Я не в теме• 21 ноября 2022
Купила ботфорти
Втягнула і вийшла на вулицю вечері і відчуваю себе шлюхою та щей закурила сигарету...
Последний вагон• 21 ноября 2022
То хоч ідіть підробіть пару годин,відіб´єте покупку.
Треба щоб була гармонія між відчуттям і ’наповненням’
Я не в теме
• 21 ноября 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
а с какой целью покупали? )))
Зимні уги протікають
Оч@ров@Шк@• 21 ноября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Зимні уги протікають
поняла, просто почему именно такую вызывающую модель, вы же знали, что она не простая ))
Я не в теме
• 21 ноября 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Захотілось
Ноу коммент• 21 ноября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Ні
Странно, обычно они классно смотрятся и не вульгарно, а на каблуках - треш. Попробуйте под другую одежду
Оч@ров@Шк@• 21 ноября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Захотілось
значит носите, главное правильно подобранный образ в целом.
Они же у вас не латексные? ))
Я не в теме
• 21 ноября 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Они же у вас не латексные? ))
Із замші
Надежда наш компас• 21 ноября 2022
Ви написали ботфорди а мені аж холодно стало, сьогодні така погода що я в дутиках, теплих колготках і трєніках. Якби мала ботфорди то носила б під легінси і довгий теплий светр, нічого пошлого в ботфордах не бачу)
Кожугетовый ансамбль• 21 ноября 2022
Только завтра хотела одевать ботфорты из замши. Да пофиг как на меня будут смотреть. Сто лет не ходила в сапогах.
Тримаю свічку• 21 ноября 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Так само на завтра приготувала ботфорти, в’язану сукню і пальто тепле
Настенные трусы.• 21 ноября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Як тоді ходили в них вдень навіть не уявляю...
Ну ви даєте!
Навіщо тоді купували?
Все буде Україна• 21 ноября 2022
Ех, де мої 18 і шкіряні ботфорди на шпильці
то певно тільки в юності ток легко на шпиляках ходиться. Люблю високий каблук, але шпильку не ношу вже купу років.
Я не в теме
• 21 ноября 2022
Ответ дляАлександра-9f78
Какая цена ? тоже хочу ботфорты)
Більше 5 тисяч