Петя-петушок• 15 ноября 2022
Мч потребує скінчати по 2 рази на день. Я стільки не потребую. Зрозуміло, що він
мастурбує двічі на день в дні, коли у нас немає сексу. Мене це так дратує.
З однієї сторони розумію, що мабуть це норма, просто конституційно ми не підходимо один до одного. З іншої сторони, йому важко знайти жінку, яка би не лише підійшла йому в сексі, а яка би була і для душі. То в такому разі, для чоловіка є нормальним "терпіти" щодня, кінчати приміром хоча би через день чи нехай мастурбує собі стільки, скільки хоче?
Він знає, що мені не пасує те, що йому треба так часто. Ми з ним обговорили, що він собі може мастурбувати стільки скільки хоче, не ховаючись від мене. Він не хоче іншої жінки, уже "наївся", дуже хоче бути зі мною. Я думала, що мені теж такий формат дуже підходить, бо якщо чесно секс я не дуже люблю. Можу без нього жити. І мені так само не просто знайти високотестостеронового чоловіка, бо низькотемтостеронові мене взагалі страшно датують. Я люблю швидких чоловіків, активних, як теперішній мій партнер.
Але бачу як це мене дратує. Аж бісить. Знаєте, як деяких жінок нервує, коли чоловіки шкарпетки розкидають, так мене нервує його звичка стільки мастурбувати.
Як бути? Якщо я йому скажу, він буде старатись менше мастурбувати, але я не хочу його "ламати". Я хочу, щоб він поважав мої кордони, тому ставлю з повагою до його кордонів. Не хочу вмішуватись. А не хочу, бо не знаю чи це правильно з точки зору психології. Чи доцільно трошечки обмежити йому перегляд порно? Чи, напр, з моєї сторони це егоїзм?
ПриснитсяЖЕ• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Мені теж здається це не нормальним. 730 оргазмів в рік... Але тут жоден не написав, що це не норма.
Понимаете, мастурбировать периодически, 3-4 раза в месяц, я допускаю, что это норма и ничего страшного, главное, чтоб это не было навязчивым и публичным делом. Но вот это нонстопное дрочиво на лево и на право и при этом еще и публично- это отклонение.
ЯсноВидящая• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
5 років шукала партнера. Останній рік уже не шукала і не витрачала час, якщо людина не подобалась. Ще 5 років бути без партнера.... Не хочеться☹️
цілих 5 років.... певно рік за три рахували?
Гладковыбритый шишун• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Від мене нічого не укриєш. Я все ’нутром’ чую. Тому мені легше обговорити це, а не накручувати себе і злитись. Хоча проговоривши з партнером ці нюанси, всеодно дратуюсь. Не знаю що робити...
Обратитесь к психологу ) как вариант. Что бы принимать это нормально
Да Щас же• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Трахайтесь с ним по 2 раза в день… когда вас зае… т, может перестанете так реагировать на его дрочню
Петя-петушок
• 15 ноября 2022
Ответ дляЯсноВидящая
З кінця 2017 року сама була
из_под_тишка• 15 ноября 2022
Бдя, вот проблемы у людей.
Лучше бы скончались все срассияне конченные
Люблю_джаз• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Тоді що нам робити? Помічаю, як дратує це мене і я на нього дивлюсь і він бачить, який маю погляд. Скоро вб´ю всю його любов до себе. Навіть не знаю, що нам робити...
гарний нік у вас
Угги_в_горошек• 15 ноября 2022
Дайте угадаю - не работает, работает мало или низкая зп? Ему делом нужно заняться и не будет времени на ежедневную дрочку. Даже мужчины знакомые говорят это от безделья
Первоклашка Я• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Автор, у меня так же
Это ужас, дяде под 40, а он как взьесился со своим сексом, ему каждый день надо. Пострянно скандалы на этой почве, д.т в туалете
Первоклашка Я• 15 ноября 2022
Ответ дляСанта Барбара
о как на свете бывает у людей))
интересно, только я, дожив до седин, понятия не имею, мастурбируют ли те мужчины, которые у меня были, и сколько раз в день?
Я знаю об этом, потому что мой по пол часа в туалете заседает
Птица Говоруша• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Ні, просто йде в туалет. Сидить там по 15-20 хв. Якщо голосно не включено тік ток чи фейсбук, то знаю, що дивиться порно. Плюс на планшеті його працюю, раніше дивилась, щоб підтвердити свої здогадки.
Може він там сре, а ви думаєте, що скінчає
так би мовити, зосереджений на цьому процесі, чи новини читає, чи порадницю
Петя-петушок
• 15 ноября 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
До речі, мій колишній чоловік теж мастурбував, коли працював не розвиваючись. Потім за багато років змінив роботу, перестав це робити. Дійсно, це від нереалізованості
Пустощі-веселощі• 15 ноября 2022
Автор, у него зависимость. Правильно, что вас раздражает. Скоро он перестанет с вами нормально сексом заниматься, потому что рука сильнее сжимает. Плюс картинки в голове постоянно. Поэтому я бы пошла вместе к сексологу - ему вместо секса нужно отжиматься - полезно для здоровья. Возможно нужны антидепресанты - потому что так он снимает тревожность и напряжение. Секс ради секса не норм вообще. Попросите щобы больше по дому делал вместе с вами. Церковь тоже помогает.
Понимаете любая зависимость - это попытка человека убежать от реальности или отвлечься от проблем. Вы зарабатываете больше? Как у него с духовным ростом? Книги читает?
Петя-петушок
• 15 ноября 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
По 8 год працює з пн по пт
Угги_в_горошек• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
один в один как мне знакомые мужчины говорили
Петя-петушок
• 15 ноября 2022
Ответ дляПтица Говоруша
Він новини принципово не читає. В тік-тоці сидить, або фб. І це завжди чутно, якщо саме соцмережі переглядає.
Бритоножка• 15 ноября 2022
то есть вас раздразжает что муж лишний раз удовольствие получит? отпустите мужика, зачем ему такая грымза нужна
полно женщин с высокой потреьностью секса
а вы странная жадная эгоистичная женщина
Байрактара• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Достатньо працюю, але з дня на день це спостерігати - чомусь дратує☹️Мовчати звісно не буду. Але не знаю як зробити правильно. Просто не знаю. Не хочу його втрачати. І взагалі, розумію, що не знайду такого чоловіка як хочу - активного, але щоб мав низьке лібідо. Я хотіла би зберегти ці стосунки. Питання саме в цьому - як зберегти ці стосунки? 😭
Мастурбация очень интимный процесс. Человек один на один со своими сексуальными желаниями. Как в это время можно наблюдать за мужчиной с осуждающим взглядом? Я вообще стараюсь не замечать, когда мой муж др@чит. У меня месячные просто отрыв башки и тела...болючие, льет, тошнит, все тело болит. Ибупрофен со спазмалгоном чередую. Эндометриоз, много лет лечения. Перед ним мазня и тоже тошнота. Все вместе дней 7. Вот и не выдерживает. Я все понимаю и благодарна, что столько пройдено вместе с моими женскими болячками, с 13 лет мучаюсь. Оставьте его в покое и чаще занимайтесь сексом. Либидо можно повысить, есть способы.
Петя-петушок
• 15 ноября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Ми недовго разом, 6 міс. До мене був на дуже низькому рівні. Критично низькому рівні. Я розвиваюсь духовно, йому це теж цікаво, до мене тягнеться в цьому плані. Тільки я своїм духовним розвитком займаюсь років 5, а то і всі 10 років, бо ще в 2010 роках шукала себе. А він лише починає.
Я на декілька сходинок вище за нього, він це розуміє (сам казав), але дуже хоче бути зі мною, тому старається і змінюється. Має велике бажання. Він почав жити. Щасливий біля мене.
Книги не читав ще за ці 6 міс, але пише вірші, дуже грамотно розмовляє, любив читати. В силу свого стилю життя перестав писати вірші і читати. Зараз по-трохи одживає біля мене.
Так, я заробляю більше. І робота у нього взагалі фізична (це про рівень його вібрацій). Але уже бачу, як така робота стає невиносіма для нього. Це значить робить маленькі кроки вперед.
Ви праві🙏Це справді у нього тривожність.... Я це ж бачу по ньому. Просто перестала звертати уваги. Боже, дякую Вам🙏Я тепер знаю, що нам може допомогти.
СноваЗдорова• 15 ноября 2022
Автор, ржу не могу остаться. От слова скінчати.
Девочки, ну и комменты.
Пустощі-веселощі• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Ви - молодець
воно вирівняється з часом. Йому дуже з вами посчастило!
Все будет, но потом• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
розумію, що лишусь знову одна. Знову на довгі роки як показує досвід
може зустрінете когось з меншим лібідо
Петя-петушок
• 15 ноября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Ви - молодець
Дякую🙏 Хотілось би
Петя-петушок
• 15 ноября 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
може зустрінете когось з меншим лібідо
Але чоловіки з нижчим лібідо пасивніші по життю. А мені хочеться активного мужчину бачити біля себе🙈
Бибер-анонимер• 15 ноября 2022
У меня очень старый друг с такой проблемой. Каждый день дрочит, когда спрашиваю где жена говорит, что они как сестра и брат уже нет возбуждения. Ну у меня в голове не укладывается, почему он так часто дрочит? Есть ребенок пять лет, вместе живут больше десяти лет, физически на лево не ходил, с его слов, работы умственной много
Мамаша в бигудях• 15 ноября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Скінчати 😂🤣
Я тільки через це слово зайшла в тему