Барвіночка• 22 ноября 2022

Давайте поговорим о Германии?

Я человек эмоциональный и эмпатичный, и находясь в Германии всегда себя сдерживаю - так располагает обстановка. Общение с гражданами этой страны тоже не приносит удовольствия - темы, в основном в негативном русле, юмор практически отсутствует.
Я с интересом продолжаю наблюдать и изучать страну, людей и хотелось бы услышать мнение других украинцев. Как вы себя ощущаете в Германии, как бы охаректирозовали эту страну.
Считаю, что она идеальна для флегматиков и интровертов.
Їжак в панчохах• 23 ноября 2022
Ответ дляКоко Шанель
В разных кантонах разные) По нашим меркам довольно закрытые люди. Есть конечно исключения
Через неделю еду в Женеву.Интересно к чему готовиться.

СернаМоисеевна• 23 ноября 2022
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А карта у вас дебетовая? Или кредитная?
Дебетовая. Галимое giro
Анонимчик• 23 ноября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Покупайте квартиру на последнем этаже и живите с повагой.
Так і зроблю, дякую за пораду
Анонимчик• 23 ноября 2022
Ответ дляРазведка Маша
Вони поважають не тому зо поважають, а тому що страшно що на них донесуть. І поважати і не робити чогось від страху це трошки інші речі. Доречі у мене був знайомий німець який жив в Україні, доволі дорослий, так от він постійно ганяв набжорогах і отримував штрафи (поки їх не підняли до дуже високих) , і постійно казав що йому у нас подобається бо немає тиску системи. Це я до того, зо якщо з німців зняти той тиск, то виявиться що нікого вони не поважають, а будуть вести себе як всі
Тобто деякі поводять себе як свині , але можуть поводити нормально. Зрозуміла😉 мене влаштовує така система. І так, дивно бути таким тупим, що не розуміти що обмеження на дорогах це ціна чогось життя. Мабуть з такими так і треба, тільки штрафи, тільки тиск.
Мандарина• 23 ноября 2022
У меня одноклассница уехала много лет назад, это ее страна. Ей все нравится и подходит менталитет граждан. Я была один раз, физически не могу там находится, но это был Берлин.
Сейчас друг с семьей выехал из Днепра. Адаптируются. Пока очень тяжело. Хотя есть жилье, есть работа и ребенок устроен в школу.
Khmelnichanka• 23 ноября 2022
Ответ дляВишневий цвіт
Дівчата, а хто з особливими дітьми виїхали, як ставлення? Все ж таки наші діти надмірні і заборони не працюють . Ми вдома але вже втомилась від обмежень світла то води то навчання у дітей не стабільно. Магазини ціни луплять.
До моїх дітей з боку німців ставлення зараз прекрасне.
Чого не скажеш про співвітчизників ((((
А я женатая• 23 ноября 2022
Ответ дляГде тут 0?
Підписуюсь під кожним словом, я тільки німецьку не знаю нажаль.
Можете розповісти про міні джоб для підлітка, де знайти і з якого віку можно працювати
работать можно с 14 лет.
в каждом городе есть бесплатная местная газета, ее могут развозить по маршруту и подростки.
сын развозит раз в неделю, оплата 12€ в час, выплата 15 числа следующего месяца.
деньги небольшие, но ему достаточно на карманные расходы. ну, и что важно-это приобщение к труду и первый опыт планирования своих расходов.
оформление официальное. недавно работающим немцам выплачивали по 300€ в качестве компенсации за подорожание ком.услуг. сыну тоже выплатили, причем эти 300€ у него не облагались налогом, а те, что мне начислили -с них удержали налог.
Ламзак_сдутый• 23 ноября 2022
Я здесь с марта. Мне нравится. Приспособилась. Все больше изучаю нюансы, чтобы больше интегрироваться.
Коко На Страже• 25 ноября 2022
Ответ дляБарвіночка
Я вижу другую картину. Принимают в дома, пока не надоест, потом на улицу. При этом смотрят на что ты тратишь деньги, навязывают свое мнение. Деньги им государство платит за проживание не маленькие, селят часто в подвалы с плесенью. Это самая малая часть негативных историй. Те, кто помогают искренне только одних знают, но и им платят, не бесплатно.
Мы живем в немецкой семье с апреля,отдали для нас второй этаж(свою спальню),сами под крышей живут,что мы покупаем их не волнует,за нас государство платит 150€…и таких семей знаю немало..

Куколка-мяуколка• 04 декабря 2022
Ответ дляlith_oops
Ми майже три роки тому почали готуватися до еміграції. Спочатку, як у нас популярно, розмірковували про Іспанію та Німеччину. Від Іспанії відмовились, бо це здебільшого для відпочинку країна, і ми не дуже любимо спеку. Хоча північна Іспанія прекрасна, а Більбао - то взагалі місто моєї мрії.
Німеччина - так, мені б не хотілося жити в країні з таким менталитетом та такою мовою. Мені не дуже подобається відношення до людей, до дітей - навіть порівняно з Україною, а вже в нас як дітей знищують, то жах. (((( Довго читала німецькі групи, зрозуміла, що то не для нас країна. Але, якби я не мала ніяких коштів для існування та потребувала соціальної допомоги - то я б поїхала в Німеччину. Людям, які не голодують і самі по собі, не бачу сенсу туди їхати.
У підсумку вибрали Словаччину - ще до війни. Поки ні секунди ні пошкодували. Проте, знову зроблю ремарку, за соціалом сюди не їдуть. Люди, які чекають, що їх тут будуть кружити - розчаровуються. Тут майже як в Україні, тільки закони працюють і люди толерантніші.
Скажіть будь-ласка, як мова словацька?
Хочу дитину відправити отримати ВО в Словаччину, аона англійску добре знає, але достойний перелік спеціальностей у ВУЗах - то навчання словацькою. І безкоштовно твльки словацькою.
Куколка-мяуколка• 04 декабря 2022
Ответ дляlith_oops
І ще питання - як там з садочками? Я розглядаю поїхати на перший рік студентства старшої з молодшою, працюю дистанційно.
lith_oops• 04 декабря 2022
Ответ дляКуколка-мяуколка
Скажіть будь-ласка, як мова словацька?
Дітям легше, нам важко. Відправляйте зараз, поки повно безкоштовних курсів словацької.
Щодо студентів - в цьому році в Шафаріка 56% студентів - українці.
Десь за півроку починають більш-менш розуміти, за рік - вже добре. Це як не вчити. Як вчити - то швидше.
Не дуже проста мова. Можна порозумітися, наприклад, в лікарні або в поліції. Але порозомітися - то не спілкуватися.
lith_oops• 04 декабря 2022
Ответ дляКуколка-мяуколка
Залежить від міста. В Братиславі - без варіантів. В Кошицях ще можна знайти, за інші міста не знаю.
Ще від віку дитини залежить. Рік перед школою вважається як школа, дошкільнятко забов´язані взяти.
Куколка-мяуколка• 04 декабря 2022
Ответ дляlith_oops
Дякую. Думали зараз відправляти, але в Словакії 4 роки після 9 класу, а в Україні 2, та і аона в такому віці сама не хотіла залишатись, ми в Україні. Хоча зі школою навіть і нашому сплкійному місті асе непросто, тому що світла більше нема, ніж є..
lith_oops• 04 декабря 2022
Ответ дляКуколка-мяуколка
Здається, що тут школа простіше, але насправді ні.
Перші дні моя донька мало не сміялась, казала, як в них все просто. Зараз, через дев´ять місяців, навчання вже не здається простим.
В них по-іншому система побудована. В нас дитина не має права на помилку, а тут все побудовано на цьому праві. Пробувати, помилятись, знову пробувати, знову помилятись... І поки не вийде.
А мою навчили, що має зразу все вийти класно. І вона боїться пробувати, в неї не виходить. ((((
Вже трохи легше, через стільки часу, вже потроху вчиться, але важко.