В шоколаде• 23 ноября 2022

Парфумована вода дівчинці підлітку

На Миколайчика доні хочу покласти прфумовану водичку, 13 років, зараз користується містами від Вікторія Сікрет (Bare Vanilla та Coconut Passion), але вже закінчуються та й трошки набридли. На що ще звернути увагу? Що з улюбленого у ваших дівчат? Бюджет до 900-1000 грн. Дякую.
Твердая валюта• 23 ноября 2022
Зару смотрите

Анютины ласки• 23 ноября 2022
Ответ дляТвердая валюта
Зару смотрите
О, только хотела написать))
Зара, мисты Виктория Сикрет и Бас енд боди - эти даже лучше Виктории.
Не будь КакСвета• 23 ноября 2022
Моя ходит в Еву и нюхает всё. И сама выбирает.
Я бы тоже хотела что -то придарить , но боюсь что не понравится.
Додекаэдр• 23 ноября 2022
Ми на 13 років подарували доньці Antonio Banderas Queen of Seduction.
Вже 3-й рік нею користується, підійшла дуже.
Були ін, але ця, прям дуже!
МастерЮля• 23 ноября 2022
https://makeup.com.ua/product/550169/

моїй ця сподобалась. купляли трошки дешевше, біля 1000 грн