Бабка_в_кедах• 19 ноября 2022
Що за фігня? Худа, а обличчя йома-йо, пончик
Всім, привіт. Не розумію, сама худенька, а щоки, ой-ой. Але коли, харчуюсь правильно, не вживаю молока, то ніби краще, може то набряки… хз … може в когось схожа ситуація? Чи це деформаційний тип старіння і капец?
Цикавенная• 19 ноября 2022
Ну і таке буває. Генетика. У мене однокласниця була-струнка як балерина(реально балетні форми), а обличчя просто суцільне коло. Такий собі чупа-чупс. Бачила нещодавно її,нічого не змінилось,тільки з віком щічки осунулись.
Бабка_в_кедах
• 19 ноября 2022
Ответ дляКаркуша Клара
У вас отекает лицо
А як з ними боротись?
Бабка_в_кедах
• 19 ноября 2022
Ответ дляЦикавенная
Та ж кажу, буває і норм, якщо на правильному харчуванні, сон і тд …
ЛюблюДевчонок• 19 ноября 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
А як з ними боротись?
ви ж самі пишете, що при правильному харчуванні і достатньому сні ви красуня
Цикавенная• 19 ноября 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
То може Ви собі надумали проблему? Ну або набираєте декілька кг, відображається все на обличчі, скинули ті нещасні 2-3 кг і все нормально. Буває 2 кг кардинально змінює обличчя
Викасикрет• 19 ноября 2022
Это генетика, такой родились. Натали органик тоже такая как вы и ничего.
Летала_НаМетле• 19 ноября 2022
У меня было такое в юности, дохуделась до костей, а щеки на месте. После 24 лицо само собой похудело.
ЛюблюДевчонок• 19 ноября 2022
я памятаю в Мелроузі здається була героіня така, не зовсім худа, але не товстоі статури, а голова от реально як півкуля
Тут надолго• 20 ноября 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Валері?Чорненька така?
Бабка_в_кедах
• 20 ноября 2022
Ответ дляЦикавенная
Може і так, але бачу що аж ніс набряклий
Тут надолго• 20 ноября 2022
По темі Автор,спробуйте побути без молока чи буде ситуація іншою, можливо маєте проблеми з лактозою які так проявляються -набряками,якщо ви вже згадали про молоко
ЛюблюДевчонок• 20 ноября 2022
Ответ дляТут надолго
Валері?Чорненька така?
О, ця до речі теж, але ж вона наче з Белерлі. І в Мелроуз була така ж, але інша
Цикавенная• 20 ноября 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Який у вас зріст і вага?
Подивіться в сторону лімфодренажного масажу для обличчя асахі,але тут вибір за вами,робити чи ні
Бабка_в_кедах
• 20 ноября 2022
Ответ дляKorshun89
А вы часом не толстая извините
Худа, може і занадто трохи …
Бабка_в_кедах
• 20 ноября 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Саме цікаве, що попити капучино можу два дні, а щоб стала краще виглядати треба місяць як мінімум чекати результатів …
Ms. Анонимная• 20 ноября 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Ну вот, теперь я буду искать фото всех из Мелроуз) Вообще не помню такую
ЛюблюДевчонок• 20 ноября 2022
Ответ дляMs. Анонимная
знайшла
Дафні Цуніга
Ms. Анонимная• 20 ноября 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
знайшла
Дафні Цуніга
Джо? Как-то и не подумала о ней. Почему-то о Меган вспомнила
оксюморон• 20 ноября 2022
Ответ дляKorshun89
А вы часом не толстая извините
автор же написала, что худенькая
Тут надолго• 20 ноября 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Сплутала, чомусь одразу вона прийшла до голови
А я на шпагате• 20 ноября 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Тиффани Тиссен была в Беверли Хилз
Стройная и круглолицая.
Она, кстати, не потерялась. Была в парочке сериалов и вела свое кулинарное шоу. Муж, семья. У нее все получилось.
Стройная и круглолицая.
ЛюблюДевчонок• 20 ноября 2022
Ответ дляА я на шпагате
Тиффани Тиссен была в Беверли Хилз
Стройная и круглолицая.
Так, ця теж як ’пончик’, але я іншу мала на увазі, Джо з Мелроуз