Сплюшка• 24 ноября 2022
Разморозился холодильник
Полтора суток без света и воды, совсем уже растаяло все в холодильнике… что делать? На улице +6, тоже не очень холодно…
Столько запасов было в морозилке, аж грустно(
Проня_Прокоповна• 24 ноября 2022
Ще влітку писала щоб нічого не морозили, а закатки робили. Але тут тільки сміялись.)
Иванка Бур• 24 ноября 2022
Чому так швидко розтануло ? Ви її відкривали чи майже пуста ? 17 годин без світла навіть танути не почало нічого, а найбільше було 3 доби , Но тоді верхні слоі вже підтаяли. Єдине що не відкривала до появи світла.
Иванка Бур• 24 ноября 2022
Якщо у вас напівпуста морозилка, під час наявності електрики, забийте її пляшками з водою. Під час відключення ці пляшки будуть додатковими акумуляторами холоду. І не відкривайте морозилку до появи світла ! Таким способом ви продовжите термін зберігання заморожених продуктів від 1 до 3 діб
Сплюшка
• 24 ноября 2022
Ответ дляИванка Бур
Полная, но холодильник старенький уже. И открывали конечно, еду брали, чтобы покушать приготовить
Сплюшка
• 24 ноября 2022
Ответ дляЧучело сосны
Закатать в банки
Полуфабрикаты?🤔
Я стараюсь готовить пельмени, сырники, котлеты и тд и морозить. А как это все закатать…
Иванка Бур• 24 ноября 2022
Ответ дляСплюшка
Мова йде про морозильну камеру. Неможна відкривати. Це ваша головна помилка. Наступного разу готуйте з того що є поза морозильною камерою