Однозначно• 16 ноября 2022

А як тепер зі святою вечерею ?

Я щось не розумію. Різдво ми тепер не святкуватимемо 7 січня, тільки 25 грудня як і у Європі. А як тепер зі святою вечерею яка була 7 січня завжди? Як тепер з кутею? Не буде вже цього?
Чучело-Мяучело• 16 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
Мне кажется, европейские ценности сейчас в приоритете. А значит, и рождеством должно быть 25. Вот только пугает, что и остальные европейские ценности нам постепенно начнут впаривать как само собой разумеещееся. Имею в виду лгбт и однополые браки.
То ви геть не туди ліпите.
Як ото з кущів - серйозно, прямо нав´язують і прославляють в Європі лгбт?
Не вірте дурним чуткам, як в союзі - за кордоном кляті буржуї. Насправді це дурні залякування
Дедуськина бабуська• 16 ноября 2022
Ответ дляЗатишне кубло
Я 1994 года, совок и близко не застала, но празднуем 7 января
Ну то ви святкуєте так як навчили вас ваші рідні, які з того самого совка.
Але логіки не було в такому порядку новий рік-різдво
Глаголица• 16 ноября 2022
Ответ дляБелочкой зови
Е-мое, а раньше не людьми были?
Как резко и быстро все перекрасились.
Аж ислам захотелось принять.
Скоро перейдем на латиницу) к этому идёт)
Белочкой зови• 16 ноября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
Звичайно, що коли пішли всі ці ’модні’ тенденції цікавилася. І, звісно, в дечому 25-го логічніше. Але вже майже століття моя родина ходила до церкви 6-го, 7-го. Я від народження. А тепер - бац. Давай іди, 25, на католицьке Різдво. Але ж почекайте, я ж православна.
А то нічого, то ми ’аби не з рашкою’.
Так я і не з рашкою святкувала. То є моя віра, а не рашкина.
Хай рашка і переносить.
Тут повинно бути про віру, а не про тенденції, відокремлення або, навіть, логіку
Не перейматеся, полностью с Вами согласна. Но стадо - оно такое. Когда скажут,тогда и будут праздновать. Причем так, как скажут.
Щепотка_совести• 16 ноября 2022
Ответ дляКрем для арбуза
Вот 100 %!!!!!
У нас есть свое.

Я буду все праздники отмечать как обычно!

Мне , глядя на это ’не как у рашки ’ временами кажется, что скоро что-нибудь типа штанов отменят на том основании, что вся рашка.. ну вы поняли.)))
Проблем же других нет…
Лютая дичь.
Вначале с войной нужно закончить и жизнь наладить, а потом улицы переименовывать, памятники сносить и праздники некакврашке переносить.
Чучело-Мяучело• 16 ноября 2022
Ответ дляДедуськина бабуська
А при чому різдво католицьке, а ви православна? Ми всі християни. Ми навіть шлюб можемо брати між собою чи не так.
Взагалі на планеті всі люди браття і сестри. Нічого страшного якщо Різдво перенесемо на якесь буддистське свято?
Яке питання - така й відповідь, вибачайте
Белочкой зови• 16 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
Да,верно. А то пишем буквами,как у рашки
Я_готова_ко_второму• 16 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
О, рускій мір на проводі…
Белочкой зови• 16 ноября 2022
Ответ дляЩепотка_совести
Проблем же других нет…
Лютая дичь.
Для кого война - это горе. А для власти всегда - хороший бизнес.
Затишне кубло• 16 ноября 2022
Ответ дляДедуськина бабуська
Вам какое дело, кто как празднует?? Вы готовы вывернуться, лишь бы было ’как в Европе’ и не совок. Но до сих пор не в курсе, что до Европы нам, как до Израиля пешком. Разве что цены европейские у нас
starlink• 16 ноября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Всі такі віруючі і знаються на походженні свят))
Взагалі то НР, це обрізання Ісуса Христа, і воно проводилося на 7 день після ДН хлопчика в Ізраїлі
Тому логічно, що Різдво святкують 25.12
А Новий Рік після того
Бо не могли спочатку Ісуса обрізати, а потім Він народитися
Ну это же все сказка по сути.
Тут вообще нет логики.

Это просто традиции
Белочкой зови• 16 ноября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
О, рускій мір на проводі…
И поклонники ЛГБТ на проводе
Уси-пуськи• 16 ноября 2022
До чого європа,весь світ святкує Різдво 25.12
harchushyn• 16 ноября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
А то нічого, то ми ’аби не з рашкою’.
Хай рашка і переносить.
Ахахаха.
Нічим ви не цікавилися, або просто не розумієте.

Тут не про віру вашу взагалі, а про календарі.
Белочкой зови• 16 ноября 2022
Ответ дляЗатишне кубло
Разруха не в сортирах,а в головах
Етитьская богомышь• 16 ноября 2022
Оце у вас проблеми. 24 будете носити кутю. Там святвечір напередодні Різдва, як і у нас
Белочкой зови• 16 ноября 2022
Ответ дляУси-пуськи
Прямо весь?))))
Чучело-Мяучело• 16 ноября 2022
Ответ дляБелочкой зови
Потому что независимые и суверенные))
Це ви взагалі до чого?
Ви проти суверенності?
Починаю злитися. Я про віру, а вони про незалежність і нав´язування лгбт.
Я_готова_ко_второму• 16 ноября 2022
Ответ дляstarlink
Ну это же все сказка по сути.
Тут вообще нет логики.

Это просто традиции
Йдеться про дійсних християн, для них це важливо
А не про атеїстів
Белочкой зови• 16 ноября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
Це ви взагалі до чого?
Ви проти суверенності?
Ну прыгают от одних чужих традиций к чужим другим. Независимые
Уси-пуськи• 16 ноября 2022
Ответ дляБелочкой зови
Прямо весь?))))
блядорусія і раша ні
Белочкой зови• 16 ноября 2022
Ответ дляУси-пуськи
блядорусія і раша ні
А буддисты, мусульмане и пр?..
Я_готова_ко_второму• 16 ноября 2022
Ответ дляБелочкой зови
И поклонники ЛГБТ на проводе
Я прихильник винищення чортових москалів
Зараз це пріоритет
Щоб вони всі в пеклі горіли, і ті, що тут пасуться, теж🔥🔥🔥
harchushyn• 16 ноября 2022
Ответ дляJannyMoney
На службу не хожу.
25.12, 26.12 дарю подарки и готовлю праздничный ужин.
07. поздравляю православных родственников и друзей
Муж ходит в церковь по православному календарю. Я думаю там мало что изменится. Но мы не в Украине.
))))

Те що ви робите немає абсолютно ніякого відношення до християнського Різдва і його святкування.

Але у вас гарне часопроведення,що не є недобре)
harchushyn• 16 ноября 2022
Ответ дляБелочкой зови
Прямо весь?))))
Белочкой зови• 16 ноября 2022
Сложно представить,чтобы Польша после 2 мировой стала отмечать Рождество не 25-го, потомушта Германия его отмечает 25-го
Виниловая пластинка• 16 ноября 2022
Ответ дляУси-пуськи
🤣🤣
JannyMoney• 16 ноября 2022
Ответ дляharchushyn
))))

Рождество мой самый любимый и самый сказочный праздник. Вы правы. Это скорее дань традициям и воспоминания из детства.
Мексиканочка• 16 ноября 2022
Ответ дляязззззь!!!
традиция нашей семьи, моих бабушек - Рождество 7 января. Так и будет в моей семье
Ще якихось сто років тому ваша сім´я святкувала різдво 25 січня. Але ж ви забули? Всі перестроїлися, то чому зараз проблема?
Языката Хвеська• 16 ноября 2022
Ответ дляharchushyn
фото
Греко-католики вже не у цьому списку.