ПМСница• 21 ноября 2022
Повернення SinSay, скільки чекати повернення коштів?
Замовила домашній костюм, сьогодні прийшов, а на штанях дирка. Хочу повернути. Заявку на повернення створила, але скільки чекати на повернення коштів?
Хто з таких зіштовхувався?
Пупс• 21 ноября 2022
Не було такого, але узнавала, бо хотіла малій комбінезон взять, думала чи варто, якщо розмір не підійте, чи довго буде обмін. Тут на порадниці писали що протягом місяця а в деяких два
Марина Коваль• 21 ноября 2022
Я відправляла, тільки речі були цілі, просто не підійшли по розміру.
Відправляєте посилку і після її отримання ще + 2 тижні.
julia-678c• 21 ноября 2022
Я повертала кофту укрпоштою. Через тиждень як я відправила посилку гроші мені повернули.
ПМСница
• 21 ноября 2022
Ответ дляjulia-678c
Давно це було?
Хочу відправити НП.