kanareyka_tweety• 24 ноября 2022

Чули, що бульбофюрер ляпнув?

"Єслі Зєлєнскій (!) нє остановіцца, будєт полноє унічтоженіє Украіни. Нє сувєрєнітєта, а всєй Украіни. Во 2 мировую СССР потерял 30 млн граждан - і нічєго, пєрєжилі".

Ця мразь транслює думки хуйла.

Найгірше - те, що НАТО не хоче закрити нам небо від ракет. Чесно кажучи, я в шоці, що вони вписалися за маленьке Косово, але не хочуть припинити геноцид 40 млн у центрі Європи.
rudko1992• 24 ноября 2022
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Так то він за вчорашню промову реабілітується, останній розум втратив
Все буде Україна
Теперь ясно, пиздюлину получил, так теперь угрожает... Позорище

мульти1• 24 ноября 2022
Ответ дляultragringo
Да, я давно как то чувствую что зиму не переживу. Хоть бы о ребенке кто то позаботился.
Цікаво хто?
Марія В• 24 ноября 2022
Яка різниця,що він ляпнув???
автор kanareyka_tweety • 24 ноября 2022
Ответ дляМарія В
Яка різниця,що він ляпнув???
Ну вам нема різниці, а я моніторю інформпростір
Dark_Yasna• 24 ноября 2022
Ответ дляPavelolka
Чула. Ощущение, что они там все ебну..сь.
это не ощущение, они и своих стрелять и вешать агитируют, кто против войны. там соловей разбойник а послушать. это пи...ц , они еба...сь
Марія В• 24 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Навіть не знаю хто це,руснею не цікавлюсь.
Аюшка• 24 ноября 2022
Ответ дляultragringo
Почему не переживете? Переживете! Никуда не денетесь!

Леска• 24 ноября 2022
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Все буде Україна
А зміст одкб як Вірменія просила і рашка їх кинула.
KatrinkaSh• 24 ноября 2022
Почему этих придурков не уберут по тихому... Они всему миру уже напакостили где могли только. Зачем наращивать ком маразма.?
WomAnn• 24 ноября 2022
Ответ для_RedGirl_
Они для своего электората болтают, а вы подслушиваете
Вы не в Украине? После вчерашнего и предыдущих атак, я бы так не говорила
Вертолётик• 24 ноября 2022
Потому что идёт сокращение населения земли. Косово было во первых давно, во вторых, что там того Косово. А вот Украина и россия 40 и 140 млн. Есть что сокращать.
автор kanareyka_tweety • 24 ноября 2022
Ответ дляWomAnn
Для мене теж заяви деяких порадниць дивні. Як тут люблять казати - ’волшебні’. Хуйло з тарганом вже не приховують намірів знищити Україну в разі подальшого спротиву
автор kanareyka_tweety • 24 ноября 2022
Ответ дляPouderpuf
Війна йде тільки на укр.території. Про які 140 млн ви говорите???
Решка7777• 24 ноября 2022

кратко в дополнение , про хфюрерів
Xue• 24 ноября 2022
Їм з пресалкаше нові методички підвезли, однакове мелють.
Xue• 24 ноября 2022
Ответ дляPouderpuf
За один рік народжуються і рашка і Україна разом взяті. Тоді б вже зіштовхнули Індію з Пакістаном. Вигідніше.
ната0981• 24 ноября 2022
Ответ дляultragringo
Ви чого, навіть не думайте про таке, переживемо! Так, буває накриває, але все в нас буде добре, не підпускайте до себе негативні думки! хай що хочуть говорять, а ми віримо нашим захисникам, слухаємо їх і чекаємо на перемогу. В мене такий стан був, коли була за кордоном, повернулася, як рукою зняло, знаю, вірю і навіть не думаю о поганом, впораємось.
antoninalav• 24 ноября 2022
Ответ дляМарія В
Не знаєте хто такий лукашенко?
Яся222• 24 ноября 2022
Ответ дляPouderpuf
Странно сокращение начинать со стран, которые и так особо не размножаются.

Mush_Mash• 24 ноября 2022
Ответ для_RedGirl_
То он скорее для пуйла изрыгнул, чтоб тот бабло не забывал выдавать
Вертолётик• 24 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
І що ви хочете сказати що русня не гине?
Вертолётик• 24 ноября 2022
Ответ дляXue
Можливо. Можливо не було передумов, можливо враховувались якісь економічні або ресурсні чинники.
автор kanareyka_tweety • 24 ноября 2022
Ответ дляPouderpuf
Їхні мирні не гинуть.
Маргарита Владимировна• 24 ноября 2022
Ответ дляPouderpuf
Как бы через Индию и Китай быстрее бы эту проблему решили
Маргарита Владимировна• 24 ноября 2022
Про яке ’Зеленський должен астанавіца’ йде мова??? З цієї промови таке враження, наче українці війну почали, наче ми бомби на мирне населення скидаємо. Світ перевернувся, Боже, де твої очі...
ната0981• 24 ноября 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
там повний ппц в головах, жах
lilu502• 24 ноября 2022
Ответ дляYammystar
В нас сьогодні цілий день дощара валить( Так влом на вулицю йти, а треба на НП зганять
на нп то таке, а от з собакою 3 рази в день погулять, то вже гірше))) Хоча вже 2 рази погуляли, ще на раз треба налаштуватися😂
СhanelKa• 24 ноября 2022
Хай іде в жопу
kristi_ana• 24 ноября 2022
Ответ дляKatrinkaSh
Я тоже думаю, неужели нельзя например пуйла убрать по тихому? Вот Сталина же прикончили, почему тут не могут? Если бы Америка захотела, это можно сделать очень легко, и другим не повадно бы было. Что весь мир не может справиться с двумя ебанутыми? Не верю!
Chinchilla25• 24 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
Звідки стільки оптимізму? Ви так впевнені в тому, що сніг буде? Його ж не ЗСУ робить)
Ми вже встигли в цьому році зліпити ). План виконали 😂. Я більше снігу не хочу), дитина ще хоче