Брехушка• 24 ноября 2022

Ви б їхали зараз з дитиною 5 років 550 км у Вроцлав на 2 дні?

Барабан для взрослых• 24 ноября 2022
Ответ дляБрехушка
Тільки 500 км)
Яка машина?

Рассказница• 24 ноября 2022
Ответ дляБрехушка
Тільки 500 км)
Тогда не едьте
Конфет04ка• 24 ноября 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Яка машина?
Пиканто
автор Брехушка • 24 ноября 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Яка машина?
Кіа піканто 1.2)
Тут надолго• 24 ноября 2022
Мне тяжеловато. Ездила из Днепра в Киев и назад, отходила потом.... ну это мне лично так. Вообще не фанат дальнобоев.
Барабан для взрослых• 24 ноября 2022
Ответ дляКонфет04ка
Пиканто
А блін, я би добу відсипалась потім
Барабан для взрослых• 24 ноября 2022
Ответ дляБрехушка
Кіа піканто 1.2)
Я зимою в Варшаву зі Львова 7 годин їхала ну на фіг
На ярісі
автор Брехушка • 24 ноября 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
А блін, я би добу відсипалась потім
Тут не в мені суть. Дитина буде мабуть нудитись. Мене вчора уже заї... купа народу, з якими живу, і псіханула..
Якраз відпустка до неділі
Барабан для взрослых• 24 ноября 2022
Ответ дляБрехушка
Якраз відпустка до неділі
Так їдьте до поїзда на авто

Барабан для взрослых• 24 ноября 2022
У Львів ближче вже, там теж океанаріум є, правда, світло вирубують
Конфет04ка• 24 ноября 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
А блін, я би добу відсипалась потім
Долбить по хорошему автобану сотню без разницы на чем, если только это не откровенные дрова. Тут больше имеет значение какая погода будет в день поездки.
Покращена• 24 ноября 2022
Ответ дляТочный_сантиметр
Зачем? Странные гулянья
Чому б ні? Є в людини бажання та можливість, нехай собі їде.
Чим це дивно? Ви, що нікуди не їздите? Сидите постійно вдома?
автор Брехушка • 24 ноября 2022
Ответ дляКонфет04ка
Літак найдешевший з Ряшева є тільки в Гданськ)
Барабан для взрослых• 24 ноября 2022
Ответ дляКонфет04ка
Та да, там дорога шикарна, але я написала, я в Варшаву 450 км їхала 7 годин зимою, сонце так відбивалось від снігу і саме по собі лупило в очі- я думала з розуму зійду, ніколи цього не забуду
Барабан для взрослых• 24 ноября 2022
Ответ дляПокращена
Ви водій? Як далеко ви сама їздили зимою?
Точніше не одна, а одна з дитиною?
автор Брехушка • 24 ноября 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Точніше не одна, а одна з дитиною?
Зимою лише по Києву.
По трасі вперше як почалася війна з Києва в Польщу за 2 дні, але ми тоді а затори їхали по 12 годин в день
Точный_сантиметр• 24 ноября 2022
Ответ дляПокращена
На два дня зимой по 500км нет
Конфет04ка• 24 ноября 2022
Ответ дляБрехушка
Спасибо за информацию, буду знать что ответить, если кто-то спросит :)
Барабан для взрослых• 24 ноября 2022
Ответ дляБрехушка
Зимою лише по Києву.
Та відстань взагалі не проблема, тим більше в Польші, суть в іншому, я вже вище написала свій досвід

автор Брехушка • 24 ноября 2022
Дівчата, може хтось знає в Ряшеві якісь дитячі розваги? Мені туди 120 км. Без ночівлі поїду.
Щоб компенсувати свій долбо...., потрачені гроші і втрачену відпустку
Покращена• 24 ноября 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Точніше не одна, а одна з дитиною?
Так. Кожного року в Карпати. Хороша гума і все буде добре. Дороги на західній завжди чисті.
автор Брехушка • 24 ноября 2022
Ответ дляКонфет04ка
Ні, я про то, що літаком нема дешевих рейсів. А на 1.5 дні дитину з пересадкою в Гданськ теж не хочеться перти
Барабан для взрослых• 24 ноября 2022
Ответ дляБрехушка
А в Люблін вам далеко?
Конфет04ка• 24 ноября 2022
Ответ дляБрехушка
А я про то, что дупля не отбиваю, где этот Ряшев :) я дома и никуда не выезжала и не собираюсь.
автор Брехушка • 24 ноября 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
А в Люблін вам далеко?
300 км
Барабан для взрослых• 24 ноября 2022
Ответ дляПокращена
Ала, завжди
Я зі Львова
Ніколи не забуду дорогу в Буковель 11.12 .2021
Видимість 2 метри, їдеш в молоці
Пенсіонер• 24 ноября 2022
Тільки Ви можете зробити вірний вибір.
Ніхто ,не знає всіх причин та обставин.
марин75• 24 ноября 2022
нет и точка
Каркуша Клара• 24 ноября 2022
Це вже яка ваша тема? Все гроші за готель жалко? Як говорила моя бабця колись: за слабкої голови ногам біда
автор Брехушка • 24 ноября 2022
Ответ дляКаркуша Клара
Страждає не тільки голова, але і все решту)
Але це плата за урок ніколи нічого не робити згоряча і на емоціях. До дитини я так жила і ок. А зараз уже треба думати