Петя-петушок• 15 ноября 2022

Мч потребує скінчати по 2 рази на день. Я стільки не потребую. Зрозуміло, що він

мастурбує двічі на день в дні, коли у нас немає сексу. Мене це так дратує.

З однієї сторони розумію, що мабуть це норма, просто конституційно ми не підходимо один до одного. З іншої сторони, йому важко знайти жінку, яка би не лише підійшла йому в сексі, а яка би була і для душі. То в такому разі, для чоловіка є нормальним "терпіти" щодня, кінчати приміром хоча би через день чи нехай мастурбує собі стільки, скільки хоче?

Він знає, що мені не пасує те, що йому треба так часто. Ми з ним обговорили, що він собі може мастурбувати стільки скільки хоче, не ховаючись від мене. Він не хоче іншої жінки, уже "наївся", дуже хоче бути зі мною. Я думала, що мені теж такий формат дуже підходить, бо якщо чесно секс я не дуже люблю. Можу без нього жити. І мені так само не просто знайти високотестостеронового чоловіка, бо низькотемтостеронові мене взагалі страшно датують. Я люблю швидких чоловіків, активних, як теперішній мій партнер.

Але бачу як це мене дратує. Аж бісить. Знаєте, як деяких жінок нервує, коли чоловіки шкарпетки розкидають, так мене нервує його звичка стільки мастурбувати.

Як бути? Якщо я йому скажу, він буде старатись менше мастурбувати, але я не хочу його "ламати". Я хочу, щоб він поважав мої кордони, тому ставлю з повагою до його кордонів. Не хочу вмішуватись. А не хочу, бо не знаю чи це правильно з точки зору психології. Чи доцільно трошечки обмежити йому перегляд порно? Чи, напр, з моєї сторони це егоїзм?
Пустощі-веселощі• 16 ноября 2022
Ответ дляВ гости звали?
2 раза в день -это много?
ладно , я поняла .. все страты с высоким соляном -психи
так проще всех, с отличной от вашей точки зрения-в диагноз
Да это много. В идеале секс - это инструмент для зачатия детей. Но вам не понять. Вы пока на уровне поесть, поспать, потрахаться, а и Мальдивы еще, и что там еще у блогерши. Такое.
В гости звали?• 16 ноября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
я все поняла...
на красненький поместили меня, считая что на голубом себя
Не Мальдивы, сейчас Аргентина..и приговорили почти всех аргентинцев )
Пустощі-веселощі• 16 ноября 2022
Ответ дляВ гости звали?
я все поняла...
У нас просто разные уровни общения, я не говорю, что вы чем то лучше или хуже меня. Каждый живет в своей реальности.
Есть определенные законы, люди знали их с древности, об этом говорят все религии мира, но никого не интересуют знания. Время сейчас такое.
Просто помните, что животными намного легче управлять.
В гости звали?• 16 ноября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Конечно, вы духовный человек-я все поняла.
видело ваш источник знаний, мне достаточно.
Вы же снбе выбрали как источник . страны с духовными скрепам
п.3

По настоящему довольные жизнью, самодостаточные люди не занимаюся этим. Потому что времени не хватает, потому что в жизни столько более интересных вещей и моментов, чем сидеть в туалете и пялится на один и тот же процесс 2 раза в день.

https://antio.ru/index.php?showtopic=74922&rsquo=;

конечно разные
автор Петя-петушок • 16 ноября 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Автор, я вас понимаю.
А что именно вас бесит? Ревность к девушкам в порно? То что он мог бы потратить время на более полезные вещи? Что именно?
Не можу зрозуміти. Залежність від порно. Чуть що - відразу включає порно. Ну, бліна... Не ревную абсолютно до дівчат з порно. Бо він сильно мене кохає і доводить це щодня своєю поведінкою, жестами.

Не знаю. Мабуть дратує те, що для мене це низькі потреби. Окей, якщо це буде пару разів на тиждень, але ж не щодня двічі на день або піввечора витрачати на незрозуміло що. У нього явно надто розмірене життя, йому нікуди рости не треба. Мабуть Ви маєте рацію, краще би щось корисне зробив в цей час. Не кажу, що постійно мусить бути зайнятий, я теж люблю влаштувати дні, коли взагалі нічого не роблю...
автор Петя-петушок • 16 ноября 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Думаю, вас просто бесит, что он никак не развивается, что вместо того чтобы поучить что-то вечером и перейти на нормальную работу с перспективой, он по вечерам наяривает х.р на лядей. Вы подсознательно чувствуете, что он лодырь и любитель быстрого кайфа, иначе вы бы не работали по вечерам застукивая его за порнухой и соцсетями, да и он это понимает, иначе бы не ныкался.
Дякую. Ви теж маєте рацію. Таке теж є.
автор Петя-петушок • 16 ноября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Никто не возвышается. Онанизм - это зависимость и попытка уйти от реальности. Туда же алкоголь, наркотики, игромания.

Мужчинам очень важна самореализация. Если они ничего не добиваются в жизни, то возникает зависимость.

Вот почитайте о мужчинах, которые с этим боряться. Что у дрочеров очень много психологических и физиологических проблем потом. Возникают депрессии, снижается уровень гормонов, которые делают нас счастливыми, возникает неуверенность в себе и тревожность. Мужчина деградирует и скатывается в примитивное состояние животного, становится инертным со временем.

Если бы онанизм приносил людям пользу и счастье, то наверное мы бы просто постоянно ходили онанировали, правда? И никто бы не заморачивался. Но вот например муж автора например неосознанно может, но разрушает свои отношения.

https://antio.ru/index.php?showtopic=74922
Як мені резонують Ваші слова. Дякую і ще раз дякую.
автор Петя-петушок • 16 ноября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Кожне Ваше слово резонує🙏 Завдяки Вам знову повернулась до себе. Після того, як вчора всі сказали, що це норма для чоловіків, я зібралась знову зробити одну і ту ж помилку - витратити час впусту, пішовши не тією стежкою знову, зрадивши себе. Але мені не подобається те, що робить мій мужчина. Я дам собі декілька днів заспокоїтись, бо зараз мої вібрації опустились, в такому стані я йому наговорю лишнього, взагалі не те, що хотіла би сказати. І ми спокійно з ним порозмовляєм, обговорим цю тему.

В який раз переконуюсь, що треба вибирати себе і ніколи не зраджувати свою Душу. Зробила би великий крок назад.

У мене був великий прорив в моєму розвиткові саме тоді, коли я страждала від переїдання. Саме тоді я зрозуміла, що люди страждають і взагалі більшість проблем людей в тому, що вони не розвиваються духовно. Саме духовний розвиток допоміг мені перестати бути залежною від їжі. Я страждала 20 років від цієї залежності. Все ніяк не могла вирватись від цієї залежності. Страшне, що зі мною робилось.

Мені знадобився рік, щоб позбутись цієї залежності. Саме через рік уже результат є стабільний. Точніше з початком війни я більше ніж півроку не займалась читанням ’молитви’. Стійка ’ремісія’ настала через рік.

Треба якось витримати рік з партнером. Знаю, що буде непросто. Аби не зіпсувати те, що маєм зараз...
Пустощі-веселощі• 16 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок

Ви на правильному шляху, все у вас буде добре. Я знаю
Пустощі-веселощі• 16 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок

автор Петя-петушок • 16 ноября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Дякую🙏