Вот и весь вопрос
interior_designer• 20 ноября 2022
Ответ дляvoitenko
Помила и лежу вже
Лежите и считайте овечек, спать пора
happy camomile• 20 ноября 2022
Ответ дляvoitenko
Меня ваш выбор не интересует, простите
Вопрос в заглавии
Украинский язык он начал учить с 2014-15 года,Авраменко в интервью проболтался.Сериальчик вышел в 2014 тоже.Делайте выводы.
Massaraksh• 20 ноября 2022
Обрали? Обрали. Одностайно. Виходить, що наш. Не рептилоїди ж за нього голосувати прилітали
Marishynya• 20 ноября 2022
Восени в мене теж такі питання виникали. Що він проект, але чий? Я ще думаю, що план провалився, бо планували здати Україну, але Зеля не погодився, і зараз мабудь, організатор допомагає на повну, нам. То є мої думки