Ксерокопия ночи• 24 ноября 2022

Гумові чоботи UGG. Как вам?

Теплые? Не промокают?
Аноним Советчик• 24 ноября 2022
Теплі. Минулий сезон відходила, на сейлах потім в інших кольорах собі накупила ще.
По сніго-піщано-сольовій суміші не промокають.

пицунда• 24 ноября 2022
мне не очень уже видела эти новые модели
Миллион АлыхРос• 24 ноября 2022
У меня и ребёнка ноги преют в этой модели
Прям видно конденсат внутри на прозрачной колоше
Вишиванка• 24 ноября 2022
Ответ дляАноним Советчик
Розкажіть про них, в минулому році всі в них ходили, я не можу збагнути їх принцип, технологію. Як шерсть (вовна) закріплена, вони ж силіконові, ноги не парить, чи не збивається, стирається та вовна за сезон, як колтуни тоді не проглядає крізь силікон? Ніби пикольні, але щось відштовхує.
автор Ксерокопия ночи • 24 ноября 2022
Еще бы найти их не по 5000
Зубожиння• 24 ноября 2022
В мене така модель, ходила минулої зими, як вище пишуть, зʼявляється конденсат, сушилка для взуття допомогає. Ідеальні на кашу під ногами, тепло і сухо. Якщо не єдина пара на зиму, то норм.
В мене мраморні білі з чорним, в цьому році їх вже дістала і зовнішній шар (силікон чи пластик це, не знаю, трішки пожовтішав. Минулого сезону був ідеально прозорий
Аноним Советчик• 24 ноября 2022
Ответ дляВишиванка
Натуральна вовна, не збилась за сезон, але я взяра на розмір більше (6 біг кід на стопу 23 см) саме з цією метою.
Трохи утворюється конденсат між силіконом і хутром, я їх постійно по приходу з вулиці на теплій підлозі залишала і все ок було.
Чесно кажучі не знаю як вона закріплена, включать світло - подивлюсь.
В нашому місті сніг майже не прибирають - посипають сіль+ пісок і оте місиво цілу зиму, в мене в усьому були мокрі ноги. В цих - норм.
Жидкость для снятия глаз• 24 ноября 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
Еще бы найти их не по 5000
Зараз по 88 у.о.
Тут зранку посередники писали.
Аноним Советчик• 24 ноября 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
Еще бы найти их не по 5000
На амазоні літом 46 дол були, на офіц сайті в січні по 56 брала. Але в мене яскраві кольори.

Кудесница_с_пургеном• 24 ноября 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
Еще бы найти их не по 5000
На Амазоне вчера видела, около 80-90 долларов.
ЧукИГеки• 24 ноября 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
Еще бы найти их не по 5000
Был сегодня совет от посредника Белладонны. Меньше, чем за 90$.
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3238430
автор Ксерокопия ночи • 24 ноября 2022
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Зараз по 88 у.о.
Тут зранку посередники писали.
Где? Куда бежать?
автор Ксерокопия ночи • 24 ноября 2022
Ответ дляАноним Советчик
А какой размер у вас?
автор Ксерокопия ночи • 24 ноября 2022
Ответ дляАноним Советчик
А какой у вас размер?
автор Ксерокопия ночи • 24 ноября 2022
Ответ дляЗубожиння
Какой у вас размер?
Черпак_для_фантазий• 24 ноября 2022
Автор если у Вас стопа до 24.5 то Вам можно брать с детского раздела там стелька в 6 размере 25 стелька ,все те модели что и в взрослом ,но дешевле на 20 дол , так себе беру на 24.5
СкиниУскачи!• 24 ноября 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
Где? Куда бежать?
Даром)) Гребемо.По три пари))))
автор Ксерокопия ночи • 24 ноября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
У меня стелька около 26
Черпак_для_фантазий• 24 ноября 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
У меня стелька около 26
А тогда Вам 9 с взрослого

автор Ксерокопия ночи • 24 ноября 2022
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Эх, размера нет(
Подкустовый выползень• 24 ноября 2022
на сайте ugg берите по 87
Зубожиння• 24 ноября 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
Какой у вас размер?
7 американський на стопу 24см
класичні угг теж 7 розмір
Вишиванка• 25 ноября 2022
Ответ дляАноним Советчик
Дякую за відгук.
ЧукИГеки• 25 ноября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Это у вас мозаика из стекла и камня? Извините, что не по теме))
А где она уложена у вас, что такие швы беленькие?
Черпак_для_фантазий• 26 ноября 2022
Ответ дляЧукИГеки
Да мозаика ,на подоконнике
Аноним Советчик• 26 ноября 2022
Ось, сфоткала свої після сезону носки (практично щоденно їх взувала, я як в щось вчеплюсь)
Останнім часом багато мене запитували про них, може повторюсь, не пригадую що де писала.
Якщо зверху падає сніг - то в широку халявку попадає коли в легенсах. На таку погоду - джогерси тоді. Ну по глибокому снігу не походиш - верхи набереш, хіба лижні штани з резинкою міцною внизу (хто для дітей розглядає)
Як на мене - ідеально для пори коли сніг посипають піщано-солевою сумішшю. І воно перетворюється в таку мокру кашу. В мене в усьому іншому взутті намокали ноги, я люблю багато пішки ходити.
Дитячий розділ, розмір 6 біг кід.
автор Ксерокопия ночи • 26 ноября 2022
Ответ дляАноним Советчик
Дитячий розділ, розмір 6 біг кід.
Большое спасибо
Черпак_для_фантазий• 26 ноября 2022
Девочки какие лучше?
Черпак_для_фантазий• 26 ноября 2022
Из этих
ЧукИГеки• 26 ноября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Да мозаика ,на подоконнике
Спросила, потому что у меня точно такой же мозаикой выложен поддон в душевой. За 5 с половиной лет швы уже не первой свежести. Приходится постоянно драить Саво, Доместосом или Кометом.