Веснушка5• 23 ноября 2022

Обыски в Лавре

Все уже видели, что нашли СБУ в результате обысков в Лавре? Что думаете? Давно известный факт, что религия идёт рука об руку с политикой, эдакий удобный способ управления. Но этот пздц под боком в главной «святыне» Украины это вообще на голову не налазит. Как вообще такое можно было допустить?
ok1904• 23 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
В нього і в там є будиночок з дизайнерським ремонтом, інтер´єр змінюється кожного року.
До речі, згадала, син сестри навчався у ремісничій школі при голосієвському монастирі, причина по якій перевели хлопця до норм.школи це саме пропаганда ’рузького миру’(не розмовляти укр, вчити багато російською ), хлопцю було важко через психологічний тиск, дитина працьовита, тосу його там любилм, працював багато.

МДТ• 23 ноября 2022
Ответ дляok1904
О, да, голосіїво ще одна твердиня рм.
maryana01• 23 ноября 2022
Ответ дляSo_so
Это ведь не просто ’церковь’. Это серьезнейшая специальная организация. Только президент политический самоубийца или президент, которому нечего терять в данный исторический момент, мог бы пойти против Лавры.
Скабєєва то ти?
ok1904• 23 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
О, да, голосіїво ще одна твердиня рм.
Ну от все дуже гарно починалося(сестра живе з сином сама, захворіла на хворобу крові, пів року лікарні, а син був в ремісничій школі, по суті поряд, і під наглядом), лиш хлопець швидко подорослішав і попросив маму забрати його через різницю в поглядах
illaria-k• 23 ноября 2022
Ответ дляБезимени890123
В святогірській лаврі жили російські військові, переховувалися і звідти лізли Донбас перетворювати на руїну лднр
В Святогорской лавре жили беженцы и монахи, и голодали. Им помощь шла со всей Украины. Потом дороги перерезали, а потом опять поехала гуманитарка.

ПІД СВЯТОГІРСЬКОМ ТОЧАТЬСЯ БОЇ, У ЛАВРІ ЗАЛИШАЮТЬСЯ 450 ОСІБ — ГОЛОВА ВЦА

Місто Святогірськ окуповане, але в селах громади точаться бої. Ці населені пункти контролюють українські військові. Про ситуацію у Святогір´ї розповів «Новинам Донбасу» голова військової адміністрації Святогірської територіальної громади Володимир Рибалкін.

Після захоплення окупантами лівобережної території міста, де знаходиться адміністративна та житлова частина, міський голова Володимир Бандура перейшов на бік Росії. На посаду голови військової адміністрації був призначений Володимир Рибалкін.

«Наразі адміністративний центр територіальної громади окуповано. Це місто Святогірськ. У трьох селах тривають бої. Це Богородичне, Краснопілля та Мазанівка. Але всі останні села перебувають під періодичними обстрілами. Вони повністю підконтрольні Україні», – розповів Рибалкін.

Міноборони Росії оголосило про захоплення Святогірська 6 червня. Також там заявили про захоплення кількох сіл громади.

За словами голови військової адміністрації Святогірська, на сьогоднішній день у громаді залишилося близько 1000 жителів із 2068 осіб. Влада постійно працює над евакуацією, але чіткого графіка немає через обстріл.

«Не можемо чітко визначити графік евакуїації, бо селища перебувають під періодичними хаотичними обстрілами. Тому певної точки евакуації немає, але з нами працюють працівники ДСНС, ’сіміки’, військові підрозділи ТРО, а також Національна поліція, яка сповіщає людей. Постійно повідомляє, що евакуація потрібна. І у нас вже розроблено маршрут евакуації з території Святогірської громади до Слов´янська чи Краматорська і далі йде через волонтерські фонди на Дніпро, а вже з Дніпра — по всій Україні чи за кордон», — розповів Рибалкін.

Під контролем Росії та «ДНР» знаходиться лівий берег Сіверського Дінця, а правий берег, де стоїть Святогірська лавра, все ще контролюють ЗСУ. Міст між правим та лівим берегами зруйнований. У Лаврі залишаються сотні людей.

«Можу сказати, що в Лаврі зараз приблизно 450 людей залишилося, було ще три тижні тому більше. За три тижні нам удалося вивезти близько 150 осіб. Не лише нам, а й волонтерам, які брали участь у цьому. Наразі призупинено пересування дорогами, що ведуть до Лаври. Вирішується питання подальшої евакуації, маршрути, гуманітарна допомога для Лаври», — зазначив Рибалкін.

За його словами, всі населені пункти без винятку знаходяться під періодичними обстрілами, найбільше страждають Адамівка, Сидорове, Микільське, Пришиб.

«Це там, де є візуальний контакт, де ворог бачить певну територію, бачить пересування транспорту і тому здійснює більш контрольований обстріл», — пояснив Рибалкін.

Він додав, що зараз головне завдання, яке поставлено перед українськими військовими, — не допустити подальшого просування ворога, і ВЦА допомагає у питаннях оборони. Також у пріоритеті евакуація мешканців, які залишаються на території Святогірської громади.
Helenka2011• 23 ноября 2022
Ответ дляПодрысь
хто таки Павло?
Паша-Мерседес
kisunya11• 23 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Ну таке собі сочінєніє
Я теж таких парочку знаю.
Без батюшки не можуть ніякого рішення прийняти і повністю залежні. І зараз доказують, що все підстрелено і не правда. (((
yasilisa• 23 ноября 2022
Ответ дляSo_so
Я слежу с интересом. Я не фанат Зеленского, но если он сможет вырвать эту гидру из нашего тела, придётся стать. Но, поживём-увидим. Никто даже не решался и Зеленский аж на 9м мес большой волны взялся за них, пошел ва-банк.
Я только хотела это написать. Жаль, что не раньше.
Напишу все как есть. Я православная мп, так сложилось исторически, что в нашем регионе мп имеет превалирующую составную. Но как же я многих их попов презираю и недолюбливаю. Когда все началось только считанные священнники возмутились и отказались от Шундяева, они открыто выступили против благословения кровопролития, открыто отказались вести проповеди и помогать колаборантам, но многие до сих пор этим занимаются. Когда начались бомбежки и окружение люди прибежали прятаться в подвал собора и там священник вливал в уши, что не нужно воевать с братьями во Христе, а дружно идти встречать таки с цветами. Ему, конечно, кое что подправили, многим таким же тоже всыпали. Они подили и оглядывались, но все равно, втихую молились за гундяева и рассказывали, что русских не победить, святая русь прийдет. Где было СБУ тогда? Вот здости не хватает. Чесно, отец мужа такой же, представляете, назвал нас предателями за то что уехали из окружения и незахотели встречать танки. Ему эти мп промыли мозги конкретно. Не общаемся.
yasilisa• 23 ноября 2022
Ответ дляsymbol
Ерунда, большинство за разгон этого пророссийского поповника
100 %. Там такая пропаганда на проповедях что капец

yasilisa• 23 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Павло вже геть знахабнів, думав, шо в нього криша желєзобетонна. Я його знаю лічно, це така тварь, що слів не підбереш. І він не йобнутий, там з головою все в порядку.
Вы о лавре? Расскажите очень интересно пожалуйста
yasilisa• 23 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Никакое
Выведут сейчас с иконами да крестными ходами бабулек и дедулек, да сирвх и убогих, ну что с такими сделают? Ничего, а те идейные. Ой что будет....
yasilisa• 23 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
О, повірте, там така організація, що мільйон - другий підженуть на демонстрацію.
Да еще и пенсов глубоких, как водится, а сами за их спинами кадилами махать будут. Мы это весной проходили и в 2014
yasilisa• 23 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Вийдуть ще й як, там зазомбованість найвищого рівня, гіпноз такий, шо кашпіровський плаче в сторонці. Воно мені попахує газлайтингом. Плюс, шантаж духовенства.
Да, папашка мужа, за 350 километров с поднятой двумя руками иконой побежит босиком по снегу, мученика венец примерять, за веру русскую гонения принять. Тьфу.
yasilisa• 23 ноября 2022
Ответ дляBell-k@
І у нас така знайома є. За все що стосується московського патріархату з піною з рота доказує, що усе пошане- фейк
Після того, як вони благословляли ракети,а вона сказала, що то наші фейків назнімали, ми ледь не побилися. Тепер не спілкуюся.
Тот же и у нас результат
yasilisa• 23 ноября 2022
Ответ дляVA 11
Удалено администрацией...
Это уже слишком, простите, я ха их искоренение, но лавра это архитектурный памятник.
yasilisa• 23 ноября 2022
Ответ дляLJA
Лаврі більше 1000 років , належить державі, культурна спадщина ЮНЕСКО.
Не треба нам щоб ракети туди падали
100%
VA 11• 23 ноября 2022
Ответ дляyasilisa
Рассадник русни это, а не памятник. Слишком, как по мне, когда больницы разрушают , людей убивают, калечат. Людей не вернуть. Вот это самая большая ценность - жизнь человека .А это обычная груда старых кирпичей.
yasilisa• 23 ноября 2022
Ответ дляVA 11
Со всем согласна, вот со всем, но не с мнением о кмрпичах. Тогда и пирамиды - это просто каменные глыбы. Но нет, это большее. Это наша история, наследие, памятник и охраняется государством.
ivnata• 23 ноября 2022
Ответ дляSo_so
Це філіал фсб, який має такий стосунок до Бога, як я до балету. Давно треба було розігнати той розсадник руського міра.

So_so• 23 ноября 2022
Ответ дляivnata
Да. Но вот никто до сих пор не решался и неизвестно решился ли сейчас.
ivnata• 23 ноября 2022
Ответ дляSo_so
А я думаю, что большое(. Хочу ошибаться. Я раньше была очень далеко от всего этого, я не религиозный человек. Но я познакомилась с прихожанкой Лавры. Очень милая женщина, профессор.
Это как секта, они носят туда деньги в огромных количествах, полностью зависимы от указаний своих руководителей, она даже экстренную операцию не могла сделать без благословения. И такие люди выйдут.
Дуже надіюсь, що після 24 лютого їх стало значно менше. Фанатики є і будуть, однак не тільки на них тримається ота типу церква.
ivnata• 23 ноября 2022
Ответ дляBell-k@
У мене теж є така знайома, але там дві звивини...
VA 11• 23 ноября 2022
Ответ дляyasilisa
Но без пирамид и без лавры никто не умрёт. И пирамиды глыбы. Совершенно верно.)
Если бы можно было, пусть бы все памятники разрушились, лишь бы вернуть всех людей погибших. И чтобы хуйло сдохло . И все 140 млн ублюдков с ним вместе.
Меня сегодня вообще порвало после обстрела роддома и погибшего новорожденного.((((
ivnata• 23 ноября 2022
Ответ дляЗайкаСвоя
Литература - из библиотеки, которая складывается сотнями лет. Деньги - пожертвования.
Можно подумать, там атомную бомбу нашли...
Так справа в тому, що йдеться не про книги столітньої давності, а новенькі, прапагандистські.
Natkash• 23 ноября 2022
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Мене от історія зацікавила, точніше прогалина в знаннях, звідки коріння МП в Україні. Вже з років незалежності, чи КГБ ще в радянські часи псевдосвященників для брудних цілей використовували. Бо знаю тільки, що греко католицьких священників вбивали і катували в таборах.
Ще з радянських часів. Принаймні, у Львові старші люди до сповіді не ходили, хіба що до польської катедри або підпільно до священиків УГКЦ.
Хоча в тій церкві, де мене хрестили, священик був приємний, і атмосфера досить дружня, якщо так можна сказати, як в сучасних храмах УГКЦ чи ПЦУ, тому коли у 12 років потрапила на екскурсію до Лаври, була неприємно вражена, ще не встигла зайти, як була атакована бабками: не там встала, не так перехрестилася і взагалі в штанах і без платочка. Через багато років їздила до Почаєва, і ніби в дитинство на ту саму екскурсію повернулася. Ще й ті їхні ряжені ’казачкі’ на охороні...брр...
Ninjavan• 23 ноября 2022
Ну це взагалі дивна дивина. Я абсолютно не релігійна. Але мене завжди дивувало, схералі в Київській лаврі сидить Московський патріархат. Ну якого фіга? Така святиня. Наша. І там підараси
ivnata• 23 ноября 2022
Ответ дляЗайкаСвоя
Я не знаю, выйдут или нет. Я прихожанка Киевского Патриархата, но заходила молиться и в Лавру много раз. Знаю, что религия - отдельный мир. Туда просто не надо влезать, это ничего кроме бОльшего раскола и напряжения, на мой взгляд, не вызовет.
Так, релігія - це окремий світ, до якого ви або долучаєтеся, або ні. Це повністю ваша справа. Але коли ось цей світ загрожує життю і здоров’ю інших , - його треба нейтралізовувати. А варіант ’не влізати’ розглядати не можна узагалі: якщо не влізати до них, то влізуть вони, і це обернеться купою нових жертв.
elrineri• 23 ноября 2022
Не удивлена, если многие там действительно на задании. спонсор Стрелкова и Дугина Малофеев зампредседателя всемирного русского народного собора, где председатель Гундяев и они протаскивали правки в конституцию РФ. Духовник Путина и Малофеева Шевкунов участник Изборского клуба, а в 90е писал для газеты РНЕ
Пиона• 23 ноября 2022
Ответ дляyasilisa
Військовий стан! Усі зібрання та мітинги заборонені. Розігнати сраною мітлою. А незгодним вручати повістки прямо там ( і бабам також ) і відправляти завали розгрібати, картоплю чистити для зсу та окопи рити. По закону військового стану мають право залучати цивільних до робіт.
yasilisa• 23 ноября 2022
Ответ дляVA 11
Да, только что с мужем говорили об этом, я плакала, потому как сама рожала в марте и с порезанным живатом и крошкой новорожденной спускалась в бомбоубежище в роддоме в Кременчуге, а сейчас Кремень и многие другие города в полной темноте.