Берюковна• 22 ноября 2022
Як перевчитися казати «да»
З народженням дітей, повністю перейшла на українську мову. Спілкуюсь, дивлюсь, читаю, вже 10 років. Але якщо мені ставлять питання, я завжди відповідаю «да» замість «так», автоматично. Останнім часом почало дуже бісити. Що робити?
Пьера Безухова• 22 ноября 2022
Я зара за Західній, всі кажуть та - і я кажу, і це супер, бо не да:))
Берюковна
• 22 ноября 2022
Ответ дляПьера Безухова
Треба потренувати літеру Т)
Багиня• 22 ноября 2022
Мульйонерша• 22 ноября 2022
Ответ дляПьера Безухова
Так, мабуть легше перейти із да на та чим з ’да’ на так.
Мульйонерша• 22 ноября 2022
Я на письмі пишу так, а от в розмовній щоденній мові важко перейти на так.
Мона_Лиса• 22 ноября 2022
Давали вдома щигля тому , хто дакав. Поступово всі в родині відучилися. Особливо дітям гра сподобалася. Ще від одного слова відвикали, то присідали 10 разів за нього))
Берюковна
• 22 ноября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Капитошечка• 22 ноября 2022
Ответ дляМона_Лиса
блин чи типу?