Отвечаю всем• 21 ноября 2022

Діти хочуть собаку або кота!

Уже ну дуже довго діти просять собачку або котика, але був у нас кіт, і я знаю що це таке, я не кажу про всих котів, але ні! Тому мова про котика закрита, та і лотка в квартирі я не винесу! Яку домашню тваринку можна подарувати дітям? Я так розумію, що нам підходить лише рибка))) Поділіться досвідом
Ms. Скромность• 21 ноября 2022
У нас доросла дівчинка Йорка. Купання, вичісування і тп на мені, вигул на чоловікові, годування і якщо потрібне прибирання - на середній донці. Але всі задоволені. Ще є кішка Сфінкс - вона повністю на плечах сина. Це було його бажання і його відповідальність. Також через війну на деякий час віддали родичам ящірку. Теж сина. Як повернемось - першим ділом заберемо його.
Власне, вибір є. Дивлячись на що ви готові
Vika_mis• 21 ноября 2022
Ответ дляКлептоманка
Джунгарика, они быстро дохнут
Тоже хотела его присоветовать
Конфиденциальность• 21 ноября 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Рыбка, если заводить её не для мучений, на старте затратное удовольствие, а потом хлопотное.
рыбки это последнее что я бы сейчас завела. кум подарил ребенку небольшой аквариум с рыбками. эта чистка постоянная, замена воды. меня уже передергивает когда к нему подхожу.
Ms. Скромность• 21 ноября 2022
Ответ дляVika_mis
Тоже хотела его присоветовать
У нас і цей кадр був))) після розлучення колишній чоловік подарував дітям
Пригадую йому це й досі))
автор Отвечаю всем • 21 ноября 2022
Ответ дляMs. Скромность
Як часто ваш песик проситься на вулицю?
Vika_mis• 21 ноября 2022
Ответ дляКонфиденциальность
Аквариум нужен порядка 100 л, тогда так не заростает, чистеньким стоит. 15 л - вспомню, вздрогну.
автор Отвечаю всем • 21 ноября 2022
Ответ дляMs. Скромность
Сфінкс царапає обої?
к.Буланова• 21 ноября 2022
Все мои коты были приучены к лоткам и когтеточкам с детских когтей.
Если честно, не понимаю, какие могут быть проблемы с котами.
Из мелкого - мышь, крыса, хомяк, шиншилла, кролик.
Ms. Скромность• 21 ноября 2022
Ответ дляОтвечаю всем
Як часто ваш песик проситься на вулицю?
Вона загалом привчена до вулиці (двічі на день). Але пелюшка про всяк випадок лежить. Якщо гуляти тричі, то взагалі нічого їй не потрібно. Єдине що трохи «напрягає» - купання. Через тиждень виглядає уже не зовсім охайно. Але якщо робити це регулярно і собачка привчена, то це займає не більше 30 хвилин разом із сушкою.
Vika_mis• 21 ноября 2022
Ответ дляMs. Скромность
Пригадую йому це й досі))
Ох, у нас последняя была девочка-джунгарик, дурная страшне. Кусалась, клетку трясла и грызла. До этого два мальчика - милейшие существа.
Ms. Скромность• 21 ноября 2022
Ответ дляОтвечаю всем
Сфінкс царапає обої?
Ні
Лама_мама• 21 ноября 2022
Ответ дляМенее Более
Но это все же не вонючее линяющее существо с ссаным лотком.
Ну тож не шанель, и аквариум вместо лотка))))
Ms. Скромность• 21 ноября 2022
Ответ дляVika_mis
У нас мальчик был. Тоже всё ок. Просто я не люблю грызунов)
Счастье_же_вот_оно• 21 ноября 2022
Ответ дляКонфиденциальность
Это потому что маленький объём. Особенно если перенаселена и плохо оборудована аква.
Минимальный уход (хорошие фильтры, одна рыбка,), но постоянно отстаивается два 19л бутля, из забот это очистка дна сифоном и чистка стёкол.
Прасковична• 21 ноября 2022
Якщо живете в квартирі, не заводьте собаку, вони так виють, всі сусіди вас будуть недобрими словами згадувати. У нас нема, але в сусідів є
Непогодка• 21 ноября 2022
Ответ дляПрасковична
У наших сусідів мале якесь, але ридає постійно, коли його самого залишають. Це треш 🤯🤪
Прасковична• 21 ноября 2022
Ответ дляНепогодка
Отож, якщо б я на роботі була цілий день, а так з малою дитиною вдома, то цілий день слухаємо
Чорнобаївка• 21 ноября 2022
Рибки? В них постійно гуде компресор, вони смердять. Їх їжа смердюча. За ними потрібен догляд:
Відсаджувати забіяків, вагітних, хворих. Постійно мити акваріум, міняти воду.
Для нього повинно бути окреме приміщення
Непогодка• 21 ноября 2022
Ответ дляк.Буланова
Теж не розумію, які проблеми з котами. Моя баришня вихована. Жодної шкоди за 11 років не зробила. Стіни, меблі цілі )
Булку Дай• 21 ноября 2022
Я сказала своїм, що купимо акваріум, якщо 6 міс будуть міняти воду і годувати риб, куплю кота. Витримали тиждень, вже забули про риб
Чорнобаївка• 21 ноября 2022
Ответ дляБулку Дай
Кіт простіше в догляді
66сезон666серия• 21 ноября 2022
Спробуйте запропонувати дітям повісити на вікно годівничку для синичок. Діткам цікаво за ними спостерігати, годувати. І так начебто і є у вас якісь тваринки, але не в хаті.
Вишневий цвіт• 21 ноября 2022
Я хочу мальтипу, але як подумаю про відповідальність так зразу і відкладаю це рішення. От якби він сам все робив,а я лише з ним гуляла)). Тому у нас папуга, сам гуляє, сам їсти з шуфлядки дістає). Жартую, але реально самостійний птах
Булку Дай• 22 ноября 2022
Ответ дляЧорнобаївка
Кіт простіше в догляді
Як який, в мене до дітей постійно жили коти. Бувають з такими характерами, що любиш, але терпиш з останніх сил.
Леплю из пластилина• 22 ноября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Почему?) А-ну, отговорить меня)) Грызет всё?
грызет не много, с клетки все вылетает, раз в неделю клетку мыть надо.
она у нас достаточно воспитанная (из того, что я слышала от других у кого кролики) не все вподрчд крызет и когда гуляет, то в туалет ходит на лоток, но все равно не аккуратно и иногда бывают ’аварии’
Чорнобаївка• 22 ноября 2022
Ответ дляБулку Дай
Який характер не подобається?