Реалістка• 25 ноября 2022

Мені одній здається, що ми стали заручниками нашої "білопальтовості"?

Ця тактика з цивільним населенням - нас ворог товче, скільки і коли захоче, залишає без світла, води і тепла, ми неймовірними зусиллями все відновлюємо, а потім вони знову накидали ракет і знову ми все розгрібаємо, бо ми незламні.... Це позиція "терпіл", я не про людей зараз, а про політику країни в цілому. Якщо ми не можемо (боїмося?) дати гарну фізичну відсіч агресору, то може треба його надурити? Перехитрити? Зробити йому якусь велику "каку"? Вже ж ясно, що ракети в них ще довго не скінчаться, а західні партнери грають свою гру (або просто бздять, вибачте) і не дуже поспішають втручатися. То може ми вже почнемо робити так, як вигідно нам, а не як від нас очікують партнери? Чи я чогось не розумію?
Lampochka_05• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Чесно, якби до нього можна було дістатися, вже б черга із бажаючих стояла :)
Ну, на словах усі такі сміливі
tettiana• 25 ноября 2022
Так немає у нас необхідної дальності. Всі б були щасливі, якби ми вдарили по тій сотні ракет ще там, на їх складах. Так не дістаємо ж ((
Юлия_Юлия-2175• 25 ноября 2022
Терпіли по ту сторону поребрика.
D_T• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Нехай розносять. Я вже не можу бачити, як мій народ нищать, країну топчуть, зате ми ’не такі’, ми ’не терористи’. Здається, в даному випадку ця позиція не працює.
Как вариант Вы можете обмотаться взрывчаткой и поехать на красную площадь.
Другие виды терроризма у нас недоступны
D_T• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Є ’рычаги’, але вони некрасиві і не відповідають концепції ’білого пальта’.
На какие рычаги Вы намекаете ?
golublexa3• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Вы реально думаете, что если мы уподобимся рашке, мы добьемся лучших результатов, чем если будем уничтожать их армию?
healer09648293• 25 ноября 2022
так партнери ж нам дають ресурс..тому ми і танцюємо під їх дудку. аби у нас власний був ресурс то ми б ні з ким не радились...і робити як нам зручно. а так...якщо щось не так зробимо - нам нічого не дадуть..
автор Возрастная • 25 ноября 2022
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Терпіли по ту сторону поребрика.
Абсолютно. Але вони мене не обходять. Мені за наших людей болить.
Lyucia2• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
То треба якось переорієнтувати наших ’білопальтових’ партнерів.
А що може їх переорієнтувати?
VShpak• 25 ноября 2022
Ответ дляВиктория1104
А у нас есть чем, оружие, умы, секретные разработки?
Політична воля ?
автор Возрастная • 25 ноября 2022
Ответ дляLyucia2
А що може їх переорієнтувати?
Я не знаю... Але ж треба щось думати.
Услада• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Я ж не знаю всіх можливостей з нашого боку.
Ну вот, все мы тут стратеги.
И оружие нам дают, под условия, что мы не будем в сторону расеи стрелять.
А теракты и подобное, то мы ж не терористы.
Виктория1104• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
В тому і справа! Так не повинно бути. Якщо не маємо достатньо зброї, щоб воювати, потрібно або примусити партнерів її дати, або зробити якийсь несподіваний хід, щоб надурити супротивника.
Для того ,что бы диктовать условия, нужно быть сильным финансово или иметь что- то ,в чем нуждается все страны.Например ОАЭ, им все пофиг, все вокруг, шейх никуда не лезит, никого не поддерживает,не имеет долгов, может осудить насилие и все.
golublexa3• 25 ноября 2022
Ответ дляhealer09648293
Даже если бы у нас и было бы такое оружие, все равно не били бы по мирной инфраструктуре, уничтожали бы военные объекты. Мы не они.
D_T• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Как Вы предлагаете заставить партнеров дать оружие?
Оружие которое для них развяжет более масштабную войну и подорвет их экономику?
Какие у вас рычаги, чтобы их заставить?

Неожиданный ход ? Последствием неожиданного хода может быть то, что партнёры скажут - да они там с обеих сторон дикие, пусть сами и выясняют. И пойдут и купят газ подешевле
VShpak• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Навіть по їх прикордонних містах немає чим запустити? Ви впевнені?
Мене більше хвилює Херсон, який бомблять кожного дня, а ми їх не можемо нормально так накрити, бо нічим
автор Возрастная • 25 ноября 2022
Ответ дляУслада
Ну вот, все мы тут стратеги.
А я і не про теракти, а про хитрощі.
Lyucia2• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Я не знаю... Але ж треба щось думати.
Думаю, відколи почалась війна. Поки що нічого нового не придумала. Як на мене, зараз робиться все можливе й неможливе.
Виктория1104• 25 ноября 2022
Ответ дляVShpak
Політична воля ?
Это пыль в глаза, бла- бла- бла-, ничем не подкреплена , из серии я очень хотела , но не смогла
ReNITA• 25 ноября 2022
Так у нас и нет ни ракет своих, ни хрена. Всё западное. Для того чтоб самим свободно выстраивать внешнюю статегию и политику, не считаясь ни с кем, надо что-то из себя представлять и что-то иметь. А так, кто платит - тот и музыку заказывает.
D_T• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Я не знаю... Але ж треба щось думати.
Ну думайте. Придумаете скажете
LadyDShoes• 25 ноября 2022
Ответ дляgolublexa3
Не має чим запускати по рашці. Ми не терпіли поки не маємо чим відповідати.
Ну так звичайно.., за 9 міс не налагодити виробництво дронів це …
VShpak• 25 ноября 2022
Ответ дляВиктория1104
Я проте, що і її немає скоріш за все !
автор Возрастная • 25 ноября 2022
Ок, адміни, можете тему закривати. На жаль, більшість людей бачить/пропонує тільки крайнощі. Середнього у нас, як завжди, немає.
D_T• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Так предложите сами, в чем дело ?
А то Вы пришли, пообнамекались, а уровень дискуссии вышел как у пятилетки
gejly• 25 ноября 2022
Ответ дляLampochka_05
О, в такому разі у мене пропозиція, якщо ви вже самі визвалися -давайте пошлемо вас в штаб путлєра підстрелити його.
Тоже читаю і думаю, чому автор така розумна і на советчіце прощябає
_MadonnA_• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Какие наивные люди. Вся эта война договорняк . Мы лишь поле для боя , всевозможных испытаний .
Басина• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
А я і не про теракти, а про хитрощі.
Які, наприклад?
Оксана-004e• 25 ноября 2022
Ага, еще пленных чмобиков лечим, кормим и мамочке даем позвонить
автор Возрастная • 25 ноября 2022
Ответ дляD_T
Так предложите сами, в чем дело ?
Я не політик і не дипломат, але впевнена, що є якісь моменти, які можна використати нам на користь.... Я проста людина і мені не віриться, що не можна щось придумати....