Тролю как могу• 17 ноября 2022

Чоловік знайшов 100 доларів

Був до лікаря і знайшов 100 доларів які мокли збоку дороги.
Поряд були машини. Можливо з якоїсь і випало.
Він підяв, бо каже «хтось би інший підняв»
Каже якщо за тиждень ніхто не звяжеться (раптом по камерах) передаш в церкву або на ЗСУ
А я якраз і так хотіла на ЗСУ теплих капців купити бригаді знайомого.
Що ви думаєте?
Варто було брати їх чи ні?
Результат:
вже голосів: 167
91 (54.49%) Я б азяла і передала на благод
63 (37.72%) Я б взяла собі
7 (4.19%) Я б не брала
6 (3.59%) Я б шукала хто загубив (як?)
Natalia505• 17 ноября 2022
Я все повертаю і гаманці, і документи. Знаходила власників везло. І мені повертали.
автор Тролю как могу • 17 ноября 2022
Ответ дляNatalia505
На місці мого чоловіка ви б як повернули?
Це купюра без документів
Добрый Жук• 17 ноября 2022
Ответ дляТролю как могу
Це купюра без документів
Звісно, ніяк. Вони могли вітром вилетіти на дорогу, там машини швидко їх розкатали б.
ЭмчЭндЭм• 17 ноября 2022
А как вы их вернёте? Где искать хозяина и каким образом? Все правильно сделал ваш муж, а дальше, что с ними делать - дело ваше
автор Тролю как могу • 17 ноября 2022
Ответ дляДобрый Жук
Ну от.. людину шкода, це не малі гроші.
Ми почекаємо, раптом знайдуть чоловіка і повернемо.
Але якщо ні, то підуть на капці шерстяні (які бабусі плетуть) для хлопців.
Хоча капці я б купила так чи інакше, просто з цими грошима куплю значно більше))
Как_б_не_так• 17 ноября 2022
Якщо якусь річ знашла, телефон або прикраса, завжди повертала. Гроші ні, бо як знайти власника
Добрый Жук• 17 ноября 2022
Пам´ятаю випадок з поверненням. Знайомий зустрівся з сином , тому було років 7. А у нього купа різних батончиків. Спитав чого це він з ними гуляє, а той каже, що з хлопцями купили. Випитав у нього, що гаманець знайшли. Провів виховну роботу, знайшов власника. Той був дуже незадоволений меньшою сумою всередині. Навіть дякую не сказав
автор Тролю как могу • 17 ноября 2022
Ответ дляКак_б_не_так
І я повертала. І мені повертали)
Айфон мені повернули років 6 тому, я віддячила 300 грн. Не більше, бо та жіночка спочатку відключила його, вагалася чи віддавати))
Але, все ж віддала.
Cocomamzel• 17 ноября 2022
Ответ дляТролю как могу
Ну от.. людину шкода, це не малі гроші.
Покупайте капці автор
Вы молодец
из_под_тишка• 17 ноября 2022
Себе б забрала. У меня 2 раза воровали кошелек. Ещё один раз забыла в такси кошелек и телефон с крупной суммой денег, таксист после этого на связь не выходил. Звонила в службу такси, тоже самое говорили, что не берет трубку. Урод
автор Тролю как могу • 17 ноября 2022
Ответ дляиз_под_тишка
Вас можна зрозуміти. А мені повертали
автор Тролю как могу • 17 ноября 2022
Ответ дляДобрый Жук
Буває і таке. І я такі чула ісоріі
Добрый Жук• 17 ноября 2022
Ответ дляТролю как могу
І я повертала. І мені повертали)
Але, все ж віддала.
Пощастило. А однокласник моєї доньки виходив зі школи і впустив телефон, проходила повз нього жінка і підняла. Потім так побігла, що він наздогнати не зміг
Дитина просто розгубилася від поведінки тітоньки. Не очікував від дорослої людини такого вчинку
Слава Українi• 17 ноября 2022
Моя мала так сережку золоту знайшла .
І випадково через пару тижнів в інста я побачила обьяву що загубили . Віддали .
За винагороду , кажу купіть дочці моїй шоколадку або іграшку якусь . А та жінка дала 2т грн !
Я думала максимум 100 взяти , а вона уперлась і все .
То ми віддали на зсу 1000 грн , а решту мала купила собі набір для творчості який давно хотіла
автор Тролю как могу • 17 ноября 2022
Ответ дляДобрый Жук
Жах…
Як так можна?
автор Тролю как могу • 17 ноября 2022
Ответ дляСлава Українi
Моя мала так сережку золоту знайшла .
Гарна історія про хороших людей з обох сторін)
Да будет так• 17 ноября 2022
Капці зсу?
Natalia505• 17 ноября 2022
Ответ дляТролю как могу
Це купюра без документів
Я знайшла власника по картці. Зв*язалась з банком. На місті вашого чоловіка шукала б камеру спостереження у найближчьому магазині або установі. Потім дала б оголошення на місцеву сторінку, не називаючи суму і місце. Просто знайдено річ, дзвоніть по телефону. Я наполеглива іноді занадто.
Фифачка• 17 ноября 2022
Я бы просто взяла себе а там уже смотрела по обстоятельствам. Деньги это не кошелек или телефон и особых примет не имеют.
Natalia505• 17 ноября 2022
Ответ дляДобрый Жук
Божевільна тітка.
Заикальница• 17 ноября 2022
та чому не варто
нормально все
він же не сумку знайшов з грішми
сто долл то фігня
Солнечный день• 17 ноября 2022
Я в детстве раз нашла толстенный бумажник. У меня его отобрала взрослая тетка.
С тех пор понимаю, если что нашла - никому кроме хозяина не отдам... а каким образом найти владельца одной купюры?
Natalia505• 17 ноября 2022
Ответ дляЗаикальница
та чому не варто
нормально все
він же не сумку знайшов з грішми
сто долл то фігня
Тоб то багатому дяді, варто сумку з долларами вертати, а простому смертному (до прикладу) в якого це останні кошти з заначки, не треба бо це фігня?
сказочное_Бали• 17 ноября 2022
Ответ дляТролю как могу
Це купюра без документів
Это вам вселенная на ЗСУ и послала )
Natalia505• 17 ноября 2022
Ответ длясказочное_Бали
Это вам вселенная на ЗСУ и послала )
Не факт, іноді це перевірка на вшивість.
Мама фифти цента• 17 ноября 2022
Ви все вірно вирішили придбайте речі для хлопців ЗСУ, ті пошуки власника - марна трата часу. За церкву не думайте навіть, хлопцям з ЗСУ краще буде.
сказочное_Бали• 17 ноября 2022
Ответ дляNatalia505
То есть если автор купит тёплые носки для ЗСУ это вшивость ?
Капец
Мусик Пусик• 17 ноября 2022
АВТОР! Ну какая церковь?! Попу на водку? Купите в ЗСУ теплых вещей( носки, перчатки, банно-мыльное...). Сладости тоже радость принесут.
Мамулька• 17 ноября 2022
Прошлым летом у нас на пляже была такая история: сын нырнул в речку и достал со дна банковскую карту. Ради интереса, так как мы не знали как долго она там пролежала, набрали банк и попросили связаться с нами хозяина. Буквально через 10 минут хозяин уже получил карту. Оказалось, что он плавал и она выпала из шорт и сын буквально сразу за ним нырнул. Ребёнка поблагодарили и дали, то ли 20-50 грн на мороженое. Это хэппи энд.
Но была и другая, когда возле подъезда муж нашёл паспорт и пошёл его отдавать по месту прописки, в соседний дом. Его обвинили в краже и вызвали полицию 🤯
Уси-пуськи• 17 ноября 2022
Ответ длясказочное_Бали
Капец
Ну, вигуляти побитий міллю посірівший білий лапсердак на форумі, ще й без аноніма -це святе )))))
Із серії ’все віддам, нічого не шкода... крім курки, бо вона в мене є’