"Єслі Зєлєнскій (!) нє остановіцца, будєт полноє унічтоженіє Украіни. Нє сувєрєнітєта, а всєй Украіни. Во 2 мировую СССР потерял 30 млн граждан - і нічєго, пєрєжилі".
Ця мразь транслює думки хуйла.
Найгірше - те, що НАТО не хоче закрити нам небо від ракет. Чесно кажучи, я в шоці, що вони вписалися за маленьке Косово, але не хочуть припинити геноцид 40 млн у центрі Європи.
Ця мразь транслює думки хуйла.
ultragringo• 24 ноября 2022
Да, я давно как то чувствую что зиму не переживу. Хоть бы о ребенке кто то позаботился.
ultragringo• 24 ноября 2022
Ответ для_RedGirl_
Из-за чего не переживете?
Не знаю. Вот чувствую и все.
Ответ для_RedGirl_
Они для своего электората болтают, а вы подслушиваете
Взагалі-то це нам погрожують, а не тільки своїм розповідають
Gala_la_la• 24 ноября 2022
Ответ дляultragringo
Так, відставити оці упаднічєскіє думки. Все у вас буде добре. Будете с дитиною ліпити сніговиків і їсти мандаринки на Новий рік.
ultragringo• 24 ноября 2022
Ответ дляGala_la_la
Мы уже ёлку нарядили. Успели два НГ отпраздновать, в дни когда вечером свет есть. Решили будем делать оливье по возможности и есть мандарины.
Gala_la_la• 24 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Хай погрожують. Вони вже рік погрожують, трі дня кієв і вот ето всьо. Самі загнали себе в пастку. Зуби зламали і тепер не знають що ще бовкнути.
Medvezonok• 24 ноября 2022
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Так то він за вчорашню промову реабілітується, останній розум втратив
Все буде Україна
О, такого не читала!
Точно - сьогодні реабілітується!
Gala_la_la• 24 ноября 2022
Ответ дляultragringo
Ну і правильно. Я от не працююча, думала не буде в цьому році новорічних прикрас нових, треба економити. А потім подумала, хєр їм усим, витрачусь хоч на пару новеньких. Буду жити, радіти і багатіти цим всім бєло- раша-ірано виблядкам назло.
ultragringo• 24 ноября 2022
Ответ дляGala_la_la
Новые украшения нужны. Я каждый НГ покупаю две новые игрушки. По средствам, есть у меня и дорогие и не очень.
Ответ дляultragringo
Переживете. Это просто депресняк у вас. Не думайте так. А там - как Бог даст.
Бульбофюрер и членососия - фашисты. Тоже не понимаю, так и будет весь мир смотреть как нас уничтожают((
aleksey.bo• 24 ноября 2022
Да він жвандить, бо підгавкує про перемовини і паузу для рашистів. Це просто залякування, але вони нічого не варті. Хочуть перемовин і паузу, але🖕їм!