Анютины ласки• 22 ноября 2022
Варшава чи Гданськ на 2 дні?
В Гданськ дешевші білети (але 1 пересадка)
і житло дешевше вдвічі
хочу з дитиною просто погуляти і відволіктись, погуляти по центру, зоопарк, мож музей.
Чи дуже вітряно зараз в Гданську?
бо за Варшаву лише житло і перелік це в гривнях 20 тисяч, це дуже дорого, плюс їжа і піти кудись.
чи холодно в Гданську і чи вартує їхати?
P.S. Були лише в Кракові, там дуже сподобалось
і житло дешевше вдвічі
Чи дуже вітряно зараз в Гданську?
Анютины ласки
• 22 ноября 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Гданьск конечно же.
переживаю чи буде ок дитині пересадка вперше (ніколи не ліката), 5 років.
і чи не вітряно дуже в Гданську..
Анютины ласки
• 22 ноября 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Гданьск конечно же.
порадьте, де саме краще в Гданську шкати житло
Анютины ласки
• 22 ноября 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Гданьск конечно же.
і порадьте ще, будь ласка, чи достатньо 2 дні, що подивитись
Ответ дляАнютины ласки
порадьте в якому районі шукати житло
Краще звичайно в центрі. Там невелике місто, все поряд. Ще є гарний парк Оліва, але туди на трамвайчику хвилин 40 від центру. Ми особисто жили в Хілтоні Оліва, це біля парку зразу. Але ми жили там безкоштовно, а якщо знімати, то там дорого. Двох днів може і вистачить, дивлячись що хочете подивитись. Але це трохи поспіхом звичайно
Анютины ласки
• 22 ноября 2022
Ответ дляО_Юми
а на Гдиню треба день?
Кили и Манджаро• 22 ноября 2022
Гданьск не маленький, но все достопримечательности в центре. Уже должны открыть рождественскую ярмарку. Практически напротив большой ТЦ ’Форум’.
03.12 должна еще приехать фура Кока-кола в Гданьск).
В центре музей 2ой мировой, но это для детей постарше, т.к. огромный и нужно брать наушники.
Парк Олива - рождественская иллюминация.
Недалеко зоопарк. Не знаю, как в такую погоду там гулять, но не плохой.
Сопот - маленький. Центральная улочка, погулять вдоль моря, молло.
Гдыня - относительно новый город. Центр, парк, вдоль моря. Океанариум не впечатлил.
Замыленная• 22 ноября 2022
В Гданьске сейчас снег, гулять честно говоря холодно долго, хотя когда вы приедете может и потеплеет) В Гдыне - эксперементариум ребёнку интересно может быть. Ноябрь - объявлен месяц замков, бесплатно можно посмотреть Мальборк - но это опять же ехать и с маленьким ребёнком на целый день
Ярмарка НГ уже работает. Зоопарк огромный. Парк Олива посмотрите. К морю сходите
В танке• 22 ноября 2022
Ответ дляАнютины ласки
і чи не вітряно дуже в Гданську..
Вообще Гданськ интереснее намного, но зимой я бы туда не полетела - холодный ветер с моря, может быть очень неприятно
Заместитель Анонима• 22 ноября 2022
Ответ дляО_Юми
Скажіть будь ласка, в хілтоні за програмою ’5 днів безкоштовно українцям’ жили? А то я зареєструвалася ще на початку війни і теж є така можливість)), думаю куди з донькою з´їздити)
Анютины ласки
• 22 ноября 2022
Ответ дляЗаместитель Анонима
вже ця програма не діє( скасували
Анютины ласки
• 22 ноября 2022
Ответ дляВ танке
от думаю, чи ок починати знайомство з перельотами дочці з перельоту з пересадкою (правда самі польоти короткі - по 1 год)
У Варшаві, мені здається, дитині буде цікавіше — там і зоопарк, і центр науки Коперніка (можна на день зависнути). Гданньск люблю, але там може бути дуже неприємна погода. Як пощастить. Були якось у жовтні — дуже холодно та вітряно було. А у лютому — чудова суха сонячна погода
Анютины ласки
• 22 ноября 2022
Ответ дляO-Yumi
а скільки днів треба на Гданськ чи Варшаву?
просто мені поїздка у Гданськ винесе вдвічі нижчу ціну)
Ответ дляАнютины ласки
Можна днів на п`ять. Но тоді так можна зробити: пару днів Гданьск (морський музей не пропустіть!), день з`їздити в Сопот і ще день — у замок Мальборк. Ще є гарний городок Ельблонг неподалік. Там дуже легко електричками усюди дістатись. Замок — дуже гарний!
В танке• 22 ноября 2022
Ответ дляАнютины ласки
Гданськ - три дня неспешно. Но это мы и в зоопарк, и в Мальборк ездили и из Сопота пешком по берегу моря гуляли. Если с музеем 2-мировой, то 4. Но это ксли будет нормальная погода, при дожде - ветре можно все эти дни дома просидеть.
Ответ дляАнютины ласки
Якщо будете їздити, то шукайте житло біля вокзалу. Так буде удобно і їздити, і гуляти — від вокзалу до центра близько. Якщо потрібна інформація — загляніть у мій блог. Я там багато писала і про Гданьск, і про Варшаву у різних поїздках
Анютины ласки
• 22 ноября 2022
Ответ дляO-Yumi
дякую!
Заместитель Анонима• 22 ноября 2022
Анютины ласки
• 22 ноября 2022
Ответ дляЗаместитель Анонима
У мене актуальні 5 днів на їх сайті
а далі щось виходить? раніше була карта, а тепер все закрито