Курочка-чубаточка• 24 ноября 2022

Колектив.....

Я понить....
Недавно влаштувалась на роботу. Умови жахливі, оплата теж, але вибору нема.
Колектив маленький, але такий гадкий :(....
Всі щось випитують, хочуть підловити, на чому не розумію. Всі мої слова, ще й перекручені - доносять керівництву.
Якась тривога мене не покидає....
Як вижити на тій роботі?
НеГолосую• 24 ноября 2022
Піти звідти, воно вам треба ото нерви витрачати

автор Курочка-чубаточка • 24 ноября 2022
Ответ дляНеГолосую
Не можу, дуже потрібні гроші.....
Пишу_граммотно!• 24 ноября 2022
Покрефейс і дзен. Інакше ніяк.
Ответ дляПишу_граммотно!
Покрефейс і дзен. Інакше ніяк.
Це як?
А Я Самая Самая• 24 ноября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Це як?
Приходите і займаєтесь тіільки своєю роботою. Без особливих розмов. Хоча це важко. Мені на роботі важливе спілкування.
Пишу_граммотно!• 24 ноября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Це як?
Простіше кажучи, зберігати спокій і не входити в дискусії, робити свою справу.
І, як на зоні: ’Не вір, не бійся, не проси’.
Ответ дляА Я Самая Самая
Я так і роблю. Вони всі приходять до мене. 😔
Ігнорувати їх не можу.
Ответ дляПишу_граммотно!
Дякую, треба спробувати.
Божий одуванчик• 24 ноября 2022
Никак , отвечать общими фразами , задавать ответные подобные вопросы , никаких эмоций особо , легкая улыбка и делать свою работу

Ответ дляБожий одуванчик
Стараюсь....
Бути білою вороною теж не варіант, хотіла б мати хороші відносини з колективом, але, щось не складається....
сЛАдКОежКА• 24 ноября 2022
Терпи - терпець тебе шліфує
Ответ длясЛАдКОежКА
Терпи - терпець тебе шліфує
😔😔😔
сЛАдКОежКА• 24 ноября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
😔😔😔
Вам треба хоча би півроку-рік, щоб влитися в колектив
Ответ длясЛАдКОежКА
Ой, ні. Надіюсь стільки не доведеться їх терпіти. Діло в тому, що не я не можу влитись, діло в них..... Такі люди не зміняться.
Гл. Амурная• 24 ноября 2022
можна підійти по іншому
колектив - це ти
піти на зустріч, десь посміхнутися, десь допомогти, десь прямо запитати, що саме не подобається, десь пожартувати - ваша нестандартна поведінка руйнує всі плани таких осіб
зрештою потрібно розслабитися - якщо вас виженуть - ви нічого не втрачаєте, тому можна бути впевненою, експерементувати

а взагалі підтрумуйте проет благотворче суспільство і дуже швидко ми зможемо досягти матеріального комфорту без ось таких жахливих умов/ситуацій
Бармалеина• 24 ноября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Не можу, дуже потрібні гроші.....
Уйдите по хорошему.
Ищите пока другую работу.
Они вас все равно уйдут, если вы не зубастая.
Ответ дляБармалеина
Уйдите по хорошему.
Ищите пока другую работу.
Вони зацікавлені в тому, щоб я працювала, але кожен хоче мені вказати на моє ’місце’ і розказати, як робити. Типу дідівщина, бо я влаштовалася остання. Я не прогинаюсь. Все , що мене не влаштовує, кажу напряму керівництву. До дечого відразу прислухались і переробили. Персонал про це просив роками.
Всі йдуть раніше, але мені наголошують, що маю робити до останньої хвилини. Вчора пішла раніше, через відключення світла, вже донесли на мене. 🤦‍♀️
сЛАдКОежКА• 24 ноября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Можливо проблема саме в вас?
Снегурочко• 24 ноября 2022
Ответ дляГл. Амурная
можна підійти по іншому
колектив - це ти

https://www.youtube.com/watch?v=lIPBZNc9Bc8
Вже сюди притягнули благотворче суспільство

Гл. Амурная• 24 ноября 2022
Ответ дляСнегурочко
вам смішно? а мені - ні, я не хочу у печеру з дровами залазити, як нам наша влада пропонує,
у вас є краща пропозиція як зупинити маразми, у яких ми живемо? тоді в студію, хто ж вам забороняє

якби хоч переглянули разочок від початку до кінця та співставили все, то, мабуть, би не сміялися так заливисто, ми всі в одному човні, чи впевнені, що вас нічого не торкнеться?
Гл. Амурная• 24 ноября 2022
Ответ дляСнегурочко
ми - люди
а не раби-роботи, що за копійки повинні спину гнути і ледве зводити кінці з кінцями

той хто сміється, тому не минеться, у людини відсутні норм життєві умови і це не норм, це великий не норм у нашому суспільстві