Папина дочка• 25 ноября 2022

Ви зараз водите дітей в школу, якшо немає звязку? Київ

Тільки вмикнули світло нам на Позняках…( рахуйте доба без світла
Вчора не можливо було додзвонитись
Вчителька нічого не повідомляла
пьЯНА• 25 ноября 2022
Доба?...а в нас дві. Теж позняки. Вчора не був і сьогодні теж не піде. Опалення не має, звязку не має. Воно того не варте.

ВсеЧетко• 25 ноября 2022
Сьогодні дитина прийшла і сказала, що завтра йдуть ті хто хоче. Вдень не було ні води, ні світла. Зараз вже все є (зв’язок не знаю, нікому не дзвонила). Звісно дитина піде в школу. Зв’язок для навчання не потрібний.
Тролю как могу• 25 ноября 2022
Не вожу. И давно. То дистанционка (после первых обстрелов по центру Киева), потом каникулы. Потом опять обстрелы. А сейчас нет света. Учится дистанционно. К счастью такой вариант предусмотрели
Я_и_моя_собака• 25 ноября 2022
Ответ дляВсеЧетко
А вы не переживаете за ребенка?
ВсеЧетко• 25 ноября 2022
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А вы не переживаете за ребенка?
А как телефон поможет переживать или не переживать меньше? До недавного времени мой ребёнок вообще в школе был без телефона, прекрасно обходились.
Я_и_моя_собака• 25 ноября 2022
Ответ дляВсеЧетко
Ну хотя бы отслеживать по карте, если есть интернет. Либо если вдруг что, дозвониться.
{СоJIнТсЕ}• 25 ноября 2022
Ответ дляТролю как могу
Как вы учитесь дистанционно при отсутствии света?
lenakarp• 25 ноября 2022
Не вожу и не буду, сейчас главное выжить ...
Читает книги и все
Анонимчик• 25 ноября 2022
Меня удивляют родители, которые водят детей в школу, особенно в тревогу и забирают в тревогу
Бессмертные что-ли ?

Нога на ногу• 25 ноября 2022
Не было отопления и света,чего туда вести
Потрындельница• 25 ноября 2022
Не поведу Передмістя Києва. Вчора пішов - хоча просила щоб залишився дома, замінували школу, старшокласники розійшлись, а молодші класи майже годину стояли під дощем, мокрі, холодні - зв´язок ліг повністю, батькам позвонити неможна...добре що я раніше вийшла.
Сьогодні прийшло повідомлення від адміністрації - одягайте дітей дуже тепло...
Гороховая• 25 ноября 2022
Школа под домом,5 минут,дети ходят сами (3 и 5 класс) если нужно,сами прийдут домой,самостоятельные.
Гороховая• 25 ноября 2022
Ответ дляАнонимчик
Бессмертные что-ли ?
В тревогу в школе не принимают детей
Тролю как могу• 25 ноября 2022
Ответ для{СоJIнТсЕ}
У нас не часто выключают. У учительницы часто, но у нее есть мобильный интернет. Проводит уроки, пока не сядет телефон. В основном успеваем. А если нет, то она в другой день занимается с детьми более плотно, или проводит дополнительные уроки.
Культ Інтелекту• 25 ноября 2022
У нас в ліцеї завжди є світло, опалення та інтернет. Вода лише вчора зранку була відсутня. Частина учнів щодня приїжджає в ліцей, навіть коли в їх класів дистанційне навчання, бо вдома зранку немає світла.
Елена 4160• 25 ноября 2022
Ответ дляГороховая
В тревогу в школе не принимают детей
У нас те кто добрался уже во время тревоги идут в убежище - там вход с улицы есть.
Латвийские_Номера• 25 ноября 2022
Ответ дляКульт Інтелекту
Донька, напевно, ходить в ваш ліцей) Так, дійсно, в ліцеї є завжди світло, тепло і інет. Сміюсь і говорю, що приїду до вас в ліцей жити.