Попалась мені шуба
В ідеалі
Хутро не лізе
Що за хутро підкажіть будь ласка
В ідеалі
Хутро не лізе
Що за хутро підкажіть будь ласка
Natalia505• 22 ноября 2022
На вішачку вона виглядає жахливо. Як на мене краще пуховик. Такі шубки вже в минулому. Ви будете як попадя.
Natalia505• 22 ноября 2022
Ответ дляStorchak
По перше в кожного свій смак,і по друге зараз з неї можна зробити що завгодно) вона нереально крута я бачив реально страшні продають 😱
Ви чоловік і плануєте її носити?
Natalia505• 22 ноября 2022
Ответ дляStorchak
Я продаю речі от і питаю
Ваша клієнтка на цю шубку бабуся 65+
FireKitten• 22 ноября 2022
Чет мне вспомнился старый прикол про шубу.. где ’мама - норка! Папа - бобёр!’ )))
МышкаПулемет• 22 ноября 2022
та нічого ви не бачите! було б видно, то таке страхіття сюди б не тягли!
МышкаПулемет• 22 ноября 2022
Ответ дляГорськ
О,це точніше саме.Я чогось думаю.що вовк чи собака.
Я просто бачу як міх грає на сонці!
МышкаПулемет• 22 ноября 2022
Тягніть сюди страхіття! Будемо групово страхо’наружний жіночій сттєвий орган’