Реалістка• 25 ноября 2022

Мені одній здається, що ми стали заручниками нашої "білопальтовості"?

Ця тактика з цивільним населенням - нас ворог товче, скільки і коли захоче, залишає без світла, води і тепла, ми неймовірними зусиллями все відновлюємо, а потім вони знову накидали ракет і знову ми все розгрібаємо, бо ми незламні.... Це позиція "терпіл", я не про людей зараз, а про політику країни в цілому. Якщо ми не можемо (боїмося?) дати гарну фізичну відсіч агресору, то може треба його надурити? Перехитрити? Зробити йому якусь велику "каку"? Вже ж ясно, що ракети в них ще довго не скінчаться, а західні партнери грають свою гру (або просто бздять, вибачте) і не дуже поспішають втручатися. То може ми вже почнемо робити так, як вигідно нам, а не як від нас очікують партнери? Чи я чогось не розумію?
Поля Дяченко• 25 ноября 2022
Ответ дляВиктория1104
Мой зять служит, я много чего знаю. Например, как зарабатывают на откатах с этих заказов.Или ,как некоторые ’выигрывали’ тендера на поставку чего - либо . Особенно это процветало до Зеленского.
Автор спросила почему нет мощных действий, так,потому ,что нет ресурсов.А почему их нет, и кто в этом виноват, а самое интересное что им за это будет -другая тема и очень провокационная , у меня нет желания ее развивать.Скажу только одно - не верю никому.
Так и ответ, почему нет рессурсов-потому что свое не производили.
nnnnika• 25 ноября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
По ТГ каналах теж зараз пішла хвиля закликів до терористичної діяльності.
Русні це конче необхідно, щоб ми замазалися у їхнє гівно.
100%. Але ми ж не орки, наші хлопці не будуть вбивати та гвалтувати російських жінок та дітей, навіть заради помсти, бо ми інші, ми УКРАЇНЦІ
Кукуля• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
А я і не про теракти, а про хитрощі.
Троянского коня им заслать или что?
kissaniya• 25 ноября 2022
Ответ дляLampochka_05
О, в такому разі у мене пропозиція, якщо ви вже самі визвалися -давайте пошлемо вас в штаб путлєра підстрелити його.
Підтримую
kissaniya• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
В тому і справа! Так не повинно бути. Якщо не маємо достатньо зброї, щоб воювати, потрібно або примусити партнерів її дати, або зробити якийсь несподіваний хід, щоб надурити супротивника.
С дивана всегла виднее. Это все знают
kissaniya• 25 ноября 2022
Ответ дляВиктория1104
А как у нас склады взрывались один за одним? И это не сарай в поле чтоб его одной гранатой взорвать. Это укреплённое подземное сооружение под охраной. И не было виноватых