Брехушка• 24 ноября 2022
Ви б їхали зараз з дитиною 5 років 550 км у Вроцлав на 2 дні?
Жена миллионера• 24 ноября 2022
Ответ дляБрехушка
ожеледиця на тротуарах поки, падає дуже легенький дощик. сама дорога ок. поки
То нащо втрачати грощі? У дитини будуть нові воаження та емоціі да і змінити картинку нікому не зашкодить в цей час
Брехушка
• 24 ноября 2022
Ответ дляЖена миллионера
я реально переживаю, що ці 500 км буду їхати 7-8 годин.
Брехушка
• 24 ноября 2022
Ответ дляЖена миллионера
ну я витрачу більше все одно як поїду)) бо назад хотіла дорогу розбити і в Кракові переночувати)
бензин
і я взагалі не шарю як платити онлайн на дорогах
бензин
Жена миллионера• 24 ноября 2022
Ответ дляБрехушка
та який в мене досвід. до війни дальше Києва не виїжджала. у війну вперше виїхала на трасу. машина 1,2.
я по гірській дорозі в місто, яке за 35км їду 40 хв, бо тут перевали і пару серпантинів
Як водій з 17-ти річним стажем скажу вам що 40 хв 35 км по гірскій дорозі це дуже непогано!
Брехушка
• 24 ноября 2022
Ответ дляЖена миллионера
якщо я поїду, то мабуть виїду в 15, щоб гірські 100 км проїхати засвітла, а далі потемніє і щоб дитина спала, а я їхала собі спокійно
Брехушка
• 24 ноября 2022
Ответ дляЖена миллионера
в мене 1,2 двигун, вона гарно стартує, але обганяти я не можу. старт - швидко. а на швидкості далі вона набирає довго. тому мені важко обганяти.
автобан то ідеально, їду в найповільнішій полосі- і все)
Жена миллионера• 24 ноября 2022
Ответ дляБрехушка
бензин
Ну ваше рішення в будь якому випадку, я люблю такі подорожі і щоб ночувати в нових місцях по дорозі, дуже допомагає відволіктися від буденності
Жена миллионера• 24 ноября 2022
Ответ дляБрехушка
Я вас розумію, я їздила на такому авто, на серпантині і не треба обгоняти, якщо досвіду мало. Потроху доїдете. На дорозі просто карткою розраховуйтесь, їх зараз всюди приймають.
Пушка заряжённая• 24 ноября 2022
Ответ дляБрехушка
Океанаріум дитині показати, центр.
Я вчора згоряча 1 ніч оплатила уже. А тут прокинулась і думаю.
Переживаю якщо сніг.
Дитина в свій вік взагалі ніде не була нічо не бачила
Переживаю якщо сніг.
Дитині 5 років.Вона це не оцінить.Сходіть з дитиною а аквапарк,в дитячу розважальну кімнату,навіщо пертися так далеко?
Брехушка
• 24 ноября 2022
Ответ дляПушка заряжённая
це була і для мене поїздка теж)
але я можу поїхати в Краків на 1 день (просто ми там вже були), дитині все одно яке місто, ми тут в горах живемо, краєвиди супер, їх фіолетово))
але в мене така нервова робота, я сама нервова і живем тут у важких умовах. і якщо дорога буде важка - то я більше зроблю шкоди і собі, і дитині
Люблю кетчуп• 24 ноября 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Заради Вроцлава
Ладно ще побачити Париж і вмерти
дивне порівняння у цьому випадку. Живу у Вроцлаві, у Парижі була. І скажу, що з 5-річною дитиною варіант поіздки Вроцлава якраз краще- святковий ярмарок, зоо/океанаріум, колейково, ілюмінація в Топачі.
Брехушка
• 24 ноября 2022
Ответ дляЛюблю кетчуп
в мене були апартаменти з видом на річку(((
але якщо припертися вночі ніяким, то все одно мабуть де спати, а в 11 вже звільнити номер
Мусик Пусик• 24 ноября 2022
Ответ дляБрехушка
бензин
На дороге есть брамки,вы подъезжает к ней,и сразу Платите,там нет ничего сложного
Люблю кетчуп• 24 ноября 2022
Ответ дляМусик Пусик
есть платные участки дороги, где нет брамок, в этом случае оплачивать нужно через приложение или на заправках Орлен.
Брехушка
• 24 ноября 2022
Ответ дляЛюблю кетчуп
а там на дорощі я зрозумію, яка платна?
і не треюа буде розвертатись і шукати заправку?
Люблю кетчуп• 24 ноября 2022
Ответ дляБрехушка
а там на дорощі я зрозумію, яка платна?
так, є інфо на дорожніх знаках, оплатити можна і після проізду, якщо не помиляюсь, протягом 2 діб. Але треба уточнювати інфо
Мусик Пусик• 24 ноября 2022
Ответ дляЛюблю кетчуп
До олавы есть,от туда можно съехать с автострады,или заехать купить, заранее смысла покупать нет,на въезде во Вроцлав вечно автострада стоит
Патриотка• 24 ноября 2022
У нас сніг прямо гарний. Люблінське воєводство. Цікаво як в інших частинах.
Брехушка
• 24 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
Так, я вже зрозуміла, що то важка дорога. Зимою не більше 200-300км в день
13чудоСВЕТА• 24 ноября 2022
Ответ дляЧумачечая_
На 2 дня ехать за 500 км - вообще странно и зимой и летом. На Киа Пиканто - это 7 часов, в лучшем случае, по-хорошему- 8. То есть, минимум 14 часов в дороге ради двух дней? Нет, не ехала бы.
та ну. мы ездили в Схидницю на 2 дня, дорога в одну сторону 300км. Нормлаьно, даже достаточно вполне было.
Бабка_в_кедах• 24 ноября 2022
Я бы поехала. Мне во Вроцлаве понравилось, а детям еще больше. Чего только аквапарк стоит. Но я бы ехала общественным транспортом и выбирала бы место для ночевки в удобном расположении, близком ко всем достопримечательностям и развлекухам. Даже просто ради детей бы поехала.
Ненавязчивый синтезатор• 24 ноября 2022
Ответ дляБрехушка
Своїм авто, малим кіа піканто. 100 км спочатку гірська дорога, далі автобам
Нет...
Лама_мама• 24 ноября 2022
Ответ дляБрехушка
Океанаріум дитині показати, центр.
Переживаю якщо сніг.
Вчера была во Вроцлаве, супер. Живу около Елена Гуры. Так соскучилась по мегаполису. Была по делам, поездом и автобусом. С детьми на авто поехала бы!
Брехушка
• 24 ноября 2022
Ответ дляЛама_мама
дкую. ясно, що на авто зручніше. але погода(( ніби сніг з дощем передають. мене не гуляти там турбує, а саме доїзд
Брехушка
• 24 ноября 2022
Ответ для_MadonnA_
А 500 км сколько будете ехать ?) 2 дня ?
35 км гірська дорога, потім 100 просто вузька, але пряма. і далі 400 автобан.
чесно не знаю скільки
Лама_мама• 24 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
У Вроцлаві ніц. Вчора була
Липка-прилипка• 24 ноября 2022
Вся Україна без світла, тепла і води, а ви не можете нагулятись, самі вирішити як вам гуляти? Ви уже всі ресторани і кафе відвідали на шару у радусі 500км, вирішили ще там вигулятись?