irina _d• 23 ноября 2022

Хвилювалочки, где тема? Что за халатность?)

Девочки, ау!
Zelenkа• 23 ноября 2022
Ответ дляsobacura
В мене всі діти вже вдома, попросили розібрати швиденько, з укриттів додому....
То я бігала то по картоплю, бо їсти нема нічого, то плавильню заряджала, то не читала, а це прийшла сіла, фото подивилась, почитала. Ще й заспокійливі закінчились вдома. Брат в Києві, не відповідає.
Тримайтесь!

Helgushk@• 23 ноября 2022
Воды нет правый
Наталия_и_семья• 23 ноября 2022
Все ждут распада рашки на мелкие кусочки. Будут на своих болотах лаптями вонючие щи хлебать с боярышником!

*Олексій Данілов: Відмова росії від ядерної зброї – головна умова для переговорів після війни*

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що ядерне роззброєння росії буде умовою повоєнних домовленостей із її новим керівництвом. За його словами, повна денуклеаризація росії — це гарантія для України та всього світу, що агресія рф не повториться, а для планети не з´явиться загроза ядерного апокаліпсиса.

Також Данілов підкреслив, що домовленості можуть укладатися з іншими державами, які утворяться на території рф.
ДонаФлор• 23 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Лупят жесть левый
Да, громко. Сначала пропал свет, потом начались взрывы. С*ки
_Юта_• 23 ноября 2022
У нас гахало раз 20 уже, наверное, большинство сработка ПВО, но пару-тройку взрывов явно слишком громко для ПВО ((
Жесть
Свет погас
_RedGirl_• 23 ноября 2022
Ответ дляkanni
Ми на правому чули добре, але не дуже близько
С Отрадного писали, что сильно слышно было
Ya tyt• 23 ноября 2022
sobacura• 23 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Тримайтесь!
Вже відписався, в Броварах сьогодні.
Дякую! І ви тримайтесь!
Всі тримайтесь! Бережи Боже нас всіх (
Карина_я• 23 ноября 2022
Ответ дляkanni
У нас на правом два раза бахнуло так, что стены задрожали. И свет пропал(

Malinka111_• 23 ноября 2022
Ответ дляil-mari
кто-то из экспердов писал , что на 5 массированных атак еще есть...
массированная по 20-100 шт?
8 тысяч на 100-400 атак еще хватит.
чаревна• 23 ноября 2022
Ответ дляYa tyt
фото
Ирина 789• 23 ноября 2022
Ответ дляIlonaMask
Ех, знову без світла булемо , та ще й погода така паршива(
Отопление тоже сейчас выключили.
Пишут ещё летят ракеты в сторону Киева.
Твари, ублюдки....
kirpichenko• 23 ноября 2022
Ответ дляДонаФлор
Да пропал свет и взрывы
Наталия_и_семья• 23 ноября 2022
Ответ дляMalinka111_
массированная по 20-100 шт?
8 тысяч на 100-400 атак еще хватит.
6500 ракет-это S300. Они до 150 км. Не для массированных отак.
Но да, ракет еще много.
Malinka111_• 23 ноября 2022
Ответ дляНаталия_и_семья
Но да, ракет еще много.
много, а эти неточные могут упасть где попало
Massaraksh• 23 ноября 2022
Осещина (Вишгородщина) - аж присіла
Навіть не знала що тривога є. Світла з ночі не було, займаюся домашніми справами. А воно не зв´язку, ні інтернета, ні екстрених повідомлень... Побігла після вибухів підключати роутер через акумулятор, хоч дізналася що в нас коїться (
Вероника-2014• 23 ноября 2022
Ответ дляКарина_я
А у нас по графику перед тревогой выключили
ok1904• 23 ноября 2022
Ответ дляНаталия_и_семья
Но да, ракет еще много.
Про те, що ракет багато, було ясно непрямо ще весною, по заяві амер генерала, що пу можемвести війну з такою ж інтенсивністтю рік.
kirpichenko• 23 ноября 2022
Ответ дляHelgushk@
Воды нет правый
Левый тоже нифіга нет,я удивляюсь как у меня есть интернет

ИринаКа• 23 ноября 2022
Ответ дляIlonaMask
Нам щойно вирубили. З ночі не було, годину зі світлом, і знов....
lammama• 23 ноября 2022
Свет выключен в 14 .00 без графика,потом 3 взрыва.Левый берег.
Вероника-2014• 23 ноября 2022
Ответ дляКарина_я
ИринаКа• 23 ноября 2022
Ответ длячаревна
Весь мир озабочен, как старая тварь плешивое хуйло воюет с мирным населением Украины.
Значит наши ВСУ делают все как надо
Вони єдині, хто робить те, що треба. Нікому і гі в кого не вірю, крім ЗСУ. Вони єдині, хто нас не зраджує і не зрадить
Sara-a• 23 ноября 2022
❗️Іще кілька вибухів у різних районах столиці. Рятувальні служби та медики слідують на місця. — Кличко!
mmi583@mail.ru• 23 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Я на роботі Лівий беріг, швидкі одна за одною летять
автор irina _d • 23 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
У меня, кстати, тоже, хоть криво-косо, но ловит
a.ostroverh• 23 ноября 2022
Ответ дляMozarella
У меня напряжение упало до 170
И один телек не подает признаков жизни, не знаю сгорел или потому что напряжение низкое. Остальные работают, я все выключила но свет есть пока
Я отключила все
Карина_я• 23 ноября 2022
Ответ дляВероника-2014
У нас тоже должны были, но не отключали. А теперь и вода полностью пропала((
Sara-a• 23 ноября 2022
Ответ дляirina _d
У нас бесперебойник на вайфай поставили
Мобильный не ловит во время отключений
kirpichenko• 23 ноября 2022
Опять сука