Веснушка5• 23 ноября 2022

Обыски в Лавре

Все уже видели, что нашли СБУ в результате обысков в Лавре? Что думаете? Давно известный факт, что религия идёт рука об руку с политикой, эдакий удобный способ управления. Но этот пздц под боком в главной «святыне» Украины это вообще на голову не налазит. Как вообще такое можно было допустить?
МДТ• 23 ноября 2022
Ответ дляseami
Зрозуміло, ну оренда то звичайно пожиттєвий оберіг..Думаєте ця перевірка теж нічим не закінчиться і будуть далі сидіти за рашку молитися?
Не знаю, моя б воля, то їх вже давно треба розігнати церковним судом, колишній казначей, нині вінницький митрополит Варсонофій, трахав все, що під руку попадало. Купа гомосеків, не геїв, а саме підарасні. Це окрім, того, що вони політично заангажовані, ведуть протиукраїнську агітацію.

JuliaGluhenko• 23 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
Ви написали що там і є музей. Я ж кажу, якщо музей, то що там забув МП?
Музей най буде,як і Лавра,а хворих-валіза,мацква.
Mrs.Ochmonek• 23 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
Тоді що там робить МП?
Безоплатно ’орендує’, уже більше 30-ти років. Руйнує пам’ятки архітектури, будує хороми, казарми і кіоски для продажу накожному кв. м.
І проклинає неугодних (це фішка Павла завжди була, чуть що - кричить ’прокляну!’ )
JuliaGluhenko• 23 ноября 2022
Ответ для1234svetsvet
А я индианка :)
Спереть чужие фотки?
symbol• 23 ноября 2022
Ответ дляMedvezonok
Нажаль, це так.
А у проповідях, напевно, роблять наголос на тому, що ось воно ’гоніння на церкви і віру православну’ прийшло! Вже підзабули люди про комуністичну партію, яка крушила все. Новий вигляд ’пророцтв’ подають.
Від себе скажу, що сама ходити в Лавру молитись не могла. Не має там спокою і тиші для молитви. А люди і персонал, хай Бог милує, який агресивний і нервовий(((
Тобто той ’дух’ наруги над вірою і реальною святинею відчувається!
100%, всегда воспринимала Лавру только как музей и коммерческую организацию
ok1904• 23 ноября 2022
Ответ для1234svetsvet
А я индианка :)
Удалено администрацией...
ok1904• 23 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
2 останні роки були рейсові автобуси аж туди. Правда, лише в сезон. Думаю, що після війни, там вже не буде мп. Настоятель церкви в Генічеську і духівник Херсонської єпархії вже в списках колаборантів.
Ясно. Я чекаю синьожовтий стягинад Генічеськом і Чонгаром
ok1904• 23 ноября 2022
Ответ дляsymbol
Територія є місцем сили, де розташований музей і комерційна прорузька організація
Mrs.Ochmonek• 23 ноября 2022
Ответ дляshtasja13@
Звернення щодо потреби заборонити церкву російського патріархату в Україні на всі можливі інстанції писали й подавали якраз депутати від опозиції (’Європейська Солідарність’, ’Голос’) - ’слуги народу’ геть зовсім до того непричетні. Тож НЕ примазуйтеся до чужих заслуг і здобутків, будь ласка. НЕ все відбувається виключно з волі поточного президента України...
Удалено администрацией...

нова_Я• 23 ноября 2022
Ответ дляКатя Герман
То жду, когда СБУ хорошо поработают и начнут, вытаскивать с подпольных складов оружие
Так в Лавре знали об обысках за 9 дней до их начала.как бы
1234svetsvet• 23 ноября 2022
Ответ дляok1904
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 23 ноября 2022
Ответ дляEdyvles
Сподіваюсь, що СБУ добре попрацюють. Пам´ятаю, ще у 2004 році там була, на яких великих білих джипах їздили батюшки. Після того не було бажання туди вертатись. В Святогорській лаврі теж саме, там в ті ж роки ’казаки’ з нагайками охороняли.
Не тільки на білих
Там цілий автопарк і гаражі спеціально для них побудовані
PinkyPink• 23 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я працювала там 4,5 років, такого набачилась, підстава, шанташ, обман, зомбування, і все з таким смиреномудрієм, не я тут хазяїн, тут хазяйнує ПресвятаБогородицяГоспожа нашаДіваМарія. Тепер з висоти прожитих років дивуюсь, шо я там робила. Мабуть, врятувало мою психіку, шо я в той період була атеїсткою.
Скажіть будь-ласка, а то правда що всі роки в лаври були чартери до мацкви, вантажі яких ніхто не оглядав?
Чула я таке, ще до війни, що вони все що хочеш можуть перевезти….
seami• 23 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ааа, усе ригає я в шоці!
Cocomamzel• 23 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Диверсійно розвідувальні групи
Дякую
МДТ• 23 ноября 2022
Ответ дляPinkyPink
Правда, про вагон 100% правда. Про контрабанду теж правда.
Катя Герман• 23 ноября 2022
Ответ длянова_Я
Они так уже оборзели и окопались там, что если хорошо искать в любом случае, можно найти за что зацепиться. Главное, чтоб не стопорнулись, чтоб эти действия не были просто реакцией на те песни, а искали хорошо. Попы себя комфортно чувствуют и верят в неприкосновенность. У меня у знакомых поп в селе, прямо так и говорит, что правильно росия сделала, что на вас напала, вы типа мало молитесь, мало помогаете, приход маленький, он не доволен прихожанами
Bejza• 23 ноября 2022
Ответ дляSo_so
Интересно какое количество наших граждан выйдет на их защиту.
Выше была тема, жопу рвут
Леди Репях• 23 ноября 2022
Ответ дляSo_so
Это ведь не просто ’церковь’. Это серьезнейшая специальная организация. Только президент политический самоубийца или президент, которому нечего терять в данный исторический момент, мог бы пойти против Лавры.
А я думаю пошумят, и успокоятся.
Хайп, очки себе набивает этой шумихой.

Попы в Лавре останутся, и не думаю, что вся эта структура потерпит серьёзные изменения. Разве что о русском мире реже будут упоминать)

Я к этому всему нейтрально отношусь. Есть хорошие священники, есть плохие священники. Но в настоящие гонения я не верю) Одна мишура. В итоге все между собой как-то утрясут, как это всегда было.

o.shalneva• 23 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
О, повірте, там така організація, що мільйон - другий підженуть на демонстрацію.
Знаю таких чокнутих...
Леди Репях• 23 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Вот-вот. Это старого мамонта так просто не одолеть)
So_so• 23 ноября 2022
Ответ дляЛеди Репях
А я думаю пошумят, и успокоятся.
Хайп, очки себе набивает этой шумихой.

Да, такое возможно
symbol• 23 ноября 2022
Ответ дляBejza
Выше была тема, жопу рвут
Пусть рвут, вот реальная ситуация по Киеву, а кучка безумных бабок погоды не сделает
Bejza• 23 ноября 2022
Не вигонят они их, сколько фанатиков ходит и поет об раше там песни, о здравии киоилла. Они будут ходить и молиться этим рашистким мракобесам
L-i-s-a-92af• 23 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Павло вже геть знахабнів, думав, шо в нього криша желєзобетонна. Я його знаю лічно, це така тварь, що слів не підбереш. І він не йобнутий, там з головою все в порядку.
Дуже прикро.Люблю бувати в цій Лаврі, і в Почаєві.Такі намолені місця...Не була в церкві вже 6 місяців через війну.І недобре себе почуваю без причастя, і піти не можу через таких неоднозначних особистостей.
Магазин ШАРМ• 23 ноября 2022
Ответ дляSo_so
Я слежу с интересом. Я не фанат Зеленского, но если он сможет вырвать эту гидру из нашего тела, придётся стать. Но, поживём-увидим. Никто даже не решался и Зеленский аж на 9м мес большой волны взялся за них, пошел ва-банк.
Давно пора, надеюсь МП навсегда покинет Украину. А некоторых ее представителей надо строго судить
Магазин ШАРМ• 23 ноября 2022
Ответ дляSo_so
А я думаю, что большое(. Хочу ошибаться. Я раньше была очень далеко от всего этого, я не религиозный человек. Но я познакомилась с прихожанкой Лавры. Очень милая женщина, профессор.
Это как секта, они носят туда деньги в огромных количествах, полностью зависимы от указаний своих руководителей, она даже экстренную операцию не могла сделать без благословения. И такие люди выйдут.
К сожалению да, у нас друзья попали в эту секту, людей как подменили. С тех пор почти не общаемся (
L-i-s-a-92af• 23 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А ким працювали?
МДТ• 23 ноября 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
А ким працювали?
Працювала на складі, де продавали церковне начиння.
L-i-s-a-92af• 23 ноября 2022
Ответ дляVA 11
Я бы во всех церквях музеи сделала. )))
Уже были у вас предшественники.Во всех церквях сделали музеи, зернохранилища и мтс