Веснушка5• 23 ноября 2022

Обыски в Лавре

Все уже видели, что нашли СБУ в результате обысков в Лавре? Что думаете? Давно известный факт, что религия идёт рука об руку с политикой, эдакий удобный способ управления. Но этот пздц под боком в главной «святыне» Украины это вообще на голову не налазит. Как вообще такое можно было допустить?
L-i-s-a-92af• 23 ноября 2022
Ответ дляIsa Dora
А вы знаете почему был обыск?

Я была в шоке когда узнала

В лавре в катакомбах жили дрг перед 24
Это фейк

L-i-s-a-92af• 23 ноября 2022
Ответ дляVA 11
У всіх різні цінності. Без людей , живих людей, не буде ні музики, ні літератури. Зараз важливіша інфраструктура, лікарні і життя людей, а не всілякі лаври, церкви і іже з ними. Тільки шлаєбень там плодиться всяка. Без лаври люди проживуть, а без світла- ні.
Шариковых сразу видно:’ без колбасы и света не прожить, а вот без одной из немногих памятников ЮНЕСКО в Украине-легко’
Светланка_Ланка• 23 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Павло вже геть знахабнів, думав, шо в нього криша желєзобетонна. Я його знаю лічно, це така тварь, що слів не підбереш. І він не йобнутий, там з головою все в порядку.
Будь ласка, розкажіть про нього.
Завжди цікаво знати про публічну персону, та ще й про таку одіозну як Павло
Amado-Elena• 23 ноября 2022
Ответ дляRetu
Надеюсь, что никакое
даже не надейтесь. Моя свекровь вчера мне писала, что их накажет Бог, людям в церковь нос совать нельзя. А батюшек судить, вообще табу. (она у меня фанатичка еще та) представляете, как их там зомбируют?
Вера• 23 ноября 2022
Я думаю, запретить московский патриархат давно уже пора, они ж все стучат фсб. С какой стати они в Лавре сидят.
Mrs.Ochmonek• 23 ноября 2022
Ответ дляСветланка_Ланка
Будь ласка, розкажіть про нього.
За нього гарно каже його маєток у Воронькові, майже як у Межигір’ї
VA 11• 23 ноября 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
Помощь же Вам в лавре медицинскую окажут и без света, к мощам приложитесь.)))
МДТ• 23 ноября 2022
Ответ дляСветланка_Ланка
Будь ласка, розкажіть про нього.
Гавно, а не людина. Бачили його в роликпх на ютубі, ото такий він і в житті. Посміхається і проклинає одночасно. Потребує до себе особливої уваги, якщо заходить в приміщення, усі мають встати і взяти благословіння, колись мене відругали, що я сиділа і не підійшла до нього. Люди, що працюють в лаврі за харчі, живуть в нелюдських умовах в приміщенні з інвертарем, в їдальні годують помиями, що залишилось на кухні з їжі для робітників, скидається в один казан і тим потім годують обездолених.
Зарплати працівникам підписує в 2 рази менші, ніж їм платять, бо інакше не підпише. А в них зарплати сльози, зараз точні суми не знаю, але 10 років тому, це було 1100 грн за 14 робочих днів. Павло підписував 550. Тобто його бухгалтерія його ж обманювала, наскільки скупий. Постійні скандали, виганяє з церкви людей, які йому не подобаються, у вівтарі жбурляється всим, що під руку попаде.
Mrs.Ochmonek• 23 ноября 2022
Прикольно, що поскаржились на мій коментар з фото Порошенка в рясі під час Хресної ходи МП ))
Ще на гугл поскаржтесь, нехай всі ці фото вилучить))

МДТ• 23 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
То пономарський стихар))
Безимени890123• 23 ноября 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
Это фейк
В святогірській лаврі жили російські військові, переховувалися і звідти лізли Донбас перетворювати на руїну лднр
Безимени890123• 23 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Який рік?
L-i-s-a-92af• 23 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Не знаю, моя б воля, то їх вже давно треба розігнати церковним судом, колишній казначей, нині вінницький митрополит Варсонофій, трахав все, що під руку попадало. Купа гомосеків, не геїв, а саме підарасні. Це окрім, того, що вони політично заангажовані, ведуть протиукраїнську агітацію.
Mrs.Ochmonek• 23 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
В каментах пишуть він вже сьогодні до Єрмака побіг жалітися в ОП. Цікаво, Єрмак зараз ризикне показати на кого він насправді працює в Україні чи цього разу МП таки зіллють, нарешті?
А на кого насправді працює Єрмак в Україні?
L-i-s-a-92af• 23 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
https://www.youtube.com/watch?v=j0PUcG1KQYE
А я думала, що він в Лаврі живе.Він же настоятель монастиря, має жити разом з монахами за уставом.
Mrs.Ochmonek• 23 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
То пономарський стихар))
дякую)
Mrs.Ochmonek• 23 ноября 2022
Ответ дляБезимени890123
Який рік?
До 2014-го точно
L-i-s-a-92af• 23 ноября 2022
Ответ дляБезимени890123
Про Святогірську можливо.В Києво-Печерській ніяких дрг не було і немає.
Strelka_007• 23 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Думаю, незабаром дізнаємося. Така ситуація як з МП якраз непоганий лакмусовий папірець.

МДТ• 23 ноября 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
В нього і в там є будиночок з дизайнерським ремонтом, інтер´єр змінюється кожного року.
Mrs.Ochmonek• 23 ноября 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
І там, і там в нього покої
ok1904• 23 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вороньків , це на Лівобережжі під Києвлм, чи ще є Вороньків?
Mrs.Ochmonek• 23 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
Тобто все таки Ви не знаєте) Але на всякий випадок завуальовано звинувачаєте
Mrs.Ochmonek• 23 ноября 2022
Ответ дляok1904
Бориспільський район, у моєї куми там дача у батьків
ok1904• 23 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
О точно, Вороньків , гарне багате село, не знала, що попи його облюбували
ok1904• 23 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Найсмачніша картопля, кажуть така земля, ми там купуємо кожен рік, колега чоловіка займається.
Strelka_007• 23 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я знаю те що і ви з відкритих джерел, що в нього татко працює (працював) в ФСБ і він потроху узурпував владу в Україні, скрізь на всіх ключових кріслах його люди. М´яко кажучи, вийшов далеко за межі своєї компетенції. І скільки би до нього не було питань, цю ´потужну фігуру ´ чомусь не можна ні про що таке запитати.
От і подивимось, чи він вижене мережу інформаторів, навідників і пропагандистів ФСБ в рясах з України остаточно, чи замне цей скандал, обмежившись кількома гучними справами проти виконавців.
Mrs.Ochmonek• 23 ноября 2022
Ответ дляok1904
Для Павла там не тільки картоплю, а і все вирощується - і телята, і поросята, і вся городина - щоб екологічно чисте без хімії. І працюють там як кріпаки як раз із тих, хто фанатично за МП
Mrs.Ochmonek• 23 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
Татко - це ж не він, бо якщо на тат дивитись, то як ви могли голосувати за колишнього президента??
Поки що при цій ’потужній фігурі’ взагалі крига скресла - до Лаври завітали СБУ нарешті для перевірки і вперше за останні десятиліття доставили дискомфорт Павлу
Vikyliya• 23 ноября 2022
Ответ длянова_Я
Все може бути, як на село- одна церква і та моск. патріархату, люди вже старі там залишилися, вони вірять батюшкі і багато з них чекає ’ руській мір’, і все це - в Центральній Україні ! люди просто зазомбовані.
І я знаю таку церкву у Вінницькій області.