begovelik• 16 ноября 2022

Автор меня заблокировала в теме про Польшу. Фильтруйте информацию!

Здесь ципшосниц, как мух в туалете! Не верьте никому!
Bonya_A• 16 ноября 2022
Ответ для4мама
В Україні 5 аес. В нас у зв´язку з атаками проблема не в кількості ее, а в її розподілі. Чи ми як москалі газ будемо в повітря випускати ?
Це просто маніпуляція фактами.
Це і є ціпсо.
Дякую. Я в курсі. Я родом з міста енергетиків)
4мама• 16 ноября 2022
Ответ дляbegovelik
Ми вчора їздили по Києву - також не лякались
Нічого доброго в тому нема.
Наші сили ППО - то просто Боги 🙏🙏🙏
Але збиті уламки падають. І вбивають.
Елементарне укриття може коштувати життя.
Вчорашні події показали, що не лише в Україні, але й у прикордонних районах нати не вврио нехтувати тривогами.
4мама• 16 ноября 2022
Ответ дляJulil1103
Дуда уже сказал, что несчастный случай и наше пво. Рашисты ликуют. Вот так…
По суті напевне так і є. Цікаво якби ппо не збило - воно б в ту тец влучило? Чи на Польщу б полетіло? От тоді би цікаво було.
Парашка грає. І цей раунд вона виграла, нажаль.
4мама• 16 ноября 2022
Ответ дляКаллипсо
Это функция трусости, когда человек не может продолжать дискуссию или не может просто не отвечать. Слабость духа самая настоящая )
Знаєте, тут є настільки тупі матрьошки, з якими не варто ніякі дискусії вести. Тому що вони тупо методички цитують. Впопад та невпопад.
lisulya• 16 ноября 2022
Ответ дляbegovelik
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3234141-3#a...
О,я у этой Сары тоже в блоке. Ещё с темы где она всех призывала написать, что украинцы против войны.