Посоветуйте новогодние?
Хочу фотографий красивых новогодних не за бешеные тыщи
Доктор Хаос• 22 ноября 2022
Скільки для вам не за бешені гроші? Фотограф 1 тис за годину. Новорічна фотостудія 1500. Години вистачає з головою для фотосесії
Живчик-счастливчик• 22 ноября 2022
Фотодень, це коли ви з кимось орендуєте спільно фотостудію і фотограф на вес виділяє 20/30/45 хвилин. У мене 3 дітей. Меншій дитині 3 роки. Максимум, шо ми можемо робити фото спільні - це 20 хвилин. Потім меншу дитину складно втримати для фото. Зазвичай беремо цілу годину, але до кінця на висиджуємо там.