irina _d• 23 ноября 2022

Хвилювалочки, где тема? Что за халатность?)

Девочки, ау!
чаревна• 23 ноября 2022
Ответ длявиканастя
Девочки, Днепр. У кого есть свет и нет реле напряжения, отключите технику важную. Сильные перепады напряжения. У меня реле срабатывает безконца
Я все отключила, теперь сижу и думаю как я узнаю, что есть свет)

чаревна• 23 ноября 2022
Ответ длявиканастя
8ludasha• 23 ноября 2022
Ответ длячаревна
В окно у соседей увидите
виканастя• 23 ноября 2022
Ответ длячаревна
Я в комнате оставила свет, так ориентируемся)
Zelenkа• 23 ноября 2022
Ответ длячаревна
У мене на колонці горить зелена лампочка)
З‘явився LTE зв‘язок, запустили значить вишки!
Kvitkaliliia• 23 ноября 2022
❗Можливі нові запуски ракет. Якщо вони будуть, то тривога почнеться +- через годину
Ніяк не вгамуються курви ((
LudaSHOPSale• 23 ноября 2022
Ответ длячаревна
Я розетки отключила а верх свет оставила
Нас уже дали свет внизу в фонари
Девочки! Хром не грузился, вайбер сидела.
Надеюсь все впорядке, выдыхаем
kirpichenko• 23 ноября 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Ніяк не вгамуються курви ((
Шо опять?
LudaSHOPSale• 23 ноября 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Ніяк не вгамуються курви ((
А как програмирование их? Это время

Kvitkaliliia• 23 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Шо опять?
Хто знає, я з тг ’карта повітряних тривог ’ притягла
Kvitkaliliia• 23 ноября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
А как програмирование их? Это время
А може бути, що вони не всі вдень випустили?
МуррЗилка• 23 ноября 2022
Шо за вечно за хвилювалочки выскакивает?
Басина• 23 ноября 2022
Ответ дляМуррЗилка
Посиденьочки))
boringmovie• 23 ноября 2022
ох я вспіла і перелякаться і випить і поспать і похмелиться.
напруга стрибала жесть, ми все повимикали! зара наче норм. чекаю коли світло дадуть познякам, бо коли бачу в вікно світло у людей, то дуже радію.
Клариссимо• 23 ноября 2022
У нас в районі вимкнули світло навіть в тих будинках, де взагалі не вимикали ніколи ((.
martusya1979• 23 ноября 2022
Дівчата, скажіть, будь ласка , хто з пох, як у вас обстановка, з обіду не можу до дитини дозвониться 😭🙏
alina 94• 23 ноября 2022
Ответ дляmartusya1979
Все норм там,просто з‘язок поганий.У мене теж там донька,тільки що говорила з нею.
Malinka111_• 23 ноября 2022
Ответ дляmartusya1979
Так связи нет, интернет ещё более менее, а звонки нет.
Элли Иванова• 23 ноября 2022
Ответ дляmartusya1979
А у вас какой оператор? Лайф вроде работает, а Водафон очень плохо

uma• 23 ноября 2022
Стыдно признаться, но у нас свет сегодня целый день в наличии… Воды нет как у всех. Я уже смотрю на дома вокруг и согласна, чтоб нам погасили, а им дали, хоть подзарядятся…
Обычно нам выключали как всем по графику. С чего сегодня такой фарт фиг знает. Но вчера муж накупил разных бесперебойников и хотел проверять какой сколько держит реально, чтоб понимать на что их бросать… Реально бродит и ругается, что когда ему не надо, то иллюминация 🤦‍♀️
Tasya-Natusya• 23 ноября 2022
Ответ дляuma
Бывает, кому-то повезло. У нас тоже помню было что целый день свет был, а во всем микрорайоне нет,хотя обычно отключают.
sobacura• 24 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Світло дали, я аж здивувалась. Тримаємось, працюємо, донатимо, хер тій кацапні нас залякати!
В нас до 2,45 не було нічого. Ні світла, ні води, ні зв´язку. В хаті +11. Але о 4 ранку знов вимкнули.
О 8.00 світло дади, але ні радіо, ні телік, ні дом.інтернет, ні зв´язок не працювали. Сказати, що я очуонула, не сказати нічого. З 11 знов без світла. Але вже роботи переробила скільки! Ух!) Ми вистоїмо!
Zelenkа• 24 ноября 2022
Ответ дляsobacura
Привіт, в нас води не було, але було світло, зараз навпаки😂
Вже переходимо на режим «сон», коли нема світла і арбайтен, коли є😂
sobacura• 24 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
А я шукаю якусь роботу коли нема світла вдень )
kuskus• 24 ноября 2022
Ответ дляsobacura
А де ви берете інтернет?
Zelenkа• 24 ноября 2022
Ответ дляsobacura
Я їсти ще готую, коли лежати не можу)
Zelenkа• 24 ноября 2022
Ответ дляkuskus
А де ви берете інтернет?
Не до мене питання, але помітила, що інет Лайф став кращим. Може і вистачить роздавати на ноут.
sobacura• 24 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Я їсти ще готую, коли лежати не можу)
Я вчора наготувала ввечері, при свічках помила в тазіку посуд ) зварила суп, плов.
sobacura• 24 ноября 2022
Ответ дляkuskus
А де ви берете інтернет?
Вже все працює, домашній є (місцевий провайдер) і Київстар 4 ж також.
Zelenkа• 24 ноября 2022
Ответ дляsobacura
О, треба плов зробити, я і забула за нього)
Так лінь йти, хочу супа горохового на копченому окорочку😍