antoninalav• 16 ноября 2022

НАТО і ситуація з обстрілами в Польщі(

Мені за них соромно( Просто показують свою слабкість, занепокоєність і тд.
Ніяк не можуть визначити звідки, що впало. Щось там розсосолюють…
Росіяни навмисно зробили провокацію. Показати своїм, що то є.
Але з цього усього я розумію які ми круті і які у нас незрівнянні ЗСУ💪
Cardiolog• 16 ноября 2022
Вже штати попередньо кажуть, що то наша ракета ППО
автор antoninalav • 16 ноября 2022
Ответ дляCardiolog
Так. Це очікувано.
Julia_1997• 16 ноября 2022
Ответ дляCardiolog
Польща ж офіційно підтвердила, що ракета рос виробництва. От тільки вони не впевнені хто її запустив
Конкордія• 16 ноября 2022
Я зробила такий висновок- українці найсміливіші і найсильніші і при цьому мають реально металеві яйця і перемога точно наша. Дали б хоч зброю і не заважали, раз бракує їм сміливості
PtashkaO• 16 ноября 2022
Ответ дляCardiolog
Теж вже бачила
Не кажуть прямо шо наша, но то таке
Очікувано, включили задню!😠
Тепер лиш гадати, чи поляки дадуть це спустити на гальмах,,, не все так гладко в Польші з натом, + прибалтика ще може примкнути,
Cardiolog• 16 ноября 2022
Там вже Дуда каже, що випадок поодинокий та не має повторитись. Аж соромно.
автор antoninalav • 16 ноября 2022
Росіяни вже скоро буде як рік усім розповідають несенітниці. Вони ж по мирним жителям не стріляють, спасають від нацистського режиму міста і їх жителів.
Після заяв США, війна може піти іншим шляхом( все більше будуть вишукувати правду в діях росіі…
kvitanka• 16 ноября 2022
Ответ дляCardiolog
Джерело?
Cardiolog• 16 ноября 2022
Ответ дляkvitanka
Джерело?
https://www.eurointegration.com.ua/news/2022/11/16...
Вкусныйпончик• 16 ноября 2022
Раша прощупала ситуацію і тепер всім очевидно, що після тактичної яо, по нашій території, нічого їй не буде.
автор antoninalav • 16 ноября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Так. Я більш ніж впевнена
kvitanka• 16 ноября 2022
Ответ дляCardiolog
Дякую
TaFo• 16 ноября 2022
Ответ дляantoninalav
Так. Це очікувано.
девочки, ну вот вы серьезно? в стране и так допа, а еще и вы начинаете. ’ троє посадовців анонимів’,. Вы вообще не отличаете официальные источнмки от трех сраных пенсов, которых поймали журналисты?
автор antoninalav • 16 ноября 2022
Якось певно хочуть зробити закінчення війні(
Певно, щоб Україна пішла на поступки
нова_Я• 16 ноября 2022
Ответ дляCardiolog
а ще години 3 назад то були уламки рос. ракети Х 101(( а тепер вже стали іншими
TaFo• 16 ноября 2022
Ответ дляkvitanka
Джерело?
три посадовца анонима. скинули д скины
Конкордія• 16 ноября 2022
От цікаво, скільки секунд пройшло б після того, якби подібне сталось би в Китаї...
Massaraksh• 16 ноября 2022
Вони не хочуть та не будут воювати з росією. Та ракета це дійсно не привід щоб їм у війну лізти, всім зрозуміло, що її або підбили та вона втратила траєкторію впавши на польську землю, або це наша ПВО ракета, яка наздоганяла російську та щось пішло не так. У будь-якому випадку це не про спеціальний пуск ракети на Польщу, а збіг обставин. Полякам нема чого хвилюватися. Ми звичайно сподівалися що зараз подмога прийде, але ані НАТО, ані Польщі це все не треба.
Cardiolog• 16 ноября 2022
Ответ дляt.fodlash
А цей сраний пенс підійде?

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2022/11/16/7376...
healer09648293• 16 ноября 2022
Ну а якщо третя світова почнеться? Нам всім тоді пздц
annac• 16 ноября 2022
Ответ дляantoninalav
А может наоборот давать нам больше оружия, чтоб нашими руками воевать
kvitanka• 16 ноября 2022
Ответ дляhealer09648293
Пздц москалям буде а не нам
PtashkaO• 16 ноября 2022
Судячи по фото, відео з місця, незначні руйнування, таки дуже схоже на початкову версію, що наше ппо збило руску ракету в повітрі, і уламки обох впали на Польшу,
От а якби не збили??? Не бажаю зла людям, но як бачили що летить на захід, то певне не треба було збивати її, краще б потратили сили на ті що на Волинь прилетіли, тоді б можливо там по іншому заспівали, якби долетіла до натовскої бази і там влупила, то й 5 статтю би може згадали,,
автор antoninalav • 16 ноября 2022
Ответ дляt.fodlash
три посадовца анонима. скинули д скины
Ну, це розхитування. В росіі «свої» зараз будуть скрізь. Видно почався процес закінчення «спєцопєрациї»
Шкода бідних невинних людей… поламані долі…
Magiса• 16 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
Так, на жаль
автор antoninalav • 16 ноября 2022
Ответ дляannac
Та… США вже припускає, що це наші ракети…
annac• 16 ноября 2022
Ответ дляhealer09648293
А что для нас изменится? Больше ракет будут по нам выпускать?
kvitanka• 16 ноября 2022
В цій ситуації дивно чому в Польщі не оголосили повітряну тривогу і де було їх ПВО. Дуже шкода загиблих людей.
Magiса• 16 ноября 2022
Ответ дляannac
Отож. А для НАТО зміниться все
Вкусныйпончик• 16 ноября 2022
Ответ дляt.fodlash
Подивіться виступ Байдена з цього приводу.