Петя-петушок• 15 ноября 2022
Мч потребує скінчати по 2 рази на день. Я стільки не потребую. Зрозуміло, що він
мастурбує двічі на день в дні, коли у нас немає сексу. Мене це так дратує.
З однієї сторони розумію, що мабуть це норма, просто конституційно ми не підходимо один до одного. З іншої сторони, йому важко знайти жінку, яка би не лише підійшла йому в сексі, а яка би була і для душі. То в такому разі, для чоловіка є нормальним "терпіти" щодня, кінчати приміром хоча би через день чи нехай мастурбує собі стільки, скільки хоче?
Він знає, що мені не пасує те, що йому треба так часто. Ми з ним обговорили, що він собі може мастурбувати стільки скільки хоче, не ховаючись від мене. Він не хоче іншої жінки, уже "наївся", дуже хоче бути зі мною. Я думала, що мені теж такий формат дуже підходить, бо якщо чесно секс я не дуже люблю. Можу без нього жити. І мені так само не просто знайти високотестостеронового чоловіка, бо низькотемтостеронові мене взагалі страшно датують. Я люблю швидких чоловіків, активних, як теперішній мій партнер.
Але бачу як це мене дратує. Аж бісить. Знаєте, як деяких жінок нервує, коли чоловіки шкарпетки розкидають, так мене нервує його звичка стільки мастурбувати.
Як бути? Якщо я йому скажу, він буде старатись менше мастурбувати, але я не хочу його "ламати". Я хочу, щоб він поважав мої кордони, тому ставлю з повагою до його кордонів. Не хочу вмішуватись. А не хочу, бо не знаю чи це правильно з точки зору психології. Чи доцільно трошечки обмежити йому перегляд порно? Чи, напр, з моєї сторони це егоїзм?
Петя-петушок
• 15 ноября 2022
Ответ дляСанта Барбара
о как на свете бывает у людей))
интересно, только я, дожив до седин, понятия не имею, мастурбируют ли те мужчины, которые у меня были, и сколько раз в день?
Від мене нічого не укриєш. Я все ’нутром’ чую. Тому мені легше обговорити це, а не накручувати себе і злитись. Хоча проговоривши з партнером ці нюанси, всеодно дратуюсь. Не знаю що робити...
На перекуре• 15 ноября 2022
У вас разные темпераменты, не сможете вы долго вместе. Сколько ему лет интересно?
Я супер-пупер• 15 ноября 2022
Ааа я понял
Skonczyc по польски это закончить
Но не кончить
Поэтому
Как будет кончить я Вам уже писал
Skonczyc по польски это закончить
Но не кончить
Поэтому
Как будет кончить я Вам уже писал
Петя-петушок
• 15 ноября 2022
Скоро почну істерики закатувати від дратівливості🙈 вб´ю його любов до себе
Все будет, но потом• 15 ноября 2022
Ні, не норма.
Ви не підходите один одному, з часом розбіжетесь.
мистерЛяпсус• 15 ноября 2022
Ответ дляСанта Барбара
а вы сколько раз в день оргазм с МЧ получаете?
Думаете, в день?
Юпитерная• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Я тоді лишусь одна мабуть до кінця життя
через багато років після розлучення знайшла першого мужчину, з яким вдалось побудувати стосунки. Бо ця людина справді мене покохала.
А он это делает оприлюдно? Или объявляет, я пошел кончать?
Петя-петушок
• 15 ноября 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Если автор не любит секс и может без него обходиться то тот дрочун кончальщик нифига больше не умеет
У мене не надто високе лібідо. Усе життя так було.
Санта Барбара• 15 ноября 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Думаете, в день?
ну я... это... оптимист)
но честно сказать, думаю, что бедная автор так и не познала с этим челом небо в алмазах.
На паровозе• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Скінчить його і фсьо
Петя-петушок
• 15 ноября 2022
Ответ дляСанта Барбара
а в Польше польское порно или они немецкое смотрят?
Я не розбираюсь. Не польське точно.
Аннуитет• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Як Ви на це реагуєте? Разом займаєтесь сексом чи він мастурбуючи скінчає 2-чі на день?
У вас дохріна часу, я вам скажу, займіться ще чимось, крім скінчань
Грибной_Дождик• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Ні, в основному це не при мені робить. Просто йде надовго в туалет зранку і перед сном.
И что? А время походов помочиться ВЫ тоже контролируете?? Относитесь это как к личной интимной потребности... ищите ролики в Ютуб там есть пояснения как реагировать и что делать.. от профи
Петя-петушок
• 15 ноября 2022
Ответ дляСанта Барбара
На початку було 4, потім 1-2 разом в день. Але кажу - я можу і не кінчати. У мене якось періодами виникає бажання. Але це може бути лише три дні в місяць наприклад. В інші дні взагалі не потребую
Петя-петушок
• 15 ноября 2022
Ответ дляНа перекуре
34 мені, йому 35
Санта Барбара• 15 ноября 2022
Ответ дляSo_so
В таких темах я чувствую себя 1830 года рождения. Обсуждать с партнёром сколько ему нужно мастурбировать, устанавливать нормы, ограничивать? Я не знаю, может Вам найти какое-то занятие и эту энергию перенести туда?
та может у них все как раз как в 19 веке - отдельные спальни и чинное совместное чаепитие в гостиной с беседой на всякие темы)))
(вспомнился роман Чернышевского ’Что делать?’).
Петя-петушок
• 15 ноября 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
Ааа я понял
Skonczyc по польски это закончить
Но не кончить
Поэтому
Как будет кончить я Вам уже писал
Skonczyc по польски это закончить
Но не кончить
Поэтому
Как будет кончить я Вам уже писал
Як саме? Я не вивчала польську, наугад розмовляю
зараз гляну по Ваших відповідях як буде правильно
Петя-петушок
• 15 ноября 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Ні, не норма.
розумію, що лишусь знову одна. Знову на довгі роки як показує досвід
Санта Барбара• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
як це наугад? а с МЧ на каком говорите?
Мамулька• 15 ноября 2022
Перешлите его мне в Киев!
На пару месяцев буквально, я хоть наипусь в удовольствие
Чики-брык• 15 ноября 2022
Тю, ото проблема. Хай вас погладит, помассажирует, а потом присунет. Если от вас ничего не требуется, только полежать, то что не так? Сотрётся чи шо?)
Петя-петушок
• 15 ноября 2022
Ответ дляЮпитерная
Ні, просто йде в туалет. Сидить там по 15-20 хв. Якщо голосно не включено тік ток чи фейсбук, то знаю, що дивиться порно. Плюс на планшеті його працюю, раніше дивилась, щоб підтвердити свої здогадки.
Здрасьтенька• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Тому і дратуєтесь бо немає бажання
Чики-брык• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Так может он какает. Запоров нет у него?