Пописанная парта• 16 ноября 2022
Как ваше самочувствие вчера и сегодня?
Пописанная парта
• 16 ноября 2022
Шатает сегодня, еле к стоматологу сходила. Вроде бурь магнитных нет.
Советничаю тут• 16 ноября 2022
Ответ дляПописанная парта
бывает. Отдыхайте
Пописанная парта
• 16 ноября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
бывает. Отдыхайте
Да я сильно метеозависима..
Пописанная парта
• 16 ноября 2022
Ответ дляграфиняВишенка
Матюкаться нельзя, а так не опишешь.
Тоже плохо сильно?
Снежнакомка• 16 ноября 2022
Дуже погано, але мій малий хворіє, вірус якийсь високу температуру жене, і особливо вночі, то я другий день сплю уривками.
графиняВишенка• 16 ноября 2022
Ответ дляПописанная парта
Тоже плохо сильно?
Даже не могу понять что, и почему так меня так штормит. Плохо физически, а нервы никчерту, все раздражает до ужаса.
Снежнакомка• 16 ноября 2022
Ответ дляstarlink
Спать хочу день, с кровати не вылажу
У мене таке було, взагалі себе підняти з ліжка не могла пару тижнів. Скоро 9 років тій причині😂
котопёс• 16 ноября 2022
Голова болить до тошноти, випила вже другу пілюлю, чекаю може подіє. тиск нормальний.
Пописанная парта
• 16 ноября 2022
Ответ дляграфиняВишенка
Кстати меня тоже сегодня все раздражает..
Alena-алёна• 16 ноября 2022
Голова начинает болеть, с постели не могу вылезти. У всех дома то голова кружится, то подташнивает. Видимо из-за погоды.
ОдинРазНадетое• 16 ноября 2022
Хреново.
«Дні» почалися. Я ще і вчора розчавила свою електронну книжку. Сьогодні дзвонила дізнатися скільки буде коштувати замінити екран. Офігіла від цін. І тепер думаю дешевше нову купити, але моя книжка зараз стоїть дорого і може замінити. Але грошей зайвих немає. А без читання книжки перед сном я дуже погано сплю, вона мене заспокоює + це подарунок чоловіка на річницю одруження. Тому стан жахливий. Ще й і погода. Зжираю тепер себе з середини.