Sec• 19 ноября 2022

Есть те кто выехал, из-за проблем с электричеством и необходимостью работать удаленно

Какую страну выбрали?
Gra_Nata• 19 ноября 2022
Ответ дляDzvo
А что за условия в Нидерландах? Жилье же очень дорогое
650-950 в среднем жилье в небольшом городе. Но его еще и снять не просто. Ну и сдают голые стены
_RedGirl_• 19 ноября 2022
Нет. Пока не работаю. Жду, когда со светом наладится.
ONatalii• 19 ноября 2022
А я надіюсь, що мене звільнять нарешті.
Колючая Роза• 20 ноября 2022
Ответ дляfruhling007
Ой, не думаю, що власники кафе будуть у захваті, якщо до них масово прийдуть працювати по 4-8 годин на день, залежно від відключень. Офіс, коворкінг- кращий варіант.
люди в розетку приходять чаю нагріти, а одна жіночка з мясорубкою прийшла, котлети докрутити. Ті, хто в кафе працюють вони там же замовляють чай/каву/обід.
Тому людяність в такий час зіграє свою роль
fruhling007• 20 ноября 2022
Ответ дляКолючая Роза
Бізнесу теж треба жити на щось, а не благодійністю займатись. Якщо всі відвідувачі приходитимуть, замовлятимуть лише чай і сидітимуть 8 годин за ноутом, то за місяць не стане куди приходити, бо кафе зачиниться. Треба бути людяними- це взаємно. Ніколи не розуміла тих, хто займає столик на чотирьох і приходить в кафе попрацювати на години. Уже не раз бачила таке. Сісти поїсти ніде в обід. Егоїзм чистої води.
fruhling007• 20 ноября 2022
Ответ дляКолючая Роза
А ці приклади, то, як кажуть, нахабство - друге щастя. До сусідів піти не можна було чи до подруги? Треба саме на розетку?
Колючая Роза• 20 ноября 2022
Ответ дляfruhling007
якщо люди не будуть працювати, то й грошей на це кафе не буде, купівельної спроможності нема, економіка падає.
Ми ходимо в кафе де немає сильної загрузки, у офіціанта спитали дозволу, чи можна приходити працювати
yanyska2012• 20 ноября 2022
📍Надаємо послугу проїзду до Румунії за програмою тимчасового захисту біженців з України🇺🇦

🔹Заїзди 26.11 та 03.12
🔹Розміщення в готелях чи апартаментах безкоштовно, в 2-3 місних номерах
🔹Реєстрація в поліції вже після прибуття, без статусу можна проживати протягом 90 днів
🔹Виплата 20 лей після місячного проживання чи харчування (сніданок, вечеря)

Вартість 3490 грн
⠀
✅Для сімей з дітьми до 18 років, жінок та чоловіків старше 60 років.
⠀
🔹Румунія приймає біженців з України за спрощеною процедурою.
🔹Розміщення та харчування в центрах безкоштовне.
🔹В Румунії діє програма підтримки ООН
⠀
👉ПІСЛЯ ОФОРМЛЕННЯ СТАТУСУ ТИМЧАСОВОГО ЗАХИСТУ в Румунії👇
💰€110/особа протягом 3 місяців
💰€120 на кожну дитину разово
⠀
🔹Для батьків дитини з інвалідністю – є допомога €135 на місяць протягом 6 місяців.
⠀