Серьезная баба• 21 ноября 2022
Бухгалтери, Київ. Хто знає телефон правобережного відділення Києва соцстраху?
Хочу дізнатися про свій лікарняний, чи подавала бухгалтер по мені заявку..немає виплат з травня місяця.хто знає конкретний телефон?
Серьезная баба
• 21 ноября 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
А що каже сама бухгалтер? Подавала вона чи ні?
Каже що подавала. Але це може бути брехнею. Минулого разу лікарняний за лютий я отримала твльки нещодавно. Бо він був поданий у липні
Интернет Бродилкин• 21 ноября 2022
Ответ дляСерьезная баба
Ось що пишуть.
Якщо заяву подано в електронному вигляді, про її прийняття надійде квитанція — саме на цю дату необхідно орієнтуватись. Її можна уточнити в бухгалтерії. Тоді по цій даті можно подивитись чи було фінансування вже. Ось заскринила, там грошей не вистачає .