irina _d• 23 ноября 2022

Хвилювалочки, где тема? Что за халатность?)

Девочки, ау!
Клариссимо• 23 ноября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
А ще підкажіть, хто з Черкащини що зі звязком? Телефоную батькам і тиша, навіть гудок не йде.
Ліг мобільний?
Немає електрики по області і в самих Че
Тому і вишки не працюють

mmi583@mail.ru• 23 ноября 2022
Ответ дляКлариссимо
Немає електрики по області і в самих Че
Тому і вишки не працюють
Дякую за відповідь. Бо вже тіліпає чи з ними все добре.
Клариссимо• 23 ноября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Не переживайте. Все буде добре 🙏
_RedGirl_• 23 ноября 2022
Ответ дляLusyaVerusya
У меня сейчас вокруг во многих домах есть. Мы все были в группе 3 при отключении по графику. А сейчас как-то странно.
Но пусть так, значит это не полный блекаут.
Конечно нет блэкаута
mmi583@mail.ru• 23 ноября 2022
Ответ дляКлариссимо
Не переживайте. Все буде добре 🙏
Так, перерила всі новини, прильотів ніби у вас слава Богу не було.
Будемо чекати електрики.
мимозка• 23 ноября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
В Че поганий зв´язок зараз, без води і світла. Але всі живі здорові, не хвилюйтесь.
mmi583@mail.ru• 23 ноября 2022
Ответ длямимозка
Мої не в самих Че, в області. Вода в них своя є зі скважини. Але якщо у вас нема електрики то в них тим більше.
Дякую, заспокоїли.
мимозка• 23 ноября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Дякую, заспокоїли.
То як без світла скважина буде працювати? Ну то таке, гадаю, що запас води в них є.
mmi583@mail.ru• 23 ноября 2022
Ответ длямимозка
В них ще відерце в старому колодязі є

Olyaolya2011• 23 ноября 2022
у кого Киевстар, есть связь? не могу в Днепр дозвониться ни мужу, ни маме
olyagol• 23 ноября 2022
Ответ дляOlyaolya2011
Я в Днепре, связь очень плохая, но временами пробивается, пробуйте периодически
8ludasha• 23 ноября 2022
Ответ дляOlyaolya2011
Связь очень плохая. Получилось дозвониться пару раз и все. Мобильный интернет тоже лежит
Жули-ули• 23 ноября 2022
Ответ дляOlyaolya2011
в Днепре ни света, ни воды, ни связи
но вроде, кое где уже подают
Вкусныйпончик• 23 ноября 2022
Ответ дляБасина
Мій чоловік працює на підприємстві, де лиють стрічку і мотають осердя для трансформаторів. Чогось держзамовлень немає(((
А мідь є? Є з чого мотать?
Zelenkа• 23 ноября 2022
Ответ дляsobacura
Вже відписався, в Броварах сьогодні.
Дякую! І ви тримайтесь!
Всі тримайтесь! Бережи Боже нас всіх (
Світло дали, я аж здивувалась. Тримаємось, працюємо, донатимо, хер тій кацапні нас залякати!
Вкусныйпончик• 23 ноября 2022
А у вас телевізор працює? Чи то згорів підсилювач чи то глобатьна проблема...
Kvitkaliliia• 23 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Ух! Вітаннячка! Це вселяє надію
Zelenkа• 23 ноября 2022
Ответ дляЖули-ули
в Днепре ни света, ни воды, ни связи
но вроде, кое где уже подают
Зараз почнуть давати, в нас лежав лайф поки не було світла. Моб інету немає і досі, на Київстарі ледве-ледве.
Zelenkа• 23 ноября 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Ух! Вітаннячка! Це вселяє надію
Відразу такий район став гарний, а то наче світломаскування на початку війни)

Kvitkaliliia• 23 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
В мене немає зараз ні водафона, ні лайфа. О 16 ще був слабенький, виходила надвір телефонувати. Зате кристал телеком рулить
олена олена• 23 ноября 2022
У батьків водафон, додзвонитися не можу. Що на Оболоні зі світлом (прирічна), є хтось звідти?
ok1904• 23 ноября 2022
Світла ще немає, але з´явився зв´язок.
чаревна• 23 ноября 2022
Я без света, воды, тепла, немного 4 джи пробился.

путин ты ХУЙЛО!!!
ПЕРЕГОВОРОВ НЕ БУДЕТ!!! СОСИТЕ У ВСУ!!!!

СЛАВА УКРАИНЕ!!!
СЛАВА ВСУ!!!
СЛАВА СТОЙКОМУ УКРАИНСКОМУ НАРОДУ!!!
Kvitkaliliia• 23 ноября 2022
Ответ длячаревна

путин ты ХУЙЛО!!!

СЛАВА УКРАИНЕ!!!
СЛАВА ВСУ!!!
СЛАВА СТОЙКОМУ УКРАИНСКОМУ НАРОДУ!!!
Температура в батареях і темрява - це противні обставини.

Але, чесно кажучи, мене особливо гріє масштаб ракетних обстрілів російських баз на в‘їзді в Крим, який зараз несеться. Диверсія в порту Новоросійська. І вереск «мы покинем Энергодар». Бо можливо і втечуть.

А потім Сватово. А вже січень-лютий вірогідно і Мелітополь.

🤧 Холод - мінливий.

🇺🇦 Перемога - вічна.

😈 Репарації будуть безмежні.

Все буде добре.(с)
чаревна• 23 ноября 2022
Ответ дляKvitkaliliia

🤧 Холод - мінливий.

🇺🇦 Перемога - вічна.

😈 Репарації будуть безмежні.

Все буде добре.(с)
Моя бабуля говорила про меня ’ всруся, та не покарюся’. Я готова до нашей победы стоять на своем!
ВСЕ БУДЕТ УКРАИНА!!!
Ирина 789• 23 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Поздравляю. Киев?
vray• 23 ноября 2022
Ответ длячаревна
ВСЕ БУДЕТ УКРАИНА!!!
Пружинка). Чем больше гнут, тем выше распрямление и выстрел вверх.
Zelenkа• 23 ноября 2022
Ответ дляИрина 789
Поздравляю. Киев?
Область, ну більш-менш зараз в графік зайдемо. Полізла в телеграм, вже купа страшилок із заманюванням в секретні чати, де напишуть, в кого не буде світла по 3 дні. Задовбали.
виканастя• 23 ноября 2022
Девочки, Днепр. У кого есть свет и нет реле напряжения, отключите технику важную. Сильные перепады напряжения. У меня реле срабатывает безконца
8ludasha• 23 ноября 2022
Ответ длявиканастя
У нас сначала 245 было, сейчас уже 235.
Значит распределяют потихоньку