Мені за них соромно( Просто показують свою слабкість, занепокоєність і тд.
Ніяк не можуть визначити звідки, що впало. Щось там розсосолюють…
Росіяни навмисно зробили провокацію. Показати своїм, що то є.
Але з цього усього я розумію які ми круті і які у нас незрівнянні ЗСУ💪
Julia_1997• 16 ноября 2022
Ответ дляCardiolog
Вже штати попередньо кажуть, що то наша ракета ППО
Польща ж офіційно підтвердила, що ракета рос виробництва. От тільки вони не впевнені хто її запустив
Ответ дляCardiolog
Теж вже бачила
Не кажуть прямо шо наша, но то таке
Очікувано, включили задню!😠
Тепер лиш гадати, чи поляки дадуть це спустити на гальмах,,, не все так гладко в Польші з натом, + прибалтика ще може примкнути,
Не кажуть прямо шо наша, но то таке
Очікувано, включили задню!😠
Росіяни вже скоро буде як рік усім розповідають несенітниці. Вони ж по мирним жителям не стріляють, спасають від нацистського режиму міста і їх жителів.
Після заяв США, війна може піти іншим шляхом( все більше будуть вишукувати правду в діях росіі…
Вкусныйпончик• 16 ноября 2022
Раша прощупала ситуацію і тепер всім очевидно, що після тактичної яо, по нашій території, нічого їй не буде.
Ответ дляВкусныйпончик
Так. Я більш ніж впевнена
Якось певно хочуть зробити закінчення війні(
Певно, щоб Україна пішла на поступки
Massaraksh• 16 ноября 2022
Вони не хочуть та не будут воювати з росією. Та ракета це дійсно не привід щоб їм у війну лізти, всім зрозуміло, що її або підбили та вона втратила траєкторію впавши на польську землю, або це наша ПВО ракета, яка наздоганяла російську та щось пішло не так. У будь-якому випадку це не про спеціальний пуск ракети на Польщу, а збіг обставин. Полякам нема чого хвилюватися. Ми звичайно сподівалися що зараз подмога прийде, але ані НАТО, ані Польщі це все не треба.
Ответ дляantoninalav
А может наоборот давать нам больше оружия, чтоб нашими руками воевать
Судячи по фото, відео з місця, незначні руйнування, таки дуже схоже на початкову версію, що наше ппо збило руску ракету в повітрі, і уламки обох впали на Польшу,
От а якби не збили??? Не бажаю зла людям, но як бачили що летить на захід, то певне не треба було збивати її, краще б потратили сили на ті що на Волинь прилетіли, тоді б можливо там по іншому заспівали, якби долетіла до натовскої бази і там влупила, то й 5 статтю би може згадали,,
Ответ дляt.fodlash
три посадовца анонима. скинули д скины
Ну, це розхитування. В росіі «свої» зараз будуть скрізь. Видно почався процес закінчення «спєцопєрациї»
Шкода бідних невинних людей… поламані долі…
Ответ дляMassaraksh
Так, на жаль
Ответ дляannac
Та… США вже припускає, що це наші ракети…
Вкусныйпончик• 16 ноября 2022
Ответ дляt.fodlash
девочки, ну вот вы серьезно? в стране и так допа, а еще и вы начинаете. ’ троє посадовців анонимів’,. Вы вообще не отличаете официальные источнмки от трех сраных пенсов, которых поймали журналисты?
Подивіться виступ Байдена з цього приводу.