Налогообложу• 24 ноября 2022
Що будете замовляти на чорну п’ятницю в Зара?
Налогообложу
• 24 ноября 2022
Ответ дляНа-перекуре
Ничего. Не понимаю всеобщего восторга от зары
Недорогий ціновий сегмент, сучасні моделі. А що вам подобається?
Налогообложу
• 24 ноября 2022
Ответ дляЛгин
Светрик
Можна фото? Дивилась светри, але всі синтетичні і щось нічого не обрала.
Не пью, не курю• 24 ноября 2022
Ответ дляНа-перекуре
В них закоси під дизайнерські речі, мені дуже нра)
Головная• 24 ноября 2022
Ответ дляНа-перекуре
Не всі мають гроші на діори/ шанелі.
Стрекозей• 24 ноября 2022
Только одна вещь из моего вишлиста попадет под скидку. Классика жанра. Когда пополняешь базу на сезон так всегда. Выбрасывают фуфел на скидку. Сорян
Налогообложу
• 24 ноября 2022
Ответ дляСтрекозей
Мені ось ця куртка сподобалась. Наче ок. Та дублянка.
ПуГоФФка• 24 ноября 2022
Плаття сподобалось чорно біле міді. Від ранку нема світла, мала передивитись що на знижку попадає, але з таким поганим інетом нічого не бачу.
Рыжик-пыжик• 24 ноября 2022
Ответ дляНалогообложу
Дублянки в зарі класні, купуйте будете задоволені.
Ответ дляНалогообложу
Курточку не рекомеддую. Вона легенька і не дуже холодна, на зараз. Але ж якість. Третій день ношу, вже той утеплювач збивається, до низу скачується. Я ще й за повну ціну замовляла. Йде нормально в розмір, вона невеликий овер.
успокойте_Меня• 24 ноября 2022
Ответ дляНалогообложу
а можно ссылочку,а то инет такой,шо еле-еле
Ива Купальская• 24 ноября 2022
а парфюмы зары вам нравятся? или они как эйвон и орифлейм по качеству? с повторяющейся базой все и быстро выветриваемые? Думаю над духами. Киньте кто-то ссылку на страничку сайта именно где парфюм, благодарствую