Петя-петушок• 15 ноября 2022

Мч потребує скінчати по 2 рази на день. Я стільки не потребую. Зрозуміло, що він

мастурбує двічі на день в дні, коли у нас немає сексу. Мене це так дратує.

З однієї сторони розумію, що мабуть це норма, просто конституційно ми не підходимо один до одного. З іншої сторони, йому важко знайти жінку, яка би не лише підійшла йому в сексі, а яка би була і для душі. То в такому разі, для чоловіка є нормальним "терпіти" щодня, кінчати приміром хоча би через день чи нехай мастурбує собі стільки, скільки хоче?

Він знає, що мені не пасує те, що йому треба так часто. Ми з ним обговорили, що він собі може мастурбувати стільки скільки хоче, не ховаючись від мене. Він не хоче іншої жінки, уже "наївся", дуже хоче бути зі мною. Я думала, що мені теж такий формат дуже підходить, бо якщо чесно секс я не дуже люблю. Можу без нього жити. І мені так само не просто знайти високотестостеронового чоловіка, бо низькотемтостеронові мене взагалі страшно датують. Я люблю швидких чоловіків, активних, як теперішній мій партнер.

Але бачу як це мене дратує. Аж бісить. Знаєте, як деяких жінок нервує, коли чоловіки шкарпетки розкидають, так мене нервує його звичка стільки мастурбувати.

Як бути? Якщо я йому скажу, він буде старатись менше мастурбувати, але я не хочу його "ламати". Я хочу, щоб він поважав мої кордони, тому ставлю з повагою до його кордонів. Не хочу вмішуватись. А не хочу, бо не знаю чи це правильно з точки зору психології. Чи доцільно трошечки обмежити йому перегляд порно? Чи, напр, з моєї сторони це егоїзм?
Здрасьтенька• 15 ноября 2022
Ответ дляМамулька
Перешлите его мне в Киев!
На пару месяцев буквально, я хоть наипусь в удовольствие

количество не означает качество
LJA• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Я тоді лишусь одна мабуть до кінця життя через багато років після розлучення знайшла першого мужчину, з яким вдалось побудувати стосунки. Бо ця людина справді мене покохала.
Дайте спокій йому. Нехай мастурбує. Коли займається цим вам не обов´язково дивитися на нього осуджуючим поглядом. Ідіть сирники за той час посмажте
Мамулька• 15 ноября 2022
Ответ дляЧики-брык
Так может он какает. Запоров нет у него?
Да! Мы все волнуемся о его здоровье!
автор Петя-петушок • 15 ноября 2022
Ответ дляАннуитет
У вас дохріна часу, я вам скажу, займіться ще чимось, крім скінчань
Достатньо працюю, але з дня на день це спостерігати - чомусь дратує☹️Мовчати звісно не буду. Але не знаю як зробити правильно. Просто не знаю. Не хочу його втрачати. І взагалі, розумію, що не знайду такого чоловіка як хочу - активного, але щоб мав низьке лібідо. Я хотіла би зберегти ці стосунки. Питання саме в цьому - як зберегти ці стосунки? 😭
Нашли в капусте• 15 ноября 2022
Ответ дляSonchik
Скінчати конституційно пасує всім!
Гугл перекладав?
Автору немає сечі терпіти ці пекельні борошна.
So_so• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Полечиться, без шуток. Пойдите к психологу. ’Мовчати звісно не буду’. Пойду, повыношу мозг другому человеку, видите ли не так часто мастурбирует как я считаю необходимым.
автор Петя-петушок • 15 ноября 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
И что? А время походов помочиться ВЫ тоже контролируете?? Относитесь это как к личной интимной потребности... ищите ролики в Ютуб там есть пояснения как реагировать и что делать.. от профи
Дякую, гляну. Надіюсь щось знайду
Здрасьтенька• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Спробуйте щоб він 2 рази скінчав)) за один підхід. Може досить буде такого одного підходу в день.
Проработник• 15 ноября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Скінчати 😂🤣
А это - ,,…мені не пасує те, що йому треба так часто…,,,? Не пасує їй
Не будь КакСвета• 15 ноября 2022
Ответ дляLJA
Точно, сырники,забыла про творог в холодильнике, спасибо!))
Здрасьтенька• 15 ноября 2022
Ответ дляПроработник
Ну.. а мені сподобалась ця тема. Відволікає.
Проработник• 15 ноября 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
Йой, най буде)
Швабристка• 15 ноября 2022
Юрчик голубчик, скільки разів Ви сьогодні сі скінчили?
Шість вже було чи ще нє?
Вашого щоденного звіту за сьогодні нема, а я сі хвилююсь за Вас, чи бува краник не спрацьовує вже?
автор Петя-петушок • 15 ноября 2022
Ответ дляLJA
Дякую за пораду. Можливо маєте рацію. Треба саме фізична активність (працюю розумово)
автор Петя-петушок • 15 ноября 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
Щодня витрачати по 2 години? Це реально вилітатиме 2 години в пусту. Мені не хочеться на це витрачати стільки часу.
КалінкаМалінка• 15 ноября 2022
Вот вы интересная дамочка. Сами не хотите, не любите и вообще прекрасно без секаса живёте. Так и мужчине не даете дома мастурбировать. Он не идет к левой женщине на потрахушки, а дома смотрит порно. И то вам не нравится, думаете как ограничить, смотрите суровым взглядом. Ну так давайте ему сами 2 раза в день и проблема ваша отпадет
LJA• 15 ноября 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
Я їла сьогодні творог сметана і банан . Це було прекрасно.
Здрасьтенька• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Вище ж казали що за 20 хвилин сам собі допомагає. Вдвох повинно бути швидше. 40 макс, а може й півгодини за 2 скінчання.
Здрасьтенька• 15 ноября 2022
Ответ дляКалінкаМалінка
Да. Мне того мужчину теперь очень жаль. Думаю долго его самооценка не выдержит.
agata116• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Тоді що нам робити? Помічаю, як дратує це мене і я на нього дивлюсь і він бачить, який маю погляд. Скоро вб´ю всю його любов до себе. Навіть не знаю, що нам робити...
не дивіться на нього, хай робить це на одинці
Радикальная• 15 ноября 2022
Немає сечі читати ці пекельні борошни...
Ламборджини• 15 ноября 2022
а вам обязательно на него смотреть при этом? он этого требует? если нет, то попросите его при вас таким не заниматься
автор Петя-петушок • 15 ноября 2022
Я зрозуміла, що не повинна обмежувати його, так як і думала. Це норма кінчати 2 рази на день щодня. Боже, це ж 730 оргазмів в рік
Дякую усім за відповіді. Буду шукати, як розв´язати це питання для себе в Ютубі.
КалінкаМалінка• 15 ноября 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
Та мч от нее просто сбежит. А автору надо искать такого же мч как она сама
agata116• 15 ноября 2022
Ответ дляСанта Барбара
о как на свете бывает у людей))

интересно, только я, дожив до седин, понятия не имею, мастурбируют ли те мужчины, которые у меня были, и сколько раз в день?
ну люди разные, да, странно это не знать...
Швабристка• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Юрчик, Вам дозволено скінчати і 6 разів на день
автор Петя-петушок • 15 ноября 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
Перший раз 20-30 хв. Потім йому треба перерва... І знову 20-30 хв. Так і виходить 2 години в сраку. Мій мозок краще попрацює, ніж насекс щодня витрачатиме по 2 год😕
agata116• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
нічого такий чоловічок)))
Меряю от 0• 15 ноября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Скінчати 😂🤣
Блін, мені нагадало кішчачі магазіни.
Мадам Подлинник• 15 ноября 2022
Ответ дляАннуитет
точно, а то ті скінчання стали головною проблемою у житті