Gupa• 20 ноября 2022

Хвилювалочки.... ау!

Доброго ранку, хто де?
coloritka• 20 ноября 2022
Ответ дляБасина
Ооо... нам вчора так пощастило! Приїхали з Метро з продуктами непідйомними, зайшли у під´їзд і біля самого ліфту вимкнулось світло))) добре, що не встигли зайти)) вернули пакети в машину, забрали тільки ’макдональдс’ і поперли на 21 поверх! Ледве долізла...
Спорт корисний

Isa Dora• 20 ноября 2022
Ответ дляЗайкаСвоя
Нашла достойного конкурента мусоровозке во время тревог - машины, проезжающие по заледенелым корочкам снега - трещит так, как автоматные очереди. Дважды уже подрывалась к окну посмотреть, кто там куда стреляет. Мда.
Кстати да))) у нас такой же звук
Сестры Гримм• 20 ноября 2022
Ответ дляЗайкаСвоя
Ооооо, сміттєвозку ні з чим не переплутаєш.
coloritka• 20 ноября 2022
Ответ дляKatia.Y
Зараз в дорозі, вже 3-тю годину. Зараз, мабуть, перелізу через відбійник і піду в кущики… всі заправки закриті через тривогу 🤪
Холодно ж. Брр
a.ostroverh• 20 ноября 2022
Ответ дляБасина
Йомайо!!!
Шо?))
Басина• 20 ноября 2022
Ответ дляKatia.Y
Біля туалетів часто є чорний вхід і його навряд чи зачиняють)
Сестры Гримм• 20 ноября 2022
Ответ дляa.ostroverh
Розового)
ааааа, клас. Це сфинкс до половини? В когось з дівчат тут котик - сам голий а хвостик рудий з хутром.

frumoasa17• 20 ноября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Смачно
С родзинками чи то щоколад?
З родзинками. Люблю темні, майже чорні.
mariya59• 20 ноября 2022
Ответ дляGupa
Я щось пропустила?до нас приїздив?чи посилку Новою поштою отримав?
Новости хоть иногда читать полезно)
Xlimit• 20 ноября 2022
Ответ дляa.ostroverh
Кофе пью)
Как у вас с розетками на такой плитке?) П.с. мне нравится. В ванной рельефная, но есть нюансы с багетами)
coloritka• 20 ноября 2022
Ответ дляa.ostroverh
Шо?))
Мені 43. Вперше бачу рожевого кота😅
VIKYSIA• 20 ноября 2022
Ответ дляLusik 26
А где такая акция была?
Рошен
Басина• 20 ноября 2022
Ответ дляcoloritka
Спорт корисний
Та нє... нахекалась холодного повітря і горло тепер болить...
Я задохлик)
МДТ• 20 ноября 2022
Ответ дляБасина
Я поки це прочитала, втомилась. Співчуваю.
Xlimit• 20 ноября 2022
По ходу я тут единственный человек, который пытается добраться на работу)
VIKYSIA• 20 ноября 2022
Ответ дляБасина
Я задохлик)
Вы богиня
Басина• 20 ноября 2022
Ответ дляa.ostroverh
Шо?))
Хто коту епіляцію зробив так неякісно?)))
coloritka• 20 ноября 2022
Ответ дляGupa
Вчора був
a.ostroverh• 20 ноября 2022
Ответ дляСестры Гримм
Не скажу точно)
Он мне достался годовалым, и только с ветеринарным паспортом. Там написано сфинкс белорозовый, или розовобелый))) точно не помню
Он такой, велюровый,
Сейчас в квартире холодно((( газ не дают, отопления нет
Спасают теплые полы. Но с этим отключением...
Короче он чуток приоделся на зиму)

Сестры Гримм• 20 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
В тик току є відео, як чувак вудкою пакети підчепляє з вулиціі і тягне до себе на ...дтий поверх.
mariya59• 20 ноября 2022
Ответ дляIsa Dora
Вот интересно в пятницу залили инфо что возможен полный блекаут на 3/10 дней.
А на выходных не отключают...

Какие то игры разума.
Написали, что это был спектакль для Сунака...
МДТ• 20 ноября 2022
Ответ дляXlimit
Я вже на роботі, сижу і думаю вже робити чи почекати, коли світло вимкнуть, і я така, ооооо, шо опять??? Тільки сіла, налаштувалась....
Fany• 20 ноября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Тут. Трохи займалася спортом. Тепер з дитиною дивимося мультики, а по-іншому деградую, хоч обіцяла собі, що коли буде дитина, то буду розвиватися та працювати, як раніше🤪
Ще їм кекс. Вирішила спробувати приготувати вперше, але відповідної форми не було, щось таке вийшло
Не деградуєте, а розвиваєтесь в іншому полі
Я не прочитаю зараз жодне креслення, але поробку з говна і палок на любу тематику за 5 хвилин легко
Басина• 20 ноября 2022
Ответ дляVIKYSIA
Вы богиня
Ну, так... Возлєжу тепер на ложі, чекаю чаю!
coloritka• 20 ноября 2022
Ответ дляБасина
Я задохлик)
Зате спокійно можна мак з´їсти))
a.ostroverh• 20 ноября 2022
Ответ дляXlimit
Та как, как у всех
Сестры Гримм• 20 ноября 2022
Ответ дляa.ostroverh
Не скажу точно)
Он такой, велюровый,
Короче он чуток приоделся на зиму)
На зиму в біле одягнувся, норм. Любить тваринну класику.

Молодець, навіть тваринки адаптуються.
LudaSHOPSale• 20 ноября 2022
Ответ дляIsa Dora
А на выходных не отключают...

Какие то игры разума.
Всегда смотрите источник ( какой аудитории) и кому интервью и зачем .
Так и по военке.
a.ostroverh• 20 ноября 2022
Ответ дляcoloritka
Мені 43. Вперше бачу рожевого кота😅
))))
Они такие прикольные бывают
Мне черные нравятся, и как коровка в пятнах)
Но третьего мне некуда брать
frumoasa17• 20 ноября 2022
Ответ дляFany
Ось така наша доля мам