ВундерКИНГ• 24 ноября 2022
Дівчатка з досвідом, навчіть!
Як правильно спокушати скажемо так мужчину?)))
От наприклад прийшли ви в якусь установу, сподобався вам чоловік, який точно не одружений!!! І як воно оце щось зробити?)) Я ж не скажу відверто давай пересипмо))) Як оце так почати, що зробити як правильно? І якщо різниця досить немала))) навчіть, будь ласка?)
Губка Боб• 24 ноября 2022
Якщо старший, то поведеться на вашу молодість і так, посміхнутися пару раз досі. А якщо молодший років на 10 і більше, то навіть і не знаю))Треба потрапити на того, хто мамок любить))))
ВундерКИНГ
• 24 ноября 2022
Ответ дляГубка Боб
А плюс мінус однолітка різниця 4-5 років?)
Губка Боб• 24 ноября 2022
Ответ дляВундерКИНГ
Ну то легкий флірт. Без пошлості, та натяків.
Мені наче таких дівчат, які не вміють фліртувати, і немає)). Працюю у великій організації багато років, багато пар получилось, бо дівчатка, як бачили якогось потенційного ухажора, зразу вооружались по повній. Наряди, зачиски, духи. Посміхались, фліртували. То не було такого, щоб чоловіки встояли. Їм багато не треба)).
Ну хіба шо, любить іншу, тоді не получиться.
ВундерКИНГ
• 24 ноября 2022
Ответ дляГубка Боб
Дякую)) та мені зайнятий і не треба, я не хочу ніколи бути причиною чиїхось сліз
Раздражевская• 24 ноября 2022
Знаете, что такое стрелять глазами? Вот как-то так. Но ненавязчиво. И не долго. Как бы задержали взгляд на пару секунд, и отвели. Легкость в общении, смех, яркий распахнутый взгляд. Только не переборщите. А то будет неловко.
Фифачка• 24 ноября 2022
Ответ дляГубка Боб
Типа старшие изголодавшиеся
Я от парня на 16 лет моложе на корпоративе нормально отдохнуть не смогла. Прилепился, как банный лист. А мне другой понравился, постарше.
Бандитка Сью• 24 ноября 2022
Заинтересовать чем-то, чтобы он потом сделал Вам предложение выпить по бокалу вина, а дальше всё случится само собой, главное не спугнуть своё счастье.