Black Umbrella• 15 ноября 2022

Польща, вибачте за не першу тему, але опитування

Знадобиться ваша інтуіція. Чи будуть якісь дії у відповідь?
Результат:
вже голосів: 551
265 (48.09%) Поговорять і замнуть
155 (28.13%) Дипломатична відповідь,санкції
99 (17.97%) Так, і це нам допоможе.
32 (5.81%) Так, але це нам не допоможе
lilu502• 15 ноября 2022
хочеться вірити, але чомусь думаю занепокояться та й на тому все)))

МДТ• 15 ноября 2022
Вірю, що Польща не проігнорує.
mmi583@mail.ru• 15 ноября 2022
І так, це дійсно російські ракети. У Штатів є докази, а саме від спеців які відслідковують рух ракет звідки і куди з супутників.
Ну все, тепер Польща має вирішити, що робити.
автор Black Umbrella • 15 ноября 2022
Ответ дляLoredana17
Тоді НАТО грош ціна. Тоді росія може по якій захоче країні.І їй нічого не буде.
Так вона це вже робить. Он МН17 їй з рук зійшло, літак під смолєнском, ракети в Молдові, Скрипалі в Британії, вибухи на Північних потоках...

Блд, як мене бісять ці безяйцеві європейці, які перед хуйлом повний памперс відкладають
Olgusya• 15 ноября 2022
Ответ дляНатусик Я
Ничего не будет.Уже пишут трактор взорвался.
Серйозно???
Натусик Я• 15 ноября 2022
Ответ длячаревна
В Молдову тоже прилет был и сошло с рук. Но Польша смелее, какие то заявления и будут.
А Румынские вертолеты сбитые в начале войны над морем.Тоже кацапне как с гуся вода.Так и в Польше будет.
Бабенко Яна• 15 ноября 2022
Я думаю, что это не зря попало в СМИ. Вполне могло не попасть, а раз попало - значит уже есть план каких-то действий, а значит, есть надежда

fruhling007• 15 ноября 2022
Ответ дляBlack Umbrella

Над Швецією, здається, теж пролітало.
mmi583@mail.ru• 15 ноября 2022
Ответ дляBlack Umbrella

Уже мемчики пішли
Мушля51• 15 ноября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Уже мемчики пішли
І смішно, і сумно :(
автор Black Umbrella • 15 ноября 2022
Ну от і казочці кінець, а хто слухав молодець
ku4eravaku4erava• 15 ноября 2022
Новости в Польше пока официально не пишут , собирают заседание....сверху статья, в ней написано, что нет официального заявления
lisulya• 15 ноября 2022
Ответ дляBlack Umbrella

Автор, а какой Вы думаете может быть ответ от НАТО? Ну допустим признали страны НАТО это преднамереным попаданием ракеты и что дальше?
автор Black Umbrella • 15 ноября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Уже мемчики пішли

Скажуть, що вони не дуже й хотіли її там бачити)))
ku4eravaku4erava• 15 ноября 2022
Ответ дляlisulya
А у них должны быть инструкции, на этот случай
IanxMickey• 15 ноября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
mmi583@mail.ru• 15 ноября 2022
Ответ дляМушля51
І смішно, і сумно :(
Ну від нас нічого не залежить. Побачимо, яка реакція буде. Залишається чекати поки в нато яйця відростуть. Давно чула розшифровку НАТО - no actions talking only. Що в перекладі - жодних дій один п…здеж.
Shipowner• 15 ноября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Ну їм вигідніше ця версія, ніж признати ракету і давати відповідь.
Конечно
Если признать,значит идти на кардинальные шаги, это не мирных к себе пустить ,а открыть фронт и от неадеквате и яо получить можно
Это уже сдвигает акцент войны на их территорию
Поэтому будет зерновая пыль
автор Black Umbrella • 15 ноября 2022
Ответ дляlisulya
Хотілося б, щоб херанули ядерною бомбою на всю територію параші і утворили там гігантське Морє Лаптєвих і щоб всі кацапи здохли, і щоб всі хто толерує кацапів здохли теж.

Мрії

Мушля51• 15 ноября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
До речі, такої версії розшифровки і не чула) досить правдива
автор Black Umbrella • 15 ноября 2022
Ответ дляIanxMickey
фото
Глибоку стурбованість підсилять до найглібшої.
mmi583@mail.ru• 15 ноября 2022
Ответ дляМушля51
Ой цій розшифровці 100 лєт в обєд. Я оце згадала. Але ж правда, блін
Елиссавета• 15 ноября 2022
Буде.
МДТ• 15 ноября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Тобто перефразувати дно пробите? Шкода, якщо так. А з іншого боку, ми не володіємо повнотою інформації.
автор Black Umbrella • 15 ноября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Як ото про Торт Макрон казали: такий самий як Наполеон, тільки без яєць. Торт НАТО того ж рецепту.
lisulya• 15 ноября 2022
Ответ дляBlack Umbrella

Мрії
Ну це з області фантастики. А от реальні дії які ви бачите?
автор Black Umbrella • 15 ноября 2022
Ответ дляlisulya
Навіть не буду припускати, бо максимально не вірю в їх здатність зробити хоч щось, окрім стурбованності.
Анка ку• 15 ноября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Скажуть, прикра випадковiсть і на тому все
Кап_ля• 15 ноября 2022
Та Польшу сейчас из нато исключат да и всё
lisulya• 15 ноября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Хоч би зброї дали. Багато і потужної. Я думаю це буде оптимально для нас. Така золота середина