никогда такого не было• 17 ноября 2022

Що таке "самопорча"?

Підкажіть будь ласка хто в цьому розбирається. Дякую
Я люблю транзисторы• 17 ноября 2022
Это когда сам себе криво стрижешь челку маникюрными ножницами.
Ручки-Крючки• 17 ноября 2022
Це коли ви притягнули до себе негативну енергетику. Найпростіший приклад - поклали свою хустку до покійної.
Хочу в БАНю• 17 ноября 2022
Самосглаз. Надо меньше рассказывать о себе и своих планах.
Автопортрет нурофена• 17 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Доброго дня. А як її почистити?
Алина-1240• 17 ноября 2022
Самосглаз,постоянно негативные мысли иметь,негатива и трагедии ожидать
Леди Г• 17 ноября 2022
Это, когда вот такие мысля возникают в голове.
НеВРотик• 17 ноября 2022
Це коли хотіли пукнути але всралися
Трусы с капюшоном• 17 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
спитаю вас, може ви в темі - що робити з носовичками, які дають до свічок на похорон? свічки потім забирають, а носовичок залишається. мені він ні до чого, синтетичний, чоловічий, та й взагалі я бумажними користуюсь, якщо треба. то ж куди їх - на сміття чи спалити/закопати?
Mila_nej2002• 17 ноября 2022
Самосглаз- это когда Вы разный негатив пропускаете через себя, примеряете на себе чужие негативные ситуации.
Не на всех будет цепляться порча, только если слабая энергетика.
Самому можно снять такую порчу, но лучше под руководством знающего человека.
НеВРотик• 17 ноября 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
Закопати під стіною плачу
Nature is a miracle• 17 ноября 2022
Ответ дляНеВРотик
Закопати під стіною плачу
В Израиле?