Барбитта• 22 ноября 2022
"Пригощайся" сладости. Покупали? Как вам?
Красивые подарочные коробочки, на сайте отзывы все восторженные. Интересно реальные отзывы. Кто покупал, понравилось? Чо именно брали?
Обращеница• 22 ноября 2022
Ответ дляБарбитта
метеорити, грильяжі там тверді? я бабулі на гостинчик
тверді, бабулі візьміть там пташине молоко те що не експорт іде дуже смачно
Обращеница• 22 ноября 2022
а ще в цукерці смачна вишня, в мене на роботі спец замовляють всі сухофрукти або вишнб з цукерки, тому що їм подобається
щей упаковка новорічна можна асорті можна в гарній упаковці 1 вид
Барбитта
• 22 ноября 2022
Ответ дляОбращеница
а як зрозуміть, яке на експорт?
Ответ дляБарбитта
а можете щось порекомендувати? шукаю рідним до свят, хотіла набори солодощів.
Я в коробках лише ’Київ вечірній’ люблю. Це все треба пробувати. Вище пишуть, що їм добрі, а нам на роботі подарували, то із 5 колег нікому не сподобались, ну з курагою і чорносливом можливо. Я купую новорічні пакети і на вагу цукерки, або букетик роблю із цукерок, там їх багато не потрібно, але гарно виходить, але це якщо Ви маєте час і бажання)
Барбитта
• 22 ноября 2022
Ответ дляbagira25
я не маю можливості. я за кордоном. хотіла привітати своїх, хто лишився