, уже года два как весь день спит, а утром и вечером на прогулках носится как щенок(мама-пенс с ней по лесам-горам ходит, есть время) . До сих пор процесс воспитания идет, так как орёт как не в себя на котов, птиц и тд. Дома ничего не грызет, но, повторюсь, подобрали щенком. Понимаю ваши метания души, я бы, наверное, забрала. Но только при условии наличия пары часов свободного времени в день на активный выгул. По-другому только кого-то искать кто в селе сможет приютить, но я такие варианты не люблю, все равно душа спокойна не будет. Желаю вам найти правильное для себя решение!
ТыЧиНеТЫ• 15 ноября 2022
Ответ дляFashion_besties
Да хоть 10 лет.
Ну изначально ж автор не заводила этого пса. Просто подружилась в сложившихся обстоятельствах. Поэтому мне все таки видится что для обеих сторон лучше разойтись, сохранив добрые воспоминания:)
Чудо Ф_ф КеДаХ• 15 ноября 2022
Ответ дляБерюковна
Автор, я 2 дня назад привезла з собой кошку дворовую подкидыша, с весны на подкормке была и на улице жила, сейчас холодно забрала..и упс, кошка полностью за 2 дня стала домашней и на лоток и никаких гадостей...а сегодня соседка через 3 дома искала какую-то свою кошку...какую а х.з. , эту отдавать не собираюсь, но видно что была домашней, вот и муки совести меня мучают, все же кошка подкидыш в плохом состоянии была выброшена или я чужую сперла
. Соседки номера тел.нет. так что лучше у собственников дома поинтересуйтесь судьбой собачки.

Якщо кішка була в поганому стані, то нічого їй робити у попередніх господарів. Тим більше три будинки для кота не відстань, вона ь повернулась додому.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 15 ноября 2022
Ответ дляКарамелька
Модна звернутись за допомогою до волонтерських організацій, пара базових занять. Це ж не вибухівку шукати. Брат за відно в інтернеті лабра свого навчив найпростішому. Було б бажання.
Творог для розжига• 15 ноября 2022
Ответ дляНепогодка
та розумію. Від нас наш пес пішов від старості.І хоч то був мопсік. Але хата теж подерта була. Ще не встигли ремонт зробити
Если у вас есть время гулять активно, то будет норм, мы так взяли собаку на даче, очень быстро стала домашней...целое лето прожила на улице
Да, я блондинка!• 15 ноября 2022
Ответ дляЛукава_Кiшка
Запишити
Чего это? Собака привыкла к людям, они его семья
Да, я блондинка!• 15 ноября 2022
Ответ дляНепогодка
він помісь такси. Він риє нори.З під землі вириває кротів
Вы це бачили чи наслушались казок?
Горизонтальный самовар• 15 ноября 2022
Ответ дляНепогодка
Ви не повірите. До нас вже і кіт приблудився. З ним все однозначно, ми його забираємо.
Але такса в квартирі що 5 років прожила на вулиці я геть не впевненна що забезпечу йому належні умови
Якщо ви не боїтеся кота приблуду, то стає зрозумілим, чому ви не берете таксу. Ви його терпите, а не любите.
Спробуйте знайти волонтерів, які зможуть взяти його на перетримку поки не прилаштують у таке ж село. Зробіть самі оголошення. Це буде найкращим рішенням для цієї собаки
Ответ дляНепогодка
Так собака дуже вільна.До всього йому є діло. Алеж і видно як любить людей
В першу чергу собака то друг людини. У нас в місті була така собака , ще й велика добрезна , її два рази брали в будинок вона втікала і по місту лазила , спала де прийдеться. І в дворі її годували будку поставили але місця не трималась. Потім пропала. Я думала замерзла. А потім за кілька місяців зустрічаю її на повідку з хазяйкою , живе в квартирі , гуляє чемно на повідку , туалет на вулицю. Все навчилась і заспокоїлась. А такса короткошерстий зимою як на вулиці виживе ¯\_(ツ)_/¯ може б йому нових господарів знайти якщо не хочете його з собою ?
Мороженная курица• 15 ноября 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Представила, как собака сидит воет под домом, ей холодно и нет хозяина, за которым она скучает, а ей говорят - сохрани добрые воспоминания, и помни, что ты бездомная.
язззззь!!!• 15 ноября 2022
Я би забирала, але це дуже важке питання і треба розраховувати сили. Такси нормально живуть в квартирі, теж маю таксу. Вам треба буде організувати йому гарний вигул голини на півтори-дві на день і, коли переїдете, бажано з кінологом позайматися, але розраховуйте свої сили. Щоб не кидати напризволяще, якшо розумієте, що не подужаєте, зверніться до зоозахисних організацій чи притулків, щоб вони його забрали та, може, дадуть рекламу і вдасться йому знайти сім‘ю. Або спробуйте дати оголошення на ОЛХ. Ми свою собаку так і знайшли, бо в неї хазяї закордон виїжджали, а ми як раз на собаку дозріли. Як побачили, скільки тварин віддіють через якісь обставини, то одразу вирішили взяти в сім‘ю саме такого песика, щоб допомогти і віна не опинилася на вулиці.
язззззь!!!• 15 ноября 2022
Ответ дляКарамелька
Є люди, які на кінологів навчаються і займаються з собакою або за дуже символічну плату або за досвід взагалі. Просто попереджають, що я ще вчуся, тому результат може бути не так швидко, але це вихід, якщо грошей в обріз.
Непогодка
• 15 ноября 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Вы це бачили чи наслушались казок?
Звісно що бачила, ми ж з ним півроку живемо.
АнтиТанкист• 15 ноября 2022
Я б порадила взяти з собою, подивитись як піде. А якщо не будете справлятись, то пошукати йому хазяїв у приватному секторі, звернутися до зооволонтерів у своєму місті, попрохати допомоги. Краще прилаштувати в хороші руки, де за ним буде догляд. В селах рідко хто за своїми доглядає, а до сусідських тим більш.
АнтиТанкист• 15 ноября 2022
ну і напишу про наш випадок. хоча у нас трохи інша ситуація. Знайшли собаку в лісі, невеличка. Живемо в приватному секторі. На той момент собаці було років 2-3, доросла вже. Звикались одне до одного до року мабуть. Вона навіть з миски не їла, треба було на землю класти, в хату почала заходити через пів року. І оскільки житло для неї було нове, ми встановлювали свої правила, привчали - не можна гавкати (так то вона спокійна, але якщо якийсь шум на дворі, то починає піднивати під дверима, щоб її випустили погавкати) на дивани не стрибає, в спальню заходити неможна. Спочатку рила ями на ділянці, особливо по покопаному, потім якось сама перестала. Для мене це сама ідеальна собака яка тільки може бути.
Нам звісно було простіше, бо будинок це не квартира. Але спробуйте, в нових умовах собаки можуть вести себе геть по іншому. Або вже пошукайте волонтерів, попитайте про прилаштування
Сусановна• 15 ноября 2022
Вам дуже важко, але кожну собаку можна привчити, просто треба трошки часу... Я з Закарпаття, переселенців у нас багато. Читаю вашу історію і прокотилися сльози((( Та сама ситуація на нашій вулиці- померла хазяйка, родичі, які живуть далеко здали будинок хорошим людям, що втекли від війни... Собаня Белла ожила, вона гуляла з ними, гралася з дітьми, вони теж її обожнювали. Ціле літо щастя і безмежної любові... З початком осені люди вирішили все ж таки повертатися додому. Вагалися через те, що Белла не прижиється в квартирі, потім важка розлука, сльози.... Собачки за тиждень не стало, відмова від їжі..., відмова від прогулянки. Ми з сусідами викликали ветеринара, температура в нормі, не блює, не поносить, навіть аналізи взяли, все в нормі... Пробували забирати звідтам до себе, сиділа під парканом і просилася додому, а там продовжувала лежати і дивитися в порожнечу(((( Ми з сусідами похоронили, як свою....
Сусановна• 15 ноября 2022
А це моя землерийка, я врятувала її з вулиці вже дворічною дорослою.. Спочатку було важко, але величезної шкоди не наробила, як описують вам у коментарях.. Вона страшенно риє ями, це її віддушина, але лише на вулиці, вдома ніколи... Обійшлася без кінологів і психологів. Вона сама задавлювала свої інстинкти, бо її вдячність їх перевищувала. Вона проста дворняга, яка ходить на двох лапках без усіляких тренувань, я в шоці. З нами вже два роки. Наша Багіра)))з
Лагшмивара• 15 ноября 2022
Автор,мій підібраний з вулиці собака :
Коли приїжджаємо до батьків у село забігає хз куди. Прибігає покусаним, чубатим, цілий день десь бігає, огризається ….такий собі брутал)))
Як тільки переступає поріг квартири лягає спати, зранку прокидається звичайнісінькою міською собакою, спокійною.
Я думаю він звикне!!! Забирайте!
Матрёна• 15 ноября 2022
Я бы забрала... Собака все поймет и перестроится.... Тем более взрослая... С каждым годом будет спокойнее...
Но это, если она Вам действительно понравилась. Все ОК будет....
У меня собака охотничья, всю жизнь прожившая в квартире - тоже на улице ТАКОЕ творит...
А подруга ’приютила’ охотника - забрала на улице - просто как ’йорк’ гуляет. . Даже не гавкнет.
Однозначная• 15 ноября 2022
Взять с собой, мама мне после смерти трёх своих пёсиков оставила, один помесь с таксой, вначале была в ужасе, но сейчас справляюсь. Полутаксенок не проблемный оказался, воспитанию поддаётся
ТыЧиНеТЫ• 16 ноября 2022
Ответ дляМороженная курица
Не приписывайте животным свои эмоции. Они их не имеют. Собака не имеет сознания и не мыслит как человек. Она движима только инстинктами.