Налогообложу• 24 ноября 2022

Що будете замовляти на чорну п’ятницю в Зара?

На-перекуре• 24 ноября 2022
Ничего. Не понимаю всеобщего восторга от зары
Лгин• 24 ноября 2022
Светрик
автор Налогообложу • 24 ноября 2022
Ответ дляНа-перекуре
Недорогий ціновий сегмент, сучасні моделі. А що вам подобається?
автор Налогообложу • 24 ноября 2022
Ответ дляЛгин
Светрик
Можна фото? Дивилась светри, але всі синтетичні і щось нічого не обрала.
Не пью, не курю• 24 ноября 2022
Яку скидку дають?
автор Налогообложу • 24 ноября 2022
Ответ дляНе пью, не курю
Яку скидку дають?
-40%
Не пью, не курю• 24 ноября 2022
Ответ дляНалогообложу
-40%
Дякую) гляну тоді
Не пью, не курю• 24 ноября 2022
Ответ дляНа-перекуре
В них закоси під дизайнерські речі, мені дуже нра)
Головная• 24 ноября 2022
Ответ дляНа-перекуре
Не всі мають гроші на діори/ шанелі.
Стрекозей• 24 ноября 2022
Только одна вещь из моего вишлиста попадет под скидку. Классика жанра. Когда пополняешь базу на сезон так всегда. Выбрасывают фуфел на скидку. Сорян
забиякина• 24 ноября 2022
Хотела штаны и юбку, но на них скидок нет
автор Налогообложу • 24 ноября 2022
Ответ дляСтрекозей
Мені ось ця куртка сподобалась. Наче ок. Та дублянка.
ПуГоФФка• 24 ноября 2022
Плаття сподобалось чорно біле міді. Від ранку нема світла, мала передивитись що на знижку попадає, але з таким поганим інетом нічого не бачу.
Рыжик-пыжик• 24 ноября 2022
Ответ дляНалогообложу
Дублянки в зарі класні, купуйте будете задоволені.
СкокоМнеДадите• 24 ноября 2022
Хочу жилет
Штанці
Куртку дитині
vikahma09• 24 ноября 2022
Нічого з того що хочу не підпадає під скидку. Прямо печаль. Хочу светр, там альпака-кашемір, прямо чекала чорної п‘ятниці, щоб замовити, ні, нема скидки. Штани до світшоту хотіла, на мій колір немає знижки. Сину курточку- теж мимо. Таке….
vikahma09• 24 ноября 2022
Ответ дляНалогообложу
Курточку не рекомеддую. Вона легенька і не дуже холодна, на зараз. Але ж якість. Третій день ношу, вже той утеплювач збивається, до низу скачується. Я ще й за повну ціну замовляла. Йде нормально в розмір, вона невеликий овер.
успокойте_Меня• 24 ноября 2022
Ответ дляНалогообложу
а можно ссылочку,а то инет такой,шо еле-еле
успокойте_Меня• 24 ноября 2022
уже не надо,нашла
Ива Купальская• 24 ноября 2022
а парфюмы зары вам нравятся? или они как эйвон и орифлейм по качеству? с повторяющейся базой все и быстро выветриваемые? Думаю над духами. Киньте кто-то ссылку на страничку сайта именно где парфюм, благодарствую