Птица Говоруша• 22 ноября 2022

Віщий сон

Кума виїхала до Європи з похресником. З чоловіком давно розведена, самотня. Пів року тому наснилося мені, що вона народжує доньку. Сьогодні пише, що вагітна, 6 місяців, дівчинка. Все ж таки є в цьому світі щось надприроднє
Мальчун-задирун• 22 ноября 2022
Так є те, що над нашим розумінням.
Ля-ля-ля• 22 ноября 2022
Є, я теж стикалася з подібними снами. Була з подругою у сварці, наснилося, що вона рибу зловила, яй написала їй ’ти вагітна?’ Вона відповіла ствердно, ми й ще помирилися)
Папина дочка• 22 ноября 2022
Моя мама тоже почувствовала беременность)
Когда ей никто ничего не говорил)
У мам вообще связь с детьми очень сильная
Неугомонная• 22 ноября 2022
Теж було таке. Снилась одна знайома у красивому тканому поясі, як стародавні з узорами, довгий такий, обперезана декілька разів. Я зразу подумала, що до вагітності, хоча в сонниках було до благополуччя, багатства. Потім дізнаюся, що справді вона вагітна.
А ще колись було. Навпроти мене жили сусіди, старенькі люди. Жінка впала, захворіла і сниться мені, що я до неї прийшла, а вона збирає валізи, складає речі, я кажу, куди це ви збираєтеся, а вона сказала що розлучається з чоловіком. Через декілька днів вона померла.
А потім, через деякий час, сниться мені ця жінка, що вона приносить радіо, і каже: ’це тобі від мене, будеш слухать’. А через декілька днів приходить її чоловік і приносить радіо, він зібрався переїжджати і не хоче його везти з собою.
Меня много• 22 ноября 2022
Кому віщі сни сняться про перемогу?
Так хочеться миру
Братья Капли• 22 ноября 2022
Ответ дляМеня много
Кому віщі сни сняться про перемогу?
Так хочеться миру
Війна закінчиться в 2023.
Та никада в жизни• 22 ноября 2022
Ответ дляБратья Капли
Війна закінчиться в 2023.
Весной?
БеллаДонна• 22 ноября 2022
Сни сняться дуже рідко. Еле якщо вже насниться, то майже завжди пророчі.