Реалістка• 25 ноября 2022

Мені одній здається, що ми стали заручниками нашої "білопальтовості"?

Ця тактика з цивільним населенням - нас ворог товче, скільки і коли захоче, залишає без світла, води і тепла, ми неймовірними зусиллями все відновлюємо, а потім вони знову накидали ракет і знову ми все розгрібаємо, бо ми незламні.... Це позиція "терпіл", я не про людей зараз, а про політику країни в цілому. Якщо ми не можемо (боїмося?) дати гарну фізичну відсіч агресору, то може треба його надурити? Перехитрити? Зробити йому якусь велику "каку"? Вже ж ясно, що ракети в них ще довго не скінчаться, а західні партнери грають свою гру (або просто бздять, вибачте) і не дуже поспішають втручатися. То може ми вже почнемо робити так, як вигідно нам, а не як від нас очікують партнери? Чи я чогось не розумію?
Басина• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Є ’рычаги’, але вони некрасиві і не відповідають концепції ’білого пальта’.
Так озвучте ’ричаги’!
Обожнюю диванних експертів))
Оксана-004e• 25 ноября 2022
Ответ дляКатюшаЖТ
Давно кажу ,на москву запустити,і сказати : ’Ми не обстрілювали!’ ’То не ми!’
Настамнет, то их пво само себя стрельнуло
Татьяна-bfd8• 25 ноября 2022
Ваша тема как моя дипломная работа: одна вода и никаких конкретных предложений)
Оксана-004e• 25 ноября 2022
Ответ дляВиктория1104
Ну вы даёте...Даже не нужно разбираться в вооружении.А по вашему почему Зеленский все время обращается к ЕС, просит о помощи.Вы вспомните вначале войны, он был в отчаянии, пока Европа чехлилась, особенно Германия то, к умным, то к красивым.
Неожиданно напали? Как же так, отчаялся?может надо было не отчаиваться, а готовиться всеми силами к войне, не?
НамСвоюРобити• 25 ноября 2022
Ответ дляgolublexa3
Вы реально думаете, что если мы уподобимся рашке, мы добьемся лучших результатов, чем если будем уничтожать их армию?
По ТГ каналах теж зараз пішла хвиля закликів до терористичної діяльності.
Русні це конче необхідно, щоб ми замазалися у їхнє гівно.
Дисней_Кребо• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Навіть по їх прикордонних містах немає чим запустити? Ви впевнені?
товчуть щоденно їх міста. і світла в них немає , як і в нас.
але ж це ’отвєточка’. бо кожен день і в нас по прикордонню прилітає.
@ альонка@• 25 ноября 2022
Ответ дляksena555
Зараз Вас тут рознесуть в пух і прах
p.s. критика тут недопустима, треба лише плескати в долоні
Ось це як раз і говорить про людей які не є аналітиками,нам потрібно мислити різностороньо, навіть НЕпомиляючись,продумати все.
Daria12• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Я не політик і не дипломат, але впевнена, що є якісь моменти, які можна використати нам на користь.... Я проста людина і мені не віриться, що не можна щось придумати....
Становитесь посложнее, тогда не надо будет верить или не верить - будете знать хотя бы в общих чертах, что происходит и что белопальтовость тут ни при чем.
Mrs.Ochmonek• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
То треба якось переорієнтувати наших ’білопальтових’ партнерів.
Чим ми і займаємось, ви не помітили?
НамСвоюРобити• 25 ноября 2022
Ответ для_MadonnA_
Какие наивные люди. Вся эта война договорняк . Мы лишь поле для боя , всевозможных испытаний .
Дооо, х#йлушу-бідосю підступний Захід хитрощами (с) (авторка теми) втягнув у війну.
Mrs.Ochmonek• 25 ноября 2022
Ответ дляВиктория1104
Німеччина визначилась з допомогою нам зовсім недавно
НамСвоюРобити• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Угу, не знаю як, але не так.
Mrs.Ochmonek• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
В тому і справа! Так не повинно бути. Якщо не маємо достатньо зброї, щоб воювати, потрібно або примусити партнерів її дати, або зробити якийсь несподіваний хід, щоб надурити супротивника.
Який хід? У вас є ідеї?
Виктория1104• 25 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я знаю, я это и имела ввиду, что они ,как проститутки.
Apassionata• 25 ноября 2022
’може треба його надурити? Перехитрити?’

Скажемо Путіну, що здаємося, а самі будемо тримати пальці хрестиком?
автор Возрастная • 25 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Який хід? У вас є ідеї?
Але ж я не знаю всіх можливостей. А ті, хто знає, здається, дуже переймаються якимось певним іміджем своїм.
Best hit Bonanza• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
У нас запас ракет покрыть всю росию хватит? На важные цели не хватает, а вы ходите ещё куда то..
Mrs.Ochmonek• 25 ноября 2022
Ответ дляВиктория1104
Просто до них туго доходить. Той же Штайнмаєр - тільки після того як сам посидів в укритті разом з людьми - заговорив уже зовсім по-іншому.
Mrs.Ochmonek• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
І тому ми прямо говоримо всьому світу: дайте зброю, особливо дальню? Ми готові, та нема чим.
Mrs.Ochmonek• 25 ноября 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Ифигения• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Ок, адміни, можете тему закривати. На жаль, більшість людей бачить/пропонує тільки крайнощі. Середнього у нас, як завжди, немає.
Мы до сих пор ждём ваших предложений.
Какую каку способна Украина сделать рф да ещё и без терроризма? Вот какую? Например.?
Виктория1104• 25 ноября 2022
Ответ дляОксана-004e
При чем тут неожиданно.Это делается десятилетиями.Вот например тут тема была ,про железный купол Вы знаете сколько лет его разрабатывали и сколько стоит его обслуживание? Его смогла купить только США и то всего 4 штуки.Израильтяне, что бы достичь того ,что имеют вначале жили в пустыне,в палатках, в жару и в холод пахали по 14 часов, корабли репатриантов расстреливали ещё до прибытия к берегу.
Готовиться....Менталитет не тот.
У нас до недавнего времени конфетки Рошен в Донецке продавались, причем фуры ехали со стороны Украины .
Я считаю, что сейчас делается очередь много невозможного, например в Харьковской и особенно в Донецкой области.Там просто ж....па
Я молчу про то, что многие своим родным военнослужащим покупали обмундирование
Мимо_шла• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Например какие?
Mrs.Ochmonek• 25 ноября 2022
Ответ дляLampochka_05
О, в такому разі у мене пропозиція, якщо ви вже самі визвалися -давайте пошлемо вас в штаб путлєра підстрелити його.
Можна і не його - будь кого з його оточення. Але автор не поїде))
Киев_Елена• 25 ноября 2022
Ответ дляMadame S
Так у нас нет военной возможности разнести какую-то ГЭС в параше.
А как же химерсы? Если подьехать к самой границе, то достанет много куда. Но да, все боятся ’ответки’. Хотя чего уже боятся? Уже всё москали перепробовали в Украине, ядерку не кинут
ЗайкаСвоя• 25 ноября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Только ’поможет’ им не напрягаться, инсценируя свои перед массовым ракетным запуском. Путь в никуда.
Ифигения• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Я проста людина придумайте все за мене і порішайте
І швидко!
Ифигения• 25 ноября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Такое чувство, что тема автора вброс. Чтобы потом наскринить ответы кровожадных и тупых нацисток бандеровок и выложить где-то еа пикабу.
автор Возрастная • 25 ноября 2022
Ответ дляИфигения
Почалося.
Ифигения• 25 ноября 2022
Ответ дляApassionata

Заманимо його на парад!